Evli hocama aşık oldum :(

Ya da gidip anlatın, sonuçlarına olumlu ya da olumsuz( kii sonu olumsuz olacak) katlanın.. Söyleyeceklerim bu kadar,

Eyleme dökmediğiniz,karşılık beklemediğiniz sürece sorun olmaz.
Olabilir insanız ama önemli olan yanlış olduğunun bilincinde olup ona göre davranmanız.
Asla aranızda birşey olmayacağı gerceginin de farkındasınızdır zaten.

Simdi tinder yukleyin desem yine ban yiyecegim :) kendi medeni durumunuza ve konumunda uygun kisilerle flört edin,utaniyorsaniz internetten sahte hesapla da olabilir. Kafanız dağılır en azından.
Bir eyleme geçerseniz tüm okula rezil olursunuz. Alt sınıflar falan hepsi duyar :)) evli hocaya asılmış vs diye. Rezillik...

Kendinize fazla yüklenmişsiniz.
Henüz ortada bir ahlaksızlık Yok, e her şeyin farkındasınız, olmasın da bir zahmet...
Olur öyle.
lisede, üniversitede normaldir. Yaşı biraz daha büyük olur genelde yaşlar yakın demişsiniz böyle de oluyor demekki :) Belki size enteresan gelen yönleri vardır. İnanın düşündüğünüz kadar çekici değil :)

Aşık olmak çirkin bir şey değil, evli bile olsa. Bunu bile isteye yapmamışsın zaten. Çirkin olan şey; onu elde etmeye çalışmak olurdu. Ama sizin öyle bir niyetiniz yok, kendi iç meseleniz.

Hayatınızı tümüyle etkiliyorsa psikolojik yardım alacaksınız mecburen. Ne kadar daha ders verecek size?

Nasıl karar verdiniz sevdiğinize?Ortak noktalarınız ve zevkleriniz neler?Size hitap edebilen bir karakteri varmi?'ten uyumu,hayata bakışı...vs..
Bence insan gerçekten tanıyıp beraber olmadığı birini sevemez.Sizin hissettiğiniz duygunun adı hayranlık ve hoşlanma olabilir ama sevgi yada aşk değildir o..
25 yaşında bir kadın mantığını kullanabilir ve bunu bilir.siz ise seviyorum deyip çıkmışsınız işin içinden..
Eyleme de geçersiniz siz bu gidişle

demek ki yalnız değilmişim çok teşekkür ederim, aklımdan neler geçmiyor ki; özel ders alacağım deyip eve çağırıp açılmalar, gizliden e- posta atmalar, son gün en son ayrılırken size aşık oldum deyip sonra arkamı dönüp kaçmalar.. ama tabi hiçbirini yapmıyorum : D

Diğerleri gibi hoşlantı deyip geçmeyeceğim . Gerçekten böyle şeyler düşünebiliyorsanız sıkıntı vardır demek ki. 25 yaşındasınız bu yaştan sonra hoşlantı değil de olabilir kişilerde şansınızı deneseniz en azından üzülmezsiniz.

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.

Ne yapmamızı istiyorsun yani ?

merhaba hanımlar bu benim ikinci üyeliğim. ikinci üyelik kurallarında ikinci bir üyelik açılırken artık adminlere bildirmenin zorunlu olmadığı yazıyordu.sanırım gizlilik açısından böyle bir şey yapmışlar.ancak yanlış yaptığım bir şey varsa adminler beni bilgilendirirse sevinirim.
Şimdi konumuza gelelim
Hayatımda her şey yolunda gidiyordu, keyfim yerindeydi bir derdim de yoktu. Ta ki 6 ay öncesine kadar. Onu görene kadar. Çok sempatik, çok içten biri. Enerji dolu, bilgili..hocama platonik aşık oldum ve hocam evli. Bu arada karısını tanıMIyorum... evet yanlış olduğunu biliyorum ama kalbime söz dinletemedim. Önce hayranlıkla başladı, sonra derslerini iple çeker oldum. Sonra hep onu düşünür oldum. Önceleri bir süre bu duyguyu görmezden geldim, sonra bir süre de inkar ettim... ama yok. Benim içimde böyle bir şey var ve bu beni çok depresif hissettiriyor.
B arada onu elde etmek ya da bu duyguyu belli etmek gibi bir niyetim yok, sadece içimde yaşıyorum, kimseye söylemedim. Mantıklı olmadığını biliyorum ama yine de seviyorum, bundan kendimi alıkoyamıyorum. lütfen din, vicdan, ahlak dersi verecekler hiç vermesin, herkesin sahip oluğu ahlaki değerlere sahibim.bunu söyleyeyim. toplumun genel ortalama kızları ne kadar ahlaklıysa ben de o kadar ahlaklıyım.
bazılarınız beni çok fena yerden yere vuracaksınız belki biliyorum ama yine de buraya yazmak istedim.çünkü benim böyle bir derdim var.
şimdi buraya yazınca biraz rahatladım.

platonik takıldığın sürece sorun yok. zamanla geçecektir.

Of hic allayip pullama yazdiklarini.Yok platonikmis yok harekete gecmicekmis.

Yarin bir gun birisi de senin sevgiline,kocana platonik asik olur görürsün o zaman.

Bi de masum gostermeye calisiyosun aklin ermese neyse.
Birisi kocanıza platonik aşık olsa ne yaparsınız merak ettim.
İnsanların hoşlantılarını kontrol edebilme yeteneğiniz mi var?

Tek tek cevap veremedim ama yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bu sayede biraz rahatladım, olağan olduğunu anladım. Bazı üyeler benim harekete geçecegimi sanmış, öyle bir şey olmayacak.sadece hayali şeyleri yazmıştım, birini bile yapacağımdan değil de.
İçinde bulunduğum durum olağan, ve zamanla da geçecek artık bunu biliyorum ve kendimi artık üzmeyecegim. Hepinize tekrar teşekkür ederim

Ogrencim bana hayranlik duysa bir sekilde hissederim herhalde. Istedigin kadar platonik takil hissedilir bir sekilde. Bu hayranlik, ask degil. Su an kisiliginin oturma donemi ve bu donemde hoslandigin, hayranlik duydugun kisiyi gozunde yuceltmen normal ama anormal olan hocan umarim bunu fark edip karsilik vermez ya da bu durumdan yararlanmaz. Cunku seninki gececektir. Ancak bu durum karsilikli olursa okul epey karisacaktir belki de. Hatta kurulu bir yuva bile bozulabilor gecici bir heves ugruna.
Bu durum aslinda bir sanatciya hayranlik duymak ve gozunde buyutmek gibi. Ancak sen bunu ask saniyorsun su an. Normal olani kendi yasitin birinden hoslanman. Umarim bu durum saplantili bir hal almaz.

X