Evlilik Hayatini Sevmedim

Dogru Rabbim ol desin yeterki :)

Hazır olmadığımız ya da olmasını istediğimiz zamandan baya önce olan şeyler yaşadığımızda
bu durum bizi depresyona sürüklüyor. Sizin hamileliğiniz ve evliliğiniz mesela.
Bu gibi durumlara çokça örnek verilebilir.
Ama çözüm olarak kabullenmekten başka çare yoktur.
Hazırlıksız yakalandığınız için kabullenme sorunu yaşıyorsunuz. Kabullenin.
"Böyle olması gerekti" diye telkinlerde bulunun kendinize.
İşe yarıyor.

Başlığı okuyunca ahanda ben dedim kendi kendime. Biz planlı isteyerek tedavi olarak hamile kalmama rağmen intihar düşünceleri aklıma geliyor. Gerçekten hormonlar insanı yoruyor. Bir de bunun üstüne etrafındaki insanlar ekleniyor. Kp, kv, görümce, anne, abla, komşu vb. İnan’ın çok haklısınız. Ben çalışmadığım halde insanlıktan ve kendimden soğudum. Şunu anladım hamilelik annelik bana göre değilmiş.

Sizin bir yavrunuz zaten varmis " disari koydugum zaman durmuyor. Agliyor, bagriyor, havliyor.. tuvalete yalniz girdigimde bile kapinin disinda agliyor. Gecenin korunde isten sinirlerim gerilmis bi sekilde cikinca da beni kapida sevinc cigliklariyla karsiliyor."" bu kisim var ya, yuzumde guller actirdi:) Hayvanlari cok seviyorum, hele kopekleri daha cok. Eskiden korkardim ta ki sizin anlattiginiz seylere birebir tanik olana kadar.

Nisanlinizdan mj hamile kaldiniz?

Ben bir kediyle bile aynı evde yaşayamam bence haksızlık ediyoruz hayvanlara evcilleştirmek petshoplara da malzeme çıkıyor

İş saatlerini ayarlamak şart.Plan dışı oluşan hayatınıza adapte olmanız Tabiki kolay degil.Mümkünse işten çıksanız iyi olur.
Gerçekten çocuk çok istediğim halde değişik değişik düşüncelere kapılıyorum şuan ben de.Sonra da kucagıma alacağım Zaman'ı düşünüp ağlarken buluyorum kendimi.

Herşeyde bir hayır vardır.Bunda da vardır eminim.

Amaaan kim bayılmış ki evliliğe eş iyi olsa aile çöp herşey yolunda gitse eş ilgisiz mutlaka birşey var geriye dönsem bende evlenmezdim dha huzurluydum gitti huzurum aklımda birsürü şey bekarken bunlar yoktu ki...

Ay ben sizi happymomdan tanıdım bende hamileyim .sizi bu kadar zorlayan hamile halinizle çok uzun saatler çalışıyor olmanız bence.eşinizde bebek için korkuyordur o yüzden fazla yaklaşmıyordur size belki.üzülmeyin inşallah iş yükünüz biraz hafifler biran önce

Bir üye daha yazmış , okurken ruhum daraldı gerçekten de.Köpekle eşiniz ilgilense en azından , hayvan sizden sürekli ilgi beklemezdi.Bir de eşiniz destek olmuyor mu acaba yeteri kadar? Yaptığınız şeyler az değil , anormal çalışma süresi , bir sürü ev hayvanı , evliliğin getirdiği fazladan işler , eskisi gibi olmayan bir cinsel hayat ve en önemlisi hamile olmanız.Bence eşinizle konuşun , söyleyin yani.Canınıza yazık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…