Evli erkeğin yazması ve exim

Eski sevgiliyle ayrılma biçimine göre arkadaş kalınabilir ancak arkadaş değilken karşı taraf retro metro ne bahane ile mesaj atıp başlayan bir konuşma sanki karşı tarafın eli ayağı yok gibi sana randevu alayım, beraber gideriz istersen şeklinde devam etmemeli. Siz kendiniz mantıklı bir durum sergilememişken karşı taraftan da bekleyemezsiniz.
Evli erkeğe de ayar verince hemen koşarak karısına gidip tövbe etmedi, engelleyin geçin. Mutlu da aldatır mutsuz da aldatır, cinselliği düzenli olan da olmayan da. Ne sebeple aldattığı değişebilir ancak hiçbiri onu haklı çıkartmaz. Sevgiliniz varken abuk subuk kişilerle konuşup duruyorsunuz mesela siz de. Sizin sevgiliniz eski sevgilisine hastane randevusu almak için uğraşsa, beraber gitmeyi teklif etse ne hissedersiniz?
ilk mesajları o atıyor… ben atmadım.

zaten konusuyor eskisiyle arada sorun etmedim. ben rahatım o benden de rahat. kıskanclık leveli dusuk degil. siyaset konustum ya da eskim yazdı cevap verdim gundemi hastalıgı konustuk die bişi demez.
ben zaten kendi rahatlıgımı bildiimden türkle olmak istemedim. cunku turkler eski sevgili ile normal muhabbeti iyi karsılamıyor. hepsiyle ark diilim ama saygısızlık olmadan ayrıldıysa insan kalır diyorum. kötü de anmam onları.

ama mesela konuda bahsi geçen ex saygısızlık etti. bundan sonra konusacagımı düşünmüyorum:)

yaw benim kısmen-erk arkım kendisine asık kadına tercüme yaptırıyor, mecburen muhabbet ediyor; ben agzımı acıp bişi demiyorum cunku guveniyorum. yapacak adam kısıtlarsa da yapar.

bu tür şeyleri aldatma olarak görmüyorum. ben mi rahatım bilmem. çok sıktığımda daha beter oluyor. Eski erkek arkadasıma aslında hic cevap yazmamalıydım ama oyle de saygısızlık oluyor. normal konustugumuzu sanıyordum neler dedi…
Bakis acinizda yanlislik var bence.
Bazi seyler etik olmaz, bakis acisi ve hareketlerinize de dikkat etmek gerekir.
Mesela ben ona asik kadinla sohbet eden erkegi hayatimda istemem illa aldatmasina gerek yok bana saygisizlik olarak dusunurum ve bu bakis acisina sahip biri yanlis anlasilmaya musait konulara cok daha rahat yaklasabilir. Sıkmamak baska bisey ama fazla iyilik de kotuluk dogurur..

Saygisizlik olmasin diye cevap yazdiginiz adam ilk kizdiginda size saygisizlik yapti ve cirkin bir mesaj yazdi iste. İlla birine saygisizlik yapmak istemiyorsaniz bu hayatinizdaki erkek olmali. Zaten bayram mesaji atan ex e eger hayatinizda biri varsa cevap yazmamak saygisizlik olmaz. İllaha yazacam diyorsaniz kisa ve net tesekkur eder konuyu uzatmazsiniz.

İliskilerde kalbinizin cok kirildigini ve bu sekilde dusunerek bir koruma kalkani yaratmissiniz daha az hayal kirikligina ugramamak icin diye dusunuyorum

cinsellik yok karım beni anlamıyo en klasik yalandır
Yüzlerce kez karısı ve sevgilisinden aynı yaşta çocuğu olan adamları okuduk
bu kadar saf olmanıza inanamıyorum :)
yaw cinsellik olmaya da bilir… görüyoruz ama bu aldatmaya sebep mi? ben de bunu anlamıyorum. ki erkek isterse damacanaya bile halelleniyor. karısına içi gitmiyorsa sorun kendindedir zaten… boşansın abi. cocuk var bosanamıyorum ne demek. burada aynısını kadınlar yapıyor hadi onların maddi ozgurlugu yok adamların neyi var? Erkeklerden midem kalktı bdv okudugumdan beri

Ben yeni sayılırım forumda o yüzden kimsenin geçmiş mesajlarını bilmiyorum. Acikcasi eskilere bakmaya useniyorum. O yuzden tam motivasyonunuzu bilmemekle birlikte iki olayı da aynı kefede degerlendiriyorum. İşsizlik, geyik yapma arzusu, sıkıntı, ilgi toplama vs vs
Her 2 adam da ne kadar gevşek karşınızda farkettiniz mi? Evli adamın aldatma motivasyonunu dinleme, eski sevgiliye e nabizdan randevu, doktor ayarlamaca...
Bu rahatlık değil gevşeklik. Motivasyonunuzu bilemiyorum.
Ek olarak ikisi de yalan söylemiş. İlki karısı ile yatıyordur, ikincisi ise sizinle sevgili olduğunu hatirliyordur da siz öyle totosunu kaldırıp sonra arkadaş vs deyince zarf atmış.

Aynen herşey bundan 🤦‍♀️
bugun 2 ex daha yazdı yakında 3 yasında optugum cocuk da yazar
Bakis acinizda yanlislik var bence.
Bazi seyler etik olmaz, bakis acisi ve hareketlerinize de dikkat etmek gerekir.
Mesela ben ona asik kadinla sohbet eden erkegi hayatimda istemem illa aldatmasina gerek yok bana saygisizlik olarak dusunurum ve bu bakis acisina sahip biri yanlis anlasilmaya musait konulara cok daha rahat yaklasabilir. Sıkmamak baska bisey ama fazla iyilik de kotuluk dogurur..

Saygisizlik olmasin diye cevap yazdiginiz adam ilk kizdiginda size saygisizlik yapti ve cirkin bir mesaj yazdi iste. İlla birine saygisizlik yapmak istemiyorsaniz bu hayatinizdaki erkek olmali. Zaten bayram mesaji atan ex e eger hayatinizda biri varsa cevap yazmamak saygisizlik olmaz. İllaha yazacam diyorsaniz kisa ve net tesekkur eder konuyu uzatmazsiniz.

İliskilerde kalbinizin cok kirildigini ve bu sekilde dusunerek bir koruma kalkani yaratmissiniz daha az hayal kirikligina ugramamak icin diye dusunuyorum
kesinlikle cok kırıldı. kıran da türk erkekleri. travma oldu. benim hatam ama adamla egoist diye ayrılmıstım; yine aynı degersizliği yaşattı. bu saatten sonra iyi ayrıldık diyemeyecegim biri kendisi. zaten türk exten de arkadas olmuyor bunu anladım bu durumda adam benimle arkadaslıgı yedekte tuttum sanıyor.
allah ıslah etsin.

yabancılara bir lafım yok. ben hoslanmadıgımı zaten belirttim ama ver telefonunu sil o kadını diyemem o kendi bunu demeli zaten suan birbirimizi tanıyoruz. ama kendisi dedi kadın benden hoslanıyor galiba ama ben olmayacagını soyledim dedi. gözü oynaşta biri değil gibi ama erkek sonuçta. o sebeple kısmen diyorum ilişki durumuma da. gelecek ne getirirse…

Ben yeni sayılırım forumda o yüzden kimsenin geçmiş mesajlarını bilmiyorum. Acikcasi eskilere bakmaya useniyorum. O yuzden tam motivasyonunuzu bilmemekle birlikte iki olayı da aynı kefede degerlendiriyorum. İşsizlik, geyik yapma arzusu, sıkıntı, ilgi toplama vs vs
Her 2 adam da ne kadar gevşek karşınızda farkettiniz mi? Evli adamın aldatma motivasyonunu dinleme, eski sevgiliye e nabizdan randevu, doktor ayarlamaca...
Bu rahatlık değil gevşeklik. Motivasyonunuzu bilemiyorum.
Ek olarak ikisi de yalan söylemiş. İlki karısı ile yatıyordur, ikincisi ise sizinle sevgili olduğunu hatirliyordur da siz öyle totosunu kaldırıp sonra arkadaş vs deyince zarf atmış.
yok kuzum ben eskilere bakmıyorum normal ayrıldıysam silmem engellemem. mesaj attılar ufak bi konusma gecti. ben bu konusmada bana saygısıslık yapıldıgını dusundum. kendimce cevap vermeye calıstım. belki hic cevaplamadan bırakmalıydım bilmem…

gevsek oldugumu da düşünmüyorum; gecenin bir yarısı ilgi gösterdiğim haritalarına baktıgım kadınlar da var tanımadan. dertlestigim. kadın erkek ayırmıyorum bu konuda. belki de ayırmam gerekiyor bilmiyorum.

yok kuzum ben eskilere bakmıyorum normal ayrıldıysam silmem engellemem. mesaj attılar ufak bi konusma gecti. ben bu konusmada bana saygısıslık yapıldıgını dusundum. kendimce cevap vermeye calıstım. belki hic cevaplamadan bırakmalıydım bilmem…
Doktor ayarlama işi dozu kaçırmış. Erkek dediğin medeniyetten çok nasibini almadiysa bu durumu açık kapı olarak algılıyor. İlla kalın çizgilerle belli etmek gerekiyor.
Sizin o durumu bilemiyorum bazen cooook uzayan flört dönemi olursa iş ne arkadaşlık ne sevgililikte kalıyor. Böyleyse eğer adam da yoklamistir. Yok gerçekten sevgiliyseniz de zarf atmıştır.

Merhaba,

iki konudan bahsedeceğim biri sitem diğeri soru:)

Sosyal medyayı çok kullanmam, geçen twitterdan biri tweetlerime yorum yazmış sonra da mesaj attı konuyla alakalı, konuştuk vs… bugün iltifatlar fln etmeye başladı. durduk yerde. rahatsız olmadım en başta ama cevap da yazmadım(sonucta her iltifat edene cevap mı yazacagız) sonra adamı azıcık araştırdım ki… Ne göreyim?! Adamın bu 2. evliliği. evliliğimde çok mutluyum, canım karım vs tweetler atmış. bir de kızı var küçük. Adama mesajla geri dönüş yaptım “keşke bu iltifatları karınıza etseniz” dedim. o da karıma da ediyorum ama cinsellik yok dedi, kadın reddediyormuş (sapık) bu ayıp aldatmayın boşanın dedim. Kızım var dedi… Sonra da yatak hariç evliliğimde mutluyum dedi.İlk evliliği cok tutkuluymus ama kavgadan bitmis bunu da diyeyim. Ben de yazıklar olsun dedim engelledim.
Sizce evliliğinde mutlu olan insan aldatır mı? Cinsellik olmadan evlilikte mutlu olduğunu söyleyen adam ciddi mi? Neden bu erkekler aldatıyor? Kime güveneceğiz?

Diğer konu ise exim. Geçen yazıştık (malum merkür retrosu) konu sağlıktan açıldı( önce depremden bahsediyorduk sağlığa geldi) çok yorgun bitkin hissediyormus ama doktora gitmeye randevu almaya üşeniyormuş. Ben de aynı sorunu yaşadığımdan ver bilgilerini ben internetten alayım dedim full e devlet bilgisini verdi asfjgh. neyse randevusunu aldım. Sonra ertesi gün yazdı ısrarla ben dizi izlerken konu nasıl oraya geldi bilmiyorum da ben seninle arkadaş olmak istiyorum seninle sevgili olunmaz dedim. arkadaşlığın iyi dedim. o da bana seninle sevgili olmadım ki nereden bileceksin dedi… Ben de seninle sevgili zaten olunamaz kendini seviyorsun en çok, o yüzden arkadaşlık iyidir boşver dedim.

9 ay gorusmustuk. evlilik mevlilik aile diyordu. Bu cevap nedir… Saygısızlık…
Exe asık falan degilim, insaniyet olsun dedim. demek ki dememem gerekiyormuş. zaten kalbimde ve şimdilik kısmen hayatımda başkası var. Sadece çok zoruma gitti üzüldüm. Abi ben aylarca sevgiliyiz sanmıştım adam beni hiç o sınıfa koymamış ve ben bu adama iyilik yapacağım yazık diye randevusunu aldım doktora gitmek istemezsen birlikte gideriz o gün benim de hastanede işim var demiştim.

Sizce bu davranışının sebebi nedir? benim arkadaşlık konusundaki yanıtlarım mı? Şimdi bunun randevusu var ve ben onunla gitmek istemiyorum. Nasıl bir bahane uydurayım?
1- adam cinsellik arıyor karısını aldatıyor olta atmış. niye didiklediniz
2- sevgiliniz varken -sizce- eski sevgiliniz olan adamla niye konulup üste ona merhametler ettiniz anlamadım
ikisi de gereksiz zaman kaybı olmuş

Doktor ayarlama işi dozu kaçırmış. Erkek dediğin medeniyetten çok nasibini almadiysa bu durumu açık kapı olarak algılıyor. İlla kalın çizgilerle belli etmek gerekiyor.
Sizin o durumu bilemiyorum bazen cooook uzayan flört dönemi olursa iş ne arkadaşlık ne sevgililikte kalıyor. Böyleyse eğer adam da yoklamistir. Yok gerçekten sevgiliyseniz de zarf atmıştır.
Valla bilmiyorum jest olsun dedim. eger ihtiyacın hala varsa ev buluruz deyince. belki cidden ondan hoslandıgımı düşündü.

İlişkimizde adım atan oydu; hep ciddiyetten vs bahsederdi aileden evlilikten. annesiyle tanısmamdan, seni seviyorum derdi.flörte böyle seyler denir mi bilmem. belki gerçekten flört olarak gördü ve bunları tavlamak için söyledi vaktiyle.

yine de o deprem nedeniyle yardım ederim dediği jestini sıfırladı ben de. randevu aldım ama artık bahane bulacagım ki o gün hastanede benim de işim var. karsılasmayız umarım.

Valla bilmiyorum jest olsun dedim. eger ihtiyacın hala varsa ev buluruz deyince. belki cidden ondan hoslandıgımı düşündü.

İlişkimizde adım atan oydu; hep ciddiyetten vs bahsederdi aileden evlilikten. annesiyle tanısmamdan, seni seviyorum derdi.flörte böyle seyler denir mi bilmem. belki gerçekten flört olarak gördü ve bunları tavlamak için söyledi vaktiyle.

yine de o deprem nedeniyle yardım ederim dediği jestini sıfırladı ben de. randevu aldım ama artık bahane bulacagım ki o gün hastanede benim de işim var. karsılasmayız umarım.
Şöyle de olabilir sen benimle gerçekten sevgili olmadın olsan kopamazdin, her anlamda unutamazdin gibi saçma bir ego patlaması😂

1- adam cinsellik arıyor karısını aldatıyor olta atmış. niye didiklediniz
2- sevgiliniz varken -sizce- eski sevgiliniz olan adamla niye konulup üste ona merhametler ettiniz anlamadım
ikisi de gereksiz zaman kaybı olmuş
boyle adamları seyinden duvara asmak istiyorum. daha ileri gitse karısına da atardım. yanlıs anlamayın siyasi konusmaya bişey demiyorum. ama o kim ki bana iltifat edecek karısı dura dura.

sevgilim yok- flört diyelim- işte tanıyoruz. gecis asaması. bayram kutlayıp depremle ilgili iyi niyetli bir cevap yazınca tesekkür mahiyetinde yardım edeyim dedim demek ki degmezmis. haklısınız. ne diim.

Şöyle de olabilir sen benimle gerçekten sevgili olmadın olsan kopamazdin, her anlamda unutamazdin gibi saçma bir ego patlaması😂
allah ıslah etsin. dedim sonra kendime biz bunla niye ayrılmıstık? dusundum, Yine bu tip degersiz hissettirme ve ego yuzunden. degismemis. Gercekten bundan sonra özellikle ex türk kimseyle arkadas kalmak istemiyorum. cok yanlıs algılanıyor gerek yok.

allah ıslah etsin. dedim sonra kendime biz bunla niye ayrılmıstık? dusundum, Yine bu tip degersiz hissettirme ve ego yuzunden. degismemis. Gercekten bundan sonra özellikle ex türk kimseyle arkadas kalmak istemiyorum. cok yanlıs algılanıyor gerek yok.
Yok sonra işte Türk kızı böyle böyle kezban oluyoruz . Bir çok uzun flört olmayacak adı belli olacak, iki bitti mi kanlinmis gibi her yerden sileceksin.

Aldatan birine neden aldatıyorsun demek saçma zaten yanlışı doğruya çevirmiş kendi kafasında. Bahaneleri, yalanları her zaman hazırdır. Karakterle alakalı bir durum sadakati, saygısı, sevgisi olmayan birine ne deseniz boş. Neden diye bile sormam engellerim. İkincisi randevu almak nedir? :KK70: Sanki hastaneye gidip alıyor aramaya üşenen adamla uğraşmak zaman kaybı. Böyle uğraşlarda bulunmayın değmez valla. Anlamsız. O sizin için uğraşsın.

Yok sonra işte Türk kızı böyle böyle kezban oluyoruz . Bir çok uzun flört olmayacak adı belli olacak, iki bitti mi kanlinmis gibi her yerden sileceksin.
yabancı erk arklarım ekli facede yeni biri evlenmis haberin oldu, foto koyunca. tebrik ettim foto altında cicek bocek koydum. bitti gitti. en son deprem nedeniyle duvarıma yazmıstı türkiye için dua ediyoruz umarım iyisindir diye. türkler bu seviyede olsaydı biz engellemek zorunda kalmazdık bunu anladım.

Aldatan birine neden aldatıyorsun demek saçma zaten yanlışı doğruya çevirmiş kendi kafasında. Bahaneleri, yalanları her zaman hazırdır. Karakterle alakalı bir durum sadakati, saygısı, sevgisi olmayan birine ne deseniz boş. Neden diye bile sormam engellerim. İkincisi randevu almak nedir? :KK70: Sanki hastaneye gidip alıyor aramaya üşenen adamla uğraşmak zaman kaybı. Böyle uğraşlarda bulunmayın değmez valla. Anlamsız. O sizin için uğraşsın.
ne haltı varsa yesin exim çölde susuzluktan ölse bir damla su vermem artık. isterse kansızlıktan ölsün benim aptallıgım.

aldatan adamların psikolojisini cok merak ediyorum. iltifat da bence aldatmak. karımla mutluyum canım karım yaz her tarafa sonra elin karısına kızına suran guzel buran guzel yaz. :S

yabancı erk arklarım ekli facede yeni biri evlenmis haberin oldu, foto koyunca. tebrik ettim foto altında cicek bocek koydum. bitti gitti. en son deprem nedeniyle duvarıma yazmıstı türkiye için dua ediyoruz umarım iyisindir diye. türkler bu seviyede olsaydı biz engellemek zorunda kalmazdık bunu anladım.
Bir nevi hayatından geçen tüm kadınları haremiymis gibi düşünme eğilimi. Ancak o kadın haremden bir başka adamla evlenirse çıkıyor. Öteki türlü hep dönebilir gibi hissediyor. Siz de essek kadar adama doktor randevusu alınca kendini bir halt sanmış.

ne haltı varsa yesin exim çölde susuzluktan ölse bir damla su vermem artık. isterse kansızlıktan ölsün benim aptallıgım.

aldatan adamların psikolojisini cok merak ediyorum. iltifat da bence aldatmak. karımla mutluyum canım karım yaz her tarafa sonra elin karısına kızına suran guzel buran guzel yaz. :S
Daha önce benzer bi konuya daha yazmıştım. Aldatanların psikolojisini net bilmem ama hem aldatıp hem boşanmamak karaktersizliğin verdiği özgüvenle birlikte boşanmıyor çünkü boşansa eve çeviren bir kadın olmayacak, o yemekleri ütüleri kim yapacak? evin sorumluluğunu kim alacak? akrabaları eşi dostu kim karşılayıp hizmet edecek? çocuğuna kim bakacak tek başına bi baba zor bakar. O aldattığı kız mı alacak tüm sorumluluğu? hayır. O hem dışarıda eğlencesine bakıp evde de sıcak yemeğini yiyecek ki '' ben boşanmam karımı seviyorum cinsellik yok ama olsun '' yalanı ile aşk dolu adam rolünü oynasın :)

Daha önce benzer bi konuya daha yazmıştım. Aldatanların psikolojisini net bilmem ama hem aldatıp hem boşanmamak karaktersizliğin verdiği özgüvenle birlikte boşanmıyor çünkü boşansa eve çeviren bir kadın olmayacak, o yemekleri ütüleri kim yapacak? evin sorumluluğunu kim alacak? akrabaları eşi dostu kim karşılayıp hizmet edecek? çocuğuna kim bakacak tek başına bi baba zor bakar. O aldattığı kız mı alacak tüm sorumluluğu? hayır. O hem dışarıda eğlencesine bakıp evde de sıcak yemeğini yiyecek ki '' ben boşanmam karımı seviyorum cinsellik yok ama olsun '' yalanı ile aşk dolu adam rolünü oynasın :)
kadınlarımız var aldatılınca ekonomik özgürlüğü de yok boşanıyorlar, sığınma evine gitmek pahasına. onlara çok saygı duyuyorum. bilmiyorum bu coğrafyadaki kadınların erkeklerden milyon kat daha güçlü olduğuna inanıyorum. o kadar ezilmelerine rağmen çok güçlüler.

X