Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

Şimdi deriiiin bir nefes alıp klavyelerden 1 saniyeliğine elleri çekiyoruz, hikayeler benzese de henüz aynı kişiler mi teyit edemediğimizden, konuyu Kazen bey inceleyene kadar güzel güzel yorumluyoruz
Mune abla VPN ile kayıt olduklarında da anlaşılıyor mu aynı kişilerse

Uyuyamam ki şimdi ben
Süt içireyim ninni söyleyeyim, yok ninni olmaz sesimden uykunuz kaçar :)))
Mune abla VPN ile kayıt olduklarında da anlaşılıyor mu aynı kişilerse
Kişi ne yaparsa yapsın bulunuyor, bizim adminlerimiz aklıma esti bir forum açayım diyen adamlar değil, alt yapıları sağlam, size bir örnek vereyim bir troll vardı yurtdışından beni bulamazsınız vs deyip duruyordu, Kazen her seferinde buldu çıkardı, en sonunda tam konum anlaşılmasın ama kadın bulunduğunu bilsin diye önemli detaylar çıkarılarak kadının evinin olduğu sokağın görselini attı burada yaşıyorsun diye, o derece bulurlar

Eşinizin bir ebeveyn olduğunu kabul ederek evlenmişsiniz
Başta da devamlı bizle yaşanmasını istemiyorum gibi konuşmalar geçmemiş
Eş demek iyi günde kötü günde yanında olmak bu süreçte olmayacaksanız eş olmanızın anlamı ne 11 yaşında ki Kız çocuğuda tehlikeli sinsi olamaz üstünüze düşeni yapın eşinize destek olun yanınızda yaşayabileceğini söyleyin

Bu üyeliği de terk etti. Yeni üyelik açmış az önce. Başka bir konuya yorum yapıyor fhdh
aynı dakikalarda aynı derdi olan kadınlar.böyle tesadüf olur mu?3 üyenin de derdi eşin arsız saygısız gereksiz kızı.bunlar üyelerin fikri tabiki.kız melek gibidir kesin.

aynı dakikalarda aynı derdi olan kadınlar.böyle tesadüf olur mu?3 üyenin de derdi eşin arsız saygısız gereksiz kızı.bunlar üyelerin fikri tabiki.kız melek gibidir kesin.
Diyelim ki kız konu sahibinin dediği gibi aksi (sinsilik vs asla kabul etmiyorum). Küçücük yaşında istenmeyen, oradan oraya savrulan bir çocuk nasıl pozitif olabilir ki. Tabiki haklı olarak bu yaşadıklarına isyan edecek. İstenmeme duygusunun yıkımı her yaşta çok kötü. 30 yaşındayım babam bugün annemden ayrılıp başkasıyla evlense, üstelik kadın babamla görüşmemi istemese ben bile olgun davranmam fena carlarım sen kimsin diye.

Şimdi deriiiin bir nefes alıp klavyelerden 1 saniyeliğine elleri çekiyoruz, hikayeler benzese de henüz aynı kişiler mi teyit edemediğimizden, konuyu Kazen bey inceleyene kadar güzel güzel yorumluyoruz
Yormayın bizi Mune hanım, farklı kişilerse baştan anlatıp yorulacağız.

bizim çocuklarımız da öyle.ama çıkarcı demiyoruz onlaraaaaaaa.
Yok kız gayet cikarcilar, bugun balkona cikarken, kafami panjura öyle bi vurdum ki beynimin pekmezi akti, alnimdan kan fiştiricak diye 2 buklum kivranirken , benim kiz seslendi bana iyi misin, öldün mü dedi uzaktan, ilgilendi yavrum halbusu ipad i saati disinda almayi kafayi koysa ne opmekler,ne sarilmalar, kimden ogreniyor anlamadim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…