Evli erkeğin yazması ve exim

Aldatmak mutluluk mutsuzlukla alakali değil. Mutsuz olan boşanir, cocuk olmasi buna engel değil.
Bazi adamlarin yaninda hangi kadin olursa olsun akillari disarda olabiliyor.

Onun disinda adam size seninle hiç sevgili olmadik şeklinde pat diye lafini soyluyor siz niye hastane için bahane uydurmaniz gerektigini dusunuyorsunuz ki? Hala bu adamdan bir beklentiniz var gibi. Yani çok ilgi istiyorsunuz ve bulamiyor gibisiniz. Ama boyle adamlarda aramayin.

hayır şöyle o dönem sevgilim canım diodu şuan takılmıştık seninle dedi:KK70: Komik geldi saygısızca:) Ayıp degil mi?
Napsın hevesli gibi görünmek istememiş.Çok da önemli değildin demeye getirmiş çünkü bozulmuş.Sadece çaktırmamaya çalışıyor.

Ortada bi saygısızlık göremedim.

Napsın hevesli gibi görünmek istememiş.Çok da önemli değildin demeye getirmiş çünkü bozulmuş.Sadece çaktırmamaya çalışıyor.

Ortada bi saygısızlık göremedim.
inş öyledir. yahu benim onu yedekte beklettiğimi mi sanıo bunlar arkadaş kalınca acaba? yabancılarda hiç böyle bir sorun yok. evlenenlerin düğününe gidilir, tebrik ederim faceden onlar beni tebrik eder vs. hepsi mutlu olsun. ama türklere yabancılara yaptıgımı yapınca dönem dönem yürüyorlar. ben arkadaşız deyince sanırım bozuldu ne diim benim hatam türk erkeklerine bunu yapmam.

FairyDaphne FairyDaphne madem sevgilin var elin evli adamına ve exine cevap yazma bacım . Onlar yaziyor diye birşey yok bas engeli defolsun hergeleler. Onlar hamle yapabilir önemli olan senin ne tür kalkan kullanacağın. Delikli kalkandan ok girer be canim
yaw adamın evli oldugunu bilsem siyasi sohbet dahi etmem umutlanıolar. sonradan ogrendim. zaten iltifatına da cevap yazmadım tanımıyorum nie yazayım.

ex işine gelince ben bu konularda türk insanı gibi düşünemiyorum pek. eskiler hep mutlu olsun, saygı duyuyorum, kotu ayrılmadıysak arkadas olsun modundayım. türk exler yakında meslek gününü bile kutlayacaklar. türklerle bu olmuyor galiba.

Merhaba,

iki konudan bahsedeceğim biri sitem diğeri soru:)

Sosyal medyayı çok kullanmam, geçen twitterdan biri tweetlerime yorum yazmış sonra da mesaj attı konuyla alakalı, konuştuk vs… bugün iltifatlar fln etmeye başladı. durduk yerde. rahatsız olmadım en başta ama cevap da yazmadım(sonucta her iltifat edene cevap mı yazacagız) sonra adamı azıcık araştırdım ki… Ne göreyim?! Adamın bu 2. evliliği. evliliğimde çok mutluyum, canım karım vs tweetler atmış. bir de kızı var küçük. Adama mesajla geri dönüş yaptım “keşke bu iltifatları karınıza etseniz” dedim. o da karıma da ediyorum ama cinsellik yok dedi, kadın reddediyormuş (sapık) bu ayıp aldatmayın boşanın dedim. Kızım var dedi… Sonra da yatak hariç evliliğimde mutluyum dedi.İlk evliliği cok tutkuluymus ama kavgadan bitmis bunu da diyeyim. Ben de yazıklar olsun dedim engelledim.
Sizce evliliğinde mutlu olan insan aldatır mı? Cinsellik olmadan evlilikte mutlu olduğunu söyleyen adam ciddi mi? Neden bu erkekler aldatıyor? Kime güveneceğiz?

Diğer konu ise exim. Geçen yazıştık (malum merkür retrosu) konu sağlıktan açıldı( önce depremden bahsediyorduk sağlığa geldi) çok yorgun bitkin hissediyormus ama doktora gitmeye randevu almaya üşeniyormuş. Ben de aynı sorunu yaşadığımdan ver bilgilerini ben internetten alayım dedim full e devlet bilgisini verdi asfjgh. neyse randevusunu aldım. Sonra ertesi gün yazdı ısrarla ben dizi izlerken konu nasıl oraya geldi bilmiyorum da ben seninle arkadaş olmak istiyorum seninle sevgili olunmaz dedim. arkadaşlığın iyi dedim. o da bana seninle sevgili olmadım ki nereden bileceksin dedi… Ben de seninle sevgili zaten olunamaz kendini seviyorsun en çok, o yüzden arkadaşlık iyidir boşver dedim.

9 ay gorusmustuk. evlilik mevlilik aile diyordu. Bu cevap nedir… Saygısızlık…
Exe asık falan degilim, insaniyet olsun dedim. demek ki dememem gerekiyormuş. zaten kalbimde ve şimdilik kısmen hayatımda başkası var. Sadece çok zoruma gitti üzüldüm. Abi ben aylarca sevgiliyiz sanmıştım adam beni hiç o sınıfa koymamış ve ben bu adama iyilik yapacağım yazık diye randevusunu aldım doktora gitmek istemezsen birlikte gideriz o gün benim de hastanede işim var demiştim.

Sizce bu davranışının sebebi nedir? benim arkadaşlık konusundaki yanıtlarım mı? Şimdi bunun randevusu var ve ben onunla gitmek istemiyorum. Nasıl bir bahane uydurayım?

Sizin çok garip ve sağlıklı olmayan bir iletişiminiz var insanlarla. Başkalarının davranışlarından önce kendi davranışlarınızın nedenini, sonucunu bir düşünün. İşim var, işim çıktı deyip gitmeyeceksiniz. Kocaman herif gitsin kendi başına doktora. Ne saçma şey. 😄

Hayatınızda biri var, twitterdan size yazan biriyle konuşuyorsunuz, ki kesin sürekli başkalarına da yürüyen bir tiptir bu asla şaşmaz, stalk yapınca evli olduğunu öğrenince hala konuşuyorsunuz. Tanımadığınız adama hesap sormanız bu konu üzerine konuşmanız evliliğinin haline kadar konuşmanız çok anlamsız. Böyle pisliğin neyini ciddiye aldınız? Garip.

Eski sevgili/flört ile iletişimde kalmanızı garipsemedim. İlişkiniz biter duygusal anlamda ama arkadaş kalabilirsiniz eğer aranızda kötü, pis şeyler yaşanmadıysa. Ama çok gereksiz bir muhabbet olmuş boş yere de konuyu gergin hale getirmişsiniz. Ne alaka senle sevgili olunmaz konusu.

yaw adamın evli oldugunu bilsem siyasi sohbet dahi etmem umutlanıolar. sonradan ogrendim. zaten iltifatına da cevap yazmadım tanımıyorum nie yazayım.

ex işine gelince ben bu konularda türk insanı gibi düşünemiyorum pek. eskiler hep mutlu olsun, saygı duyuyorum, kotu ayrılmadıysak arkadas olsun modundayım. türk exler yakında meslek gününü bile kutlayacaklar. türklerle bu olmuyor galiba.
Nerelisiniz?

Adamın evli olduğunu öğrendiniz niye uzun uzun yazıyorsunuz ki? Ne yapıyorsa yapsın size ne, aldatmayın diye öğüt vermişsiniz bir de üstüne. Konuşmayı boş yere devam ettiren siz olmuşsunuz. Mutlu olan insan da aldatır evet, cinsellik olmasan evlilik yürüten insanlar da var, aldatmak karakter meselesidir binlerce sebebi olabilir

Exinize gelince öyle cevap verirseniz böyle cevap alırsınız. İnsanlık namına randevu aldığınıza falan inanmadım. Annesi değilsiniz neticede. Ne istediğinizi siz de bilmiyorsunuz bence. Adam peşinizden koşsun istemişsiniz ama tutmamış
adam peşimde zaten koşuyor mesajları o atıyor :/ Sorun beni gecmisinde adam yerine koymaması oldu sadece. Ben deprem nedeniyle yardım ederdim deyince samimiyetle hastalık vs deyince bende de aynı sorun var dedim ben sana atayım sen al dedi ben devrandevu aldım. ama suan görüşmek istemiyorum. çünkü ben geçmişe saygı duyarım…

Çok gereksiz mesajlaşmalar yapıyorsun..çoook gereksiz ve tehlikeli özeliikle 1. adamın evli olduğunu bilerek özel msj atmak tekrar cvp vermek yüz vermek gibi çooooook gereksiz demiş miydim?
adamın evli oldugunu bilmeden siyaset konustum adam ertesi gün iltifat etti cevap yazmadım. Evli oldugunu ogrenince de agzına etmek istedim. Bu kadar:) Ha gereksiz mi evet. ama evli adam nasıl bir güvenle millete iltifat edio. ben engellesem utanır mıydı sanmıyorum. belki azıcık utanmıstır.

Oncelikle kendinizi kandirmayin:) eger sevap islemek istiyorsaniz bir suru yasli var randevu almalari zor olur gidin onlara yardim edin.

İkincisi, adama sevgili olmam falan filan demissiniz tabiki kendini kurtarmak icin size bir laf sokacagi belli

Ucuncusu kalbinizde falan fisman madem biri var eski sevgiliye randevu almak nedir? Partneriniz bunu yapsa helal olsun koca yurekli adam hastalara ici sikilanlara yardim ediyor mu dersiniz

Dorduncusu adam evliyse salin gitsin ne daha uzatiyorsunuz sizin demenizle mi esini sadik olacak

Kendiniz edip kendiniz buluyorsunuz gibi..

Sizin çok garip ve sağlıklı olmayan bir iletişiminiz var insanlarla. Başkalarının davranışlarından önce kendi davranışlarınızın nedenini, sonucunu bir düşünün. İşim var, işim çıktı deyip gitmeyeceksiniz. Kocaman herif gitsin kendi başına doktora. Ne saçma şey. 😄

Hayatınızda biri var, twitterdan size yazan biriyle konuşuyorsunuz, ki kesin sürekli başkalarına da yürüyen bir tiptir bu asla şaşmaz, stalk yapınca evli olduğunu öğrenince hala konuşuyorsunuz. Tanımadığınız adama hesap sormanız bu konu üzerine konuşmanız evliliğinin haline kadar konuşmanız çok anlamsız. Böyle pisliğin neyini ciddiye aldınız? Garip.

Eski sevgili/flört ile iletişimde kalmanızı garipsemedim. İlişkiniz biter duygusal anlamda ama arkadaş kalabilirsiniz eğer aranızda kötü, pis şeyler yaşanmadıysa. Ama çok gereksiz bir muhabbet olmuş boş yere de konuyu gergin hale getirmişsiniz. Ne alaka senle sevgili olunmaz konusu

ex konusunda haklısın altta kalmiim dedim:KK70: yoksa hic cevap vermeyecektim onu deyince aslında

Oncelikle kendinizi kandirmayin:) eger sevap islemek istiyorsaniz bir suru yasli var randevu almalari zor olur gidin onlara yardim edin.

İkincisi, adama sevgili olmam falan filan demissiniz tabiki kendini kurtarmak icin size bir laf sokacagi belli

Ucuncusu kalbinizde falan fisman madem biri var eski sevgiliye randevu almak nedir? Partneriniz bunu yapsa helal olsun koca yurekli adam hastalara ici sikilanlara yardim ediyor mu dersiniz

Dorduncusu adam evliyse salin gitsin ne daha uzatiyorsunuz sizin demenizle mi esini sadik olacak

Kendiniz edip kendiniz buluyorsunuz gibi..
yaw benim kısmen-erk arkım kendisine asık kadına tercüme yaptırıyor, mecburen muhabbet ediyor; ben agzımı acıp bişi demiyorum cunku guveniyorum. yapacak adam kısıtlarsa da yapar.

bu tür şeyleri aldatma olarak görmüyorum. ben mi rahatım bilmem. çok sıktığımda daha beter oluyor. Eski erkek arkadasıma aslında hic cevap yazmamalıydım ama oyle de saygısızlık oluyor. normal konustugumuzu sanıyordum neler dedi…

Eski sevgiliyle ayrılma biçimine göre arkadaş kalınabilir ancak arkadaş değilken karşı taraf retro metro ne bahane ile mesaj atıp başlayan bir konuşma sanki karşı tarafın eli ayağı yok gibi sana randevu alayım, beraber gideriz istersen şeklinde devam etmemeli. Siz kendiniz mantıklı bir durum sergilememişken karşı taraftan da bekleyemezsiniz.
Evli erkeğe de ayar verince hemen koşarak karısına gidip tövbe etmedi, engelleyin geçin. Mutlu da aldatır mutsuz da aldatır, cinselliği düzenli olan da olmayan da. Ne sebeple aldattığı değişebilir ancak hiçbiri onu haklı çıkartmaz. Sevgiliniz varken abuk subuk kişilerle konuşup duruyorsunuz mesela siz de. Sizin sevgiliniz eski sevgilisine hastane randevusu almak için uğraşsa, beraber gitmeyi teklif etse ne hissedersiniz?

adamın evli oldugunu bilmeden siyaset konustum adam ertesi gün iltifat etti cevap yazmadım. Evli oldugunu ogrenince de agzına etmek istedim. Bu kadar:) Ha gereksiz mi evet. ama evli adam nasıl bir güvenle millete iltifat edio. ben engellesem utanır mıydı sanmıyorum. belki azıcık utanmıstır.

Yav ablacım, yaşın genç olsa anlarım bu tavrını ama yetişkin kadınsın. Adam herkese yürüyen tip, napsın senin yargılamanı. Utanacak adam sosyal medyada özel hayatını mı anlatır? Akıl var mantık var. Neyin haddini bildiriyorsun. Demedin mi hiç zamanıma yazık?

Bırak utanmayı, senin için "evli olduğumu bilerek benle konuştu belki tekrar konuşur" demiştir. Pislik herif bu. Ne anlar utanmaktan.

Hiç sanmam
Böyleleri özel msjları ss alır afişe eder bir kısmını bir bakmışsınız tt olmuşsunuz bir çevrede
onu keske ben yapsaydım:KK70: karısına atsam da bisi olmaz dedim. sonucta sadece bi kac iltifat. kadınlar genelde affediyor. adama saydım.

beni afise etse nolacak ki:) ben bişi yapmadım o yüzden cekincem yok:)

Eski sevgiliyle ayrılma biçimine göre arkadaş kalınabilir ancak arkadaş değilken karşı taraf retro metro ne bahane ile mesaj atıp başlayan bir konuşma sanki karşı tarafın eli ayağı yok gibi sana randevu alayım, beraber gideriz istersen şeklinde devam etmemeli. Siz kendiniz mantıklı bir durum sergilememişken karşı taraftan da bekleyemezsiniz.
Evli erkeğe de ayar verince hemen koşarak karısına gidip tövbe etmedi, engelleyin geçin. Mutlu da aldatır mutsuz da aldatır, cinselliği düzenli olan da olmayan da. Ne sebeple aldattığı değişebilir ancak hiçbiri onu haklı çıkartmaz. Sevgiliniz varken abuk subuk kişilerle konuşup duruyorsunuz mesela siz de. Sizin sevgiliniz eski sevgilisine hastane randevusu almak için uğraşsa, beraber gitmeyi teklif etse ne hissedersiniz?
cinsellik yok karım beni anlamıyo en klasik yalandır
Yüzlerce kez karısı ve sevgilisinden aynı yaşta çocuğu olan adamları okuduk
bu kadar saf olmanıza inanamıyorum :)

X