Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

e ben de onu dedim.maddi manevi sömürülüyoruz ama lanet bebe arsız kötülük tohumu vs de demiyoruz.

Dilek kimdi, ben niye hatirlamadim
Hani sen demiştin ya eşimin kızı benim canımdır. Gözünden düşen bir damla yaşa dünyayı yakarım diye. O konu. Çok etkilendim senin sevginden de ondan unutmadim. Kelimesi kelimesine olmasa da böyle bir şey demistin.

Ay ama o kadin acik acik diyodu ben almam yanima, bastan soyledim diyodu, ben mi yanlis hatırlıyorum

Oyle bir şey yok. Eşimle paylaşamıyorum çok kıskanıyorum dedi zaten. Buraya yazamadıklarını başka forumlara yazmış biri çıkarmıştı

Babaannede kalan kiz, hatirladim simdi de, o kadin ben bastan soyledim cocuk istemem diye, almiycam diyodu
Çok özür dilerim kaba olacak ama evladın pazarlığı mı olur?
Kadını anlarım, kendi çocuğu değil lakin baba çocuğuna sahip çıkmak zorunda, doğru dürüst bir baba olsa evladıyla alakalı böyle bir anlaşma içine girmezdi.

Evet ben de onu yazmıştım zaten, hadi seni anlarim, ama o nasi baba demistim. O da benim kocamin önceliği benim yazmisti. Hahayt catlatin patlayin, Neriman Koksal gibi biseyim ben demisti

Ay ama o kadin acik acik diyodu ben almam yanima, bastan soyledim diyodu, ben mi yanlis hatırlıyorum
Bu da hikayenin iyi üvey anne tarafından yazılmış hali. Detayların tamamı aynı. Çocuğun cinsiyeti, yaşı, kimde kaldigi, annesinde kalmadigi, uyenin yaşı, çocuğu istememesi vs.

Bu da hikayenin iyi üvey anne tarafından yazılmış hali. Detayların tamamı aynı. Çocuğun cinsiyeti, yaşı, kimde kaldigi, annesinde kalmadigi, uyenin yaşı, çocuğu istememesi vs.
İyi anlatınca "Tamam ya canım sen haklısın, zaten çocuğu evde istememek hakkın, hem çocuk kıskançmış sinsiymiş." dememizi beklediyse bileyim yani, gerçekten sıkıntı büyük.

İyi anlatınca "Tamam ya canım sen haklısın, zaten çocuğu evde istememek hakkın, hem çocuk kıskançmış sinsiymiş." dememizi beklediyse bileyim yani, gerçekten sıkıntı büyük.
Acaba hak verileceğini sanarak köpek olan kocasına okutmak için mi açtı konuyu?

Hak verilsin istemesini anlayamıyorum. Bunu yetiştiren anne baba da bununla ayni seviyede kötüler normal olarak. Bir onlar hak veriyor zaten. İstiyor ki tüm forum kıza bok atalım.

Evet ben de onu yazmıştım zaten, hadi seni anlarim, ama o nasi baba demistim. O da benim kocamin önceliği benim yazmisti. Hahayt catlatin patlayin, Neriman Koksal gibi biseyim ben demisti
Ya valla yazık, analı babalı ama öksüz yetim çocuklara üzülüyorum, bir de her kadını kendileri gibi sanıyorlar, oysa sitede bile kaç tane kadın var eşinin 2. evliliği olan, eşinin ilk evliliğinden olan çocuklara ablalık yapan.

Ben böyle bir durum yaşamadım ama empati yapabilirim zira babaannem öz değildi, öz olan biz küçükken vefat etmiş dedem yeniden evlenmiş, kadıncağızın ilk evliliğiymiş, çocuğu da olmadı dedemin çocuklarını, torunlarını bağrına bastı.
Allah gani gani rahmet eylesin, hiçbir zaman ağzından kötü bir söz duymadık, aksine bize deli divane olurdu, bazen biz kendimizi salar kadıncağızı aramazdık ki bizde çok emeği var, bir kere de sitem et, kız, bağır, utanmıyor musunuz aramıyorsunuz de, yok anacım hiç kızmazdı, istersen 6 ay sonra ara öyle güzel konuşurdu ki.

Yaw biz varoş tayfayız en son böyle diyerek bizi terketmistin yetmedi mi varoslugumuzu yüzümüze vurman yeter da

Benim de tanıdığım biri var şimdi altmışlı yaşlarında, kocasının 2 çocuğunu da bağrına basıp büyüttü, mutlu cocuklardı, bir kaç sene önce baba öldü, şimdi de çocuklar onun etrafında pervane.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…