Evli, çocuksuz , üniversite mezunu, işsiz ev hanımları

Evliyim, çocuğum var, üniversite mezunuyum ve işsizim :)

Ama şu kadarını söyleyeyim çocuk olması insanın sıkıntısını almıyor, evet çocukla uğraşıyorsun ama inan herşeyin bir zorluğu var.

Günler geçip gidiyor, kpss sınavına çalışıyorum bebekle :) yani bu işsizliğime allahın izniyle son vermek istiyorum :)
Bence sende iş bulmayı dene iyi gelir :)

Canın sıkıldıysa bir çocuk yap.
Her canı sıkılan çocuk yapsın baktın vakit geçmiyor geri iade edersin

Kız senın profıl resmını yerım maşallah o nasıl bı tatlılık yaaaaa ham derım ben bu kızı yaaa nerden buldun kım bu pandacık ya

Konu sahıbıcım gıt iş bul can sıkıntısıntısından cocuk yapılmaz

Hobi değil da hayat o yöne sürüklüyor sanki. Yanı Bebek sevmek başka onu büyütmek başka . Ben daha günlük rutin ev İşlerini idare edemiyorum zaten biyolojik olarak da hazır değilim ama inanın hobi yabancı dil kitap sinema alış veriş bunlar her gün yapılmıyor kı.

Asgari ücretle çağrı merkezlerinde ve mağaza da çalıştım . Kurumsal şirkete girebilsem çalışırım. Siz de internetten kaba konuşarak stres atıyorsunuz anladığım kadarıyla. Neden kırıcı yazıyorsunuz kı.

Çok doğru yazmışsınız ama sanırım bunalıma girdiğim için oturup test çözmeye başlayamadım. Bir başlasam gerisi gelecek biliyorum ama. Önce diyorum çalışacağım yapacağım bu boş vaktin kıymetini bileyim diyorum ama icraata geçebilmek mesele

Samimiyetle günün Nasıl geçiyor yazdığın için teşekkür ederim.

yeni evli olduğum 2 ay sizin kategorideydim, tayin çıkmadı diye istifa edecektim o 2 aylık süre bile çocuk kararı almama yetmişti siz 5 senelik evliymişsiniz üstelik. sıkılıyorum çocuk mu yapsamdan ziyade evliliğinizde bir problem yoksa birbirinizi yeterince tanımış vakit geçirmişsinizdir, çocuk isteğiniz de varsa çift olarak vakit gayet iyi bence. neden olmasın?

Samimiyetle cevap yazdığınız için teşekkür ederim inanın sizin gibi düşünüyorum sadece kendime güvenemiyorum. Uzun süreli çalışamadım çünkü mezun olduğum alanda iş bulamadım farklı işlerde çalıştım mutsuz oldum aldığım maaşı da beğenmemezlik ettim. Şimdi o üç kuruşluk işi bulmak bile zorlaştı.

Samimiyetle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Canım sıkıldı

bu kadar çok şeyle uğraşmak yerine, iyi kötü bir iş bulup bir yerden iş hayatına başlasanız daha iyi olur sanki.

sıkıntıdan çocuk mu yapılır yahu
neyse bu fikrinizi es geçiyorum, aynı durumdayım +1 çocukla ama o da tam gün kreşte.
ama ben nasıl akşam oluyor anlamıyorum bile gün yetmiyor bana, üstelik temizlik de yapmıyorum
ek olarak gezmeye gitmediğim bir günde yaptıklarım: sabah kahvaltı yapıyorum, sonra yürüyüş, market alışverişi, eve dönüş, öğle yemeği, bazen biraz uyku, bikaç saat nette takılma ve kitap okuma (bu esnada varsa işim onu yapıyorum) sonra akşam yemeği vs

Milli kütüphaneye gidiyorum tezim ile uğraştığım Zaman'larda . Ne kadar çok benim gibi işsiz var deyip kendimi motive ediyorum ama bazen çok mutsuz oluyorum ne olacak sonumuz diye. İyi kötü bir düZenim var . Benden daha çok ihtiyacı olanlar hemen iş bulsun inşallah deyip eve geliyorum. Fazla duygusallaştım evin içinde vakit geçiremez oldum çünkü ders çalışsam da ataması olmayan bir üni mezunuyum sadece yabancı dil biliyorum diye iş de bulunmuyor ve meslek sahibi olmam için aöf adalet okuyorum ama DGS de zorlaştı. Sanki hayat sadece bana zormuş gibi geliyor. Tesadüfen gebelik yaşadım kalp atışı durdu. Sonra araştırdım pıhtılaşma testi yaptırdım genetik mutasyon var ben de. Sanki hiç bir başaramıyorum psikolojisi ile iyice eve kapandım. Havalar ısınınca yürüyüş yapacağım iyi geleceğine inanıyorum şimdilik. Zaten psikoloji kötü olunca çocuk olması da zor.

Ahhh ahhh derdimiz
Al bendende o kadar sukurler olsun kocamiz iyi

tek iş kurumsal şirketlerde mi? diğer yerlerde çalışan insanlara büyük ayıp bu cümlen bi kere. benim stres atmaya ihtiyacım yok stres atacak işim var çok şükür. ama kurumsal yerde çalışcam diye kendimi paralamadan önce kendime değer kattım ben işe 1000 tl ile başladım sonra yükseldim. biyerden tutmazsan olduğun yerde kalırsın. kimse kimseye havadan 5bin vermiyor. kaldı ki kendine birşeyler katmak için her çaba deneyimde de kendini ekarte etmişsin.
yorumlar işine gelmeyecekse konu açmamalısın. kırıcı değil gayet yapıcı yorum yapıyorum ama işine gelmediği için böyle algılıyorsun. aslında ne kadar haklı olduğumun sen de farkındasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…