Evli hocama aşık oldum :(

Ortaokulda beden egitimi hocama, dershanede felsefe hocama, unv. Bolum asistanina asik oldum. Gulup geciyoruz simdi.
Hayranlik olabilir ama belli etmeyin ve yanlis oldugunu bilip ona gore davranirsaniz sorun yok bence.
Bircok insan kadin erkek farketmez hocasina asik oldugunu sanır.
Umarim sizinde boyle masumane bir hatranliktir.
Kafanizi cevirip etrafa iyi bakin yakisikli bekar ve daha genc neler vardir.

Aman sakın ifşa etme pişman olursun. Çünkü geçiyor eminim bak melankolim dedi dersin. Geçince bu arada yıllarda geçse bana bildir Allah uzun ömür verirse tabi burada olacam.
demek ki yalnız değilmişim çok teşekkür ederim, aklımdan neler geçmiyor ki; özel ders alacağım deyip eve çağırıp açılmalar, gizliden e- posta atmalar, son gün en son ayrılırken size aşık oldum deyip sonra arkamı dönüp kaçmalar.. ama tabi hiçbirini yapmıyorum : D

Ortaokulda beden egitimi hocama, dershanede felsefe hocama, unv. Bolum asistanina asik oldum. Gulup geciyoruz simdi.
Hayranlik olabilir ama belli etmeyin ve yanlis oldugunu bilip ona gore davranirsaniz sorun yok bence.
Bircok insan kadin erkek farketmez hocasina asik oldugunu sanar.
Umarim sizinde boyle masumane bir hatranliktir.
Kafanizi cevirip etrafa iyi bakin yakisikli bekar ve daha genc neler vardir.
yalnız olmadığımı gördükçe sakinleşiyorum, ben de ileride gülüp geçeceğim demek ki çok sağolun

Arkadaşımın nişanlısı üniversitede araştırma görevlisi , üniversite deki kızlardan gelen mektupların haddi hesabı yokmuş , öyle yakışıklı da değil adam yani , eminim alışkındır senin hoca. direk açılanlar bile vardır , üniversitede öğrencisiyle evlenen hocalarda var bunlar daha çok küçük Anadolu illerindeki üniversitelerde oluyormuş mesela bir Ankara üni. böyle bir olay olsa direk atılma sebebi. Kimse mesleğinden olmak istemez umarım geçer bu duygun.

demek ki yalnız değilmişim çok teşekkür ederim, aklımdan neler geçmiyor ki; özel ders alacağım deyip eve çağırıp açılmalar, gizliden e- posta atmalar, son gün en son ayrılırken size aşık oldum deyip sonra arkamı dönüp kaçmalar.. ama tabi hiçbirini yapmıyorum : D
Kendime benzettim sizi ama kastettigim bu degildi. Bu kadar ileri giderseniz isin ahlaki boyutu degisir. Masumane ogrenci aski olarak kalsin lutfen

Ders anlatırken pek bir karizmatik görünürler de evdeki hâlini karısına sormak lazım. Karısına nasıl davranıyor acaba?
Ev hâlleri nasıl? Karısının yanında gaz mı çıkarıyor, geğiriyor mu, kirli donlarını ortaya bırakıp mı kaçıyor, annesi babasının dolduruşuyla karısına bağırıyor mu, karısına hakaret ediyor mu, para pul konularında cimri mi vb. İnanın o hayranlıkla baktığınız, aşık olduğunuz hocaları evlerinde ya da özel yaşamlarında bir şekilde görünmeden izleyebilseniz 5 dakika, hepsi gözünüzde sıfırlanır.

Geçer yakında merak etme. Bence yaşıtlarına yönel..

Yanlış olduğunu biliyorsun zaten. Biz daha nasıl yardım edebiliriz ki??

Ders anlatırken pek bir karizmatik görünürler de evdeki hâlini karısına sormak lazım. Karısına nasıl davranıyor acaba?
Ev hâlleri nasıl? Karısının yanında gaz mı çıkarıyor, geğiriyor mu, kirli donlarını ortaya bırakıp mı kaçıyor, annesi babasının dolduruşuyla karısına bağırıyor mu, karısına hakaret ediyor mu, para pul konularında cimri mi vb. İnanın o hayranlıkla baktığınız, aşık olduğunuz hocaları evlerinde ya da özel yaşamlarında bir şekilde görünmeden izleyebilseniz 5 dakika, hepsi gözünüzde sıfırlanır.

bu yoruma kesinlikle katılıyorum. hocan sadece ders anlatırkenki halinden ibaret değil. ki ne olursa olsun adam evli. tamam harekete geçmediğin sürece kimseye zararın yok ama 25 yaş platonik aşk yaşamak için biraz geç bence. karşılıklı bir şeyler paylaşacağın bir insanla ol, en güzel dönemlerini böyle boşa harcama

Ben de en iğrenç hallerini düşün soğursun yazacaktım. :KK70:
Tuvallette düşün, yemek yerken geğirdiğini dişini karıştırdığını vs. düşün falan yazacaktım. :KK70:

Ben o
Ben olmadim ama çok yakın arkadaşım hatta sirdasim olmuştu ya ne aglamalar gormen lazım tabi suan evli ve eşi askerde birde 1 yaşında oğlu var 2 aya yakın once konuştuk bahsettik bana gülüp ne günlerdi ya dedi o yüzden ama onun hatası çoğu okul duymuştu ondan sakin ifşa etme dedim.

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.
Adama acilmadikca sorun yok bence. Unutmaya çalış bi süre sonra geçicek ama sakın açılma unut gitsin en iyisi senin icin

İfşa olmasin ama çok yakin ailem de iki ogretmen var ve her hafta ceplerinde aşk mektupları tabi artik eşleri alıştı ilk basta sorun ama sonra takmadilar

Kuzum şaka mısınız.?biz ne diyoruz, siz ne cevaplar veriyorsunuz? Hayır küçük de değilsiniz, ben hayranlık falan deyin geçemicem, herşeyin farkında olacak yaştasınız..yorumları tekrar ve tekrar okuyun.

X