Evli, çocuksuz , üniversite mezunu, işsiz ev hanımları

..sen konu açtın bende dışarıdan takip ettim ve bugün k.k ya üye olma kararı verdim..
Çünkü artık arkadaşlarımla bile konuşmak bana iyi gelmiyor ne yazıkki...
Biraz depresyon bulaşıcı oluyor. Geçenlerde diyetisyen ile bir hafta detox yaptım yeni tarifler falan bir hafta Nasıl geçti anlamadım. Kayın valide de bana diyor bende yaparım belki diye:)

Ya gerçekten dibine mısır tohumu ekecekse demekki ..neyse bak çok sınır oldum senin kv de ben eşin ne düşünüyor bu konuda peki ailesiyle ilgili dertlesebiliyor musunuz?

..
Aynen onlar melek kanatları da var ama biz göremiyoruz uslu bir çocuk olmadığımız için..

Ya gerçekten dibine mısır tohumu ekecekse demekki ..neyse bak çok sınır oldum senin kv de ben eşin ne düşünüyor bu konuda peki ailesiyle ilgili dertlesebiliyor musunuz?
O ailesinin ne mal olduğunu biliyor. Anlatmaya yazmaya üşendiğim için yazmıyorum ama bir olay vs olduğunda kızdığım da eşim sen daha iyisini yapabilirsin onlar yaşlı artık düZelmez ama sen başarabilirsin diyor ben de ara ara laf sokuyorum dozunu kaçırmadan soğuk davranıyorum . Çok samimiyetsizler var ya. Hangi birini anlatayım

Biraz depresyon bulaşıcı oluyor. Geçenlerde diyetisyen ile bir hafta detox yaptım yeni tarifler falan bir hafta Nasıl geçti anlamadım. Kayın valide de bana diyor bende yaparım belki diye:)
..
Gelinler ne yaparsa onlar zaten yapmak zorundalar.. ben hasta olayım ertesi gün iç dede aynı şekilde hasta oluyor ...ahh iste bulaşıcı bir hastalık kum dökmek..

Allahtan eşlerimiz yanımızda bende öyle anlatıyorum artık eşimde sıkıldı ne yapsın atsa atılmaz satsa satılmaz..

..
Gelinler ne yaparsa onlar zaten yapmak zorundalar.. ben hasta olayım ertesi gün iç dede aynı şekilde hasta oluyor ...ahh iste bulaşıcı bir hastalık kum dökmek..
Geçmiş olsun kum döküyorsan zor . Ama stres de tetikliyor her şeyi. Stres olma eşini de ara yerde bırakma . Ben sana diyorum ama her zaman başaramıyorum. Ya herkes çalışmak zorunda değil tabiki. Şartlar iyiyse bir kişi yeterince yıpranırsın diğer kişi evde sakinliği sağlamalı çocuğuyla ilgilenmeli.ama inan benim gibi feminist bir tip artık bu cümleleri kuruyor. Beş senedir çok mücadele ettim şimdi ise olursa olur olmazsa olma diye olaya bakıyorum

Benim kaynana ve peder gezdiğim aldığım her şeyin peşinde oğullarının parasının hesabını yaparlar . Bugün komşumla newcastle da yemek yedik instagram ı var artık hasbamın. Arkadaş da diyor koy da çatlasın. Gençliğinde gezmememiş almamış şimdi iç çekiyor salak

Arabayla bir yere giderim falan kayın peder habire sorar arabayla mı gittin diye. Size ne ya size ne diyemiyorum işte buralara yazıyorum :)

İngilizce kursuna gidiyordum parasını annem veriyordu. Kayın peder parasını sordu çokmuş Dedi. 4 ay sonra bende gideyim senin kursa diyor . Saçma tipler ya. Bazen eşime kızdığımda babana benzedin deyip daha da kavga ediyorum

..
Isleri güçleri yok resmen seni takip ediyorlar... Benim ki gene gezin tozun siz gençsgençsiniz diyor..ama bazen de bizde gelelim mi baban da istiyor deyip eşime emrivemrivaki yapıyor kv.de alıştım bende artık

Dün ilk okuldan arkadaşım çocukluk resmini paylaşıp çocuk olmak ne güzeldi gibi birazcık uzun ve güzel yazı yazmış. Whatsapp tan yazdım. Evleneli 6 ay olmuştu bayağıdır aklımdaydı ve resmini görünce yazayım dedim. İstanbul'da yoğun bir şekilde iş arıyor en son ekmek frınına başvurmuş sonuç olumsuz . Üzüldüm moral verdim en azından vermeye çalıştım. Oda üni mezunu hatta aöf leri de sayarsam 3 üni mezunu. Yani o kadar okuyup başarısız hissederken bir de kaynana kayınpeder çekmek Cidden cennetlik iş...

..kesinlike katılıyorum..ne olacak bizlerin bu hali kendi işimi kurmak istiyorum..

Evli çocuksuz üniversite mezunu çalışmıyor ve üstüne kocasındanda çok memnun değil o zaman daha sıkıcı şükredin bence en azından eş faktörünüz yok ben vakit geçirmek için hobiler edinip sıkıldıkça değiştiriyorum

Nasıl vakit geçiriyorsunuz? Gününüz hergün kaliteli mi geçiyor hobiler ile ? Umarım evliliğiniz içinde sorunlar hallolur. Haklısınız şükretmek lazım. Hobileri soruyorum belki fikir olur burada bizimle aynı kaderi yaşayanlara

Evliliğimdeki sıkıcı sorun şuki biz kıskanç bir çiftiz eşim bunu bile bile bayanlarla iletişim kuruyo güzel bayan görürse çaktırmadan göz ucuyla bakmaya çalışıyo hiç tanımadığı biriyle erkek yada bayan farketmez gereksiz muhabbet kuruyo işini falan herşeyini ortaya seriyo bazen hava atacağını sanıyor galiba bişeyleri abartarak söylüyo bir araba yerine iki arabam var diyo mesela ama artık ben varken yapamıyo ben yokken yapıyordur sinir oluyorum ya

Bende maliye mezunuyum doğru dürüst bir is bulamadım.bir umut evlendim ..yine iş bulamadım. 1.5 yıllık evliyim .5 aydır çocuk istiyorum oda olmadi..kafayi yiyorum yavaş yavaş
İnş olur hayırlı haberlerini verirsin ama sanki daha erken gibi bende 1,5 yıllık evliyim hala düşünmüyorum ama eşinde baba olması açısından bi noksanlık görmüyorsan inş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…