Evliliğim kötü

TATLIM erkeklrin çogu böyle takma fazla kafanı olurmu çogu böyle benimkide inan sen kendine oyalanacak birşeyler bul kendine zaman ayır onunla ilgilenmediğinin farkına varınca zaten kendi yönelir sana erkeler ya yorgundur ya canı bişeye sıkkındır mutlaka vardır bişeyler canlarını sıkan hep haklıdır onlar ne yapacaksın ttalım ya evlilik bu ne çıkarsa bahtınafisfisfis

Boşanmak bu kadar kolay mı, arkadaşım bence öncelikle bu lafı unut sen.Ağzından bu kadar kolay cıkmasına izin verme. İkincisi ise, bir süre eşinin sana davrandığı gibi davran sende. Sen ona aşırı ilgi gösteriyorsan o yüzden bu kadar rahat davranıyor olabilir. Herşey düzelir üzme kendini o kadar.

evlisin ,1 bebeğin var,çalışıyorsun yani hem bir anne hem bir eş vede hemde aynı zamanda bir hanımısın ister istemez yetmişbeşbin parçaya ayrılmış durumudasın bende sana bakımına dikkat et derim ama çalışan bir bayan olduğun için ister istemez kendince bişyler yapıyorsundur.seni anlıyorum hayatım benim eşim sabahlara kadar okey oynuyor bir ara abuk subuk sitelerdeydi.konuşmakla anlamıyorlar doğru konuşursun bildiğini okur bu sefer hep aynı şeyleri konuştuğun için sinirlenerek konuşursun sinirlisin der.bu sefer konuşmama kararı alırsın ama kendisi hiç konuşmaz kopuk hayata bir de konuşamama lüksü eklenince seninde sinirlerim haliyle yıpranmış ben ne mi yaptım kendimede bilg.aldım.sanki bekar hayatı yaşıyoruz.böyle olması hoş değil sen böyle olmamak için mücadele veriyorsun ama evlilik buymuş demekki bende yeni öğrendim tatlım ne desem boş adamın içinde olacak zora bişey yaptıramıyorsun...sen sadece onu yok farzet..kendini de hırpalama...o sanki yok bekar hayatı yaşıyorsun gibi yaşa yemek yapmadığında mücadele verme adam yemek bekliyor diye canım nasıl istiyorsa öyle davran...o sana nasıl davranıyorsa sende aynısını yap ...şimdide ben kendi bilg.dan kalkmıyorum.bana diyorki beni unuttun artık ilgilenmiyorsun..vallahi şimdide benim ilgilenesim yokk ...

ah ah ilgilenme bırak kendi haline baktın devam ediyor 2 ay 3 ay yine aynı
bilgisarayda neler yapıyor chat mi başkasıyla bu da önemli
baktın olmuyo ayrılmak en iyisi nereye kadar ona katlancaksın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…