Evli bir adamla birlikteyim 2

Deminki yazılarımda da belirttiğim gibi konu sahibinin işi bu değil mi zaten…Binlerce ayyaşın kahrını çeken kadın üstelik yine pavyondan tanıştığı adamla karşılıksız beraber olmaz.Zaten ilişkilerinde çıkar var adam midesini düşündüğü için basmış parayı kızın işini bıraktırmış,kızda canıma minnet demiş kabul etmiş.Pavyondaki olayı dışarı taşımışlar.Maalesef konsluk Türkiyede yasal,yüzbinlerce kadın konsluk yapıyor buna devlet izin veriyor.Ayrıca ben burada konslardan esckortlardan ziyade onlara giden adamlardan daha çok nefret ediyorum.Onlar parasına bakıyor iş olarak görüyolar ama adamlar düpedüz ihanet ediyorlar.Ayrıca konu sahibinin yaptığı iş hakkında yorumda bulunamıycam kendi bilir,kendi kararı.

Konuda ki arkadaş kafasına göre çalışıyodu, izin yapıyodu, ara verip başka şehre gezmeye gidiyodu. Onun çizdiği tabloya bakarsan pavyonlar gayet kolay giriş çıkış.

Konu sahibini savunmadım
Kons-eskort vb bu onların tercihi kimsenin yaptığına karışamam çevremde gördüm mü ? evet gördüm sadece gençliğine yazık olacak diye uyardım başka da bişey söylemedim yani benim bir tanıdığım kons-esc oldu diye ben de böyle olmuyorum hanfendi.Sadece uyarabilirim,karışamam.Böyle bir şeye devlet izin veriyor sen veya biz rahatsız olsak ne olmasak ne.Ama yinede rahatlayacaksın diye söyleyim ben de kons esc falanım

Rahatladım ben kendi adıma

Devlet izin verince birden ahlaklı olmuyorlar ama.
Neticede metreslikte ahlaksızlıktır.
Konslukta ahlaksızlıktır.
Bunların hepsi kolay para için bedenini satan ahlaki değerleri olmayan insanlardır.
Mune nin dediği gibi baskı şantaj tehdit altında yapmayan daha çok para için bunu yapan herkes ahlaksızlıktır.

O belli zaten hakkın demenden.
Ama hakkınız falan değil.
Siz bedeninizi ahlak değeri olmayan pis adamlara kiralayan ve karşılığında kopardığı şeylere de “hak” olarak bakan birisinizdir.
Evlenince de bunlar temize çıkmıyor kusura bakmayın

Sizin tabirinizle resmi nikahlı kocanız yarın başkasına aşık olursa veya metres tutarsa, ver evi arabayı kadın seninle bayağı zaman geçirmiş mi diyeceksiniz? Çocuğu da boşver, kadın sana hizmet etmiş gönlünü hoş tutmuş çalıştırmamışsın da garibi, mağdur etme verelim malımızı mülkümüzü mü diyeceksiniz? Adamları soyup soğana çevirmek yetmiyor, çocuğun geleceğini de çalıyorlar. Gram utanma gram ezilme de yok.

Ayyaş heriflerin kahrını çekmek gibi bir zorunluluk mu var, kölelik geri mi geldi? Merdiven silen, markette akşama kadar raf dizen, gündelik temizliğe giden kadınlara da haber edin bulsunlar bir pavyon işi ya da yağlı kapı dost. Yeterince iyi hizmet ederlerse ev araba sahibi olunuyormuş. Çalıştırmamış da çalıştırmamış, yazık gariban kadın ne polise ne karakola ulaşamamış dağ başında alıkonulmuş. Ya bırakın bu ucuz lafları. Aklınızca konu sahibi üzerinden kendinizi aklıyorsunuz ama yemez. Her girdiğiniz ortamda her toplumda hemen deşifre olursunuz çünkü düşünce yapınız değişmemiş. Kapayım edeyim üstüme alayım imzayı bastırayım... Demek ki herkes 2. şansı hak etmiyormuş çünkü tövbe etmemiş, başkasının hakkını yemeyi hak görebiliyormuş.

Daha yenilerde arkadaşım yarım gün evde duracak bir ablaya 20 bin vermeye başladı aylık.
Çocuk 6 yaşında. Sabah 8de gelip 9 da çocuğu uyandırıp kahvaltı ettirecek. 12de servise bindirecek. Sadece öğlen evde dururken yemek pişirecek aile için akşam da servisten alıp anneyi yarım saat kırk dakika bekleyecek.
İş tanımı bu. Sadece 4 saat çalışarak 20 bin kazanacak. Ama işte böyle bir işi kabul etmezler konu sahibi gibi kadınlar, bir gecede 20 bin almak daha kolay geliyor. Ağrına da gitmiyor.

Devlet vergisini alıp takibini yapabildiği pek çok şeyi yasal kılabilir ama bu demek değil ki devlet izin veriyor diye birden aklanıp paklanıyor. Bazıları evli bekar demeyip kancayı birilerine takıp kendine baktırma peşine düştüğüne göre yetmiyormuş demek yasal zemine çekilmek. Toplumun içine alnı ak karışmak da bir ihtiyaçmış, her şey para değilmiş.

İsteyen istediği yasal işi yapsın, ama burada evli barklı adamın evini almasına ohh iyi yapmışsın denmesini kimse normal karşılamıyor daha doğrusu toplumda, ne kadar savunursanız savunun metreslik kurumu asla saygı görmeyecek, yatıp kalktıysa kadın da zevk almıştır en nihayetinde karşılığı onun da zevk alması olur

Kadın zevk almıyor kendini pazarlıyor böyle ilişkilerde.
Onun da karşılığı ev ve araba oluyor.
Kadının nasıl aşağılık bir konumda kaldığının
farkında değil.
Erkek gelir parasıyla kadını işten çıkarır, hayatını, bedenini satın alır.
Kadında ev ve arabayla "kara" girer. 100 nikah kıysa ne olur şu zihniyete.

Bunu normal göstercez diye kendilerini paralıyorlar, oldu hepimiz başkasının kocasıyla yatalım da bize ev versinler, eskiden en azından böyle arsızca savunulmuyordu iyice sapıttılar

Ben sahsen gelip sizi ve bu yasadiginiz durumu kinayacak bir noktada gormuyorum kendimi. Hayatin ve kosullarin bize neler yaptirabilecegini tam olarak kestiremeyebiliriz. Insanlarin cok keskin fikirleri var, Ya siyah ya beyaz.
Tahminimce hayatiniz boyunca bir takim hatalar serisi yaparak bu noktaya varmissiniz ama bunu degistirmek icin bir adim atmissiniz. Insallah sectiginiz bu yolda daha fazla hatalara yer olmaz.
Daha cok calismak zorundasiniz, alistiginizin disinda bir caba ve gayret gostermeniz gerekiyor. Insallah bu yeni doneminizde kolaya kacip yine eski hayatiniza donmezsiniz.

Bu hayatim boyunca cok fazla karisini aldatan adam gordum ama hic biri aldattiklari kadin kadar suclanmadi ya da eziyet cekmedi. Agizlarini sildiler ve kenara cekildiler. Benim ayarimi kaciran bu konu oluyor. Ortada bir suc var ise en buyuk suc aldatan kocadadir cunku o karisina bir soz verip sozunun arkasinda durmayandir. Karakteri gelismeyendir. Haysiyetsiz olandir.

Bu adaletsiz ataerkil toplumun icinde bu hikayelerde yanan siz olursunuz. Herkes kapisini kapatir evinde oturur. Mal gibi kullanilmisliginizla ortada kalirsiniz. O yuzden ayakta durmaniz ve kimseye muhtac olmadan yasamaya calismak zorundasiniz.

Hangisi ama?

O zaman devlete o evi ve arabayı fuhuş yoluyla kazandığını beyan edip vergi ödemesi gerekmiyor mu?

Bir sürü sevgilisi olan evli karısı olan sevgiliniz.. Daha neler çıkacak ya zaten evli adamlar da hep boşanmak üzere oluyor tüh bi türlü boşanmıyorlar Ya nekadar zavallı geliyor bana şu evli adamdan beklentisi olanların.

Nekadar geveze insanları tersleyen bir yapın var ya kadın düşmanı gibi birşey hissettim sende aşırı kötü bir enerjin var. Senin hayatın asla düzelmez Kalbi ruhu Bukadar kötü bir insan. He bu arada evli adamın sevgilisi olmaz Metresi olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…