Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

Ne dediğinizi anlamadım alaycı halinizide hepinizin teker teker cevap veremeyeceğim dalga geçilecek bir konu görmedim sorumda, bahsettiğiniz gibi üvey annelik içeren bir durumda yok hayali şeylerle cevap veriyorsunuz yada alay ediyorsunuz konu silinmiyormuş galiba iyi geceler herkese
yeni üye olup konunun silinmediğini bile biliyorsun cerenn36.

Yani çıkarcı derken birşey isterse arar lazım olursam birşey sorar yada ister ama onun dışında beni asla sevmiyor hal böyle oluncada sevilmediğinizi bile bile insanın içinden gelmiyor açıkçası
Sizi neden sevsin ki? Babası için ona “katlandığınızı” biliyor. Çocuk sevilirse sever, o da bir insan neticede. Babasını sevdiyseniz çocuğunu da sevmeniz gerekir.

@Mune hakliymissiniz. Cuma kapatılmış konusu pazara zor dayanmış. Dilek gorunmlu Ceren hanım vazgeç bu sevdadan biz sana o çocuğu kötülemeyecegiz. Burdan sana ekmek cikmaz. Sosyal deney mi yapıyorsun bizim üzerimizde.
Diyorduk biz de nerde kaldı, kendisine köpüş olan kocası ve müthiş evliliğini övmeden duramaz o, yaşayamaz ölür diye.

11 yaşındaki bır çocuga nasıl sinsi ve çıkarcı etiketi yapıştırırsiniz. Sizin konunuzun aynısı bir süredir burada yaziliyor. Hani bire bir aynı yazdiklariniz. Acaba o musunuz diye düşünmedim değil. Hadi o değilsiniz gibi düşüneyim. Çocuklu adamla evlenirken bunları düşünmeliydiniz. O çocuk gökten inmedi annesi varsa ilgilenmiyorsa babası var. Paket değil ki bu çocuk anne istemezse babaya, baba istemezse bilmem nereye gönderilsin
Aynı kişi, illa sen haklısın dedirtene kadar uğraşacak. Konuyu biraz yumuşatmış sadece, anlamadığı şey, kk. sakinleri ne anasının gözü, yemezler.

13 yasindaki cocugun kiskancligi ve hircinligi anlasilabilir. Ergenlik, anne babasinin bosanmasi, gamsiz babasinin tekrar evlenmesi, babaannede kalmasi hepsi birer travma. Ama 28 yasindaki bir kadinin ufacik cocuga besledigi kotu duygulari, sinsi olarak betimlemesini asla anlayamam. Ister sev ister sevme cocuk istedigi zaman gelip babasiyla kalacak. Kabul etmiyorsan bosan

Ay nooolmuş noooolmuş 😂
Dilek'in konusu vardi ya. 13 yasindaki çocuğa babaanne bakiyordu. Bunlari basina kalacak diye ağlıyordu. Linç edildi. En son dedi ki herkes am*ndan çıkardığı çocuğa bakacak. Ben bu adamı boşattım. Çocuğunu da sevmiyor. Kudurun falan.😅😅 Mune geldi üyeliği kapattı. Bu yine gelir, siz de bulursunuz dedi ve ablam star olduğu için yanılmadı dilek geldi.😆😆

Bilmiyorum o iki ebeveyn arasında ama görüşmemelerinin benle ilgisi yok kavgalı ayrılmışlar o nedenle iletişim yok banada garip gelmişti ben durumu anlatıyorum
Ayyy sizde çocuksuz biri ile evlenseydiniz ozaman yapamiyorsanizda bosanin siz istemiyorsunuz dıye evladindanmi geçsin sinsilik 11 yaşında ki çocukta değil sinsi olan sizsiniz baba ile evladı ayirmaya çalışarak aynı konuyu 50 kere açtınız 50 de aynı cvp aldınız

Son düzenleme:
Ya bak valla buraya gelip deseydinki bu yaşlarda kızı olan varmı nasıl anladın bana taktik verin deseydin burda bir sürü anneyiz öneri verirdik. Ama çocuğa 💩 atmaya kalkıyorsun. Biz o yaşlarda sumugumuzu siliyorduk ya ne sinsiligi. Nasıl yardim edelim sana çocuk konusunda sevmediğin bir çocuk konusunda sana nasıl yardımcı olalım. Zorla soyletiyorsun insani

X