Evli bir adamla birlikteyim 2

Konu sahibi öncelikle diğer konunuza inandığımı söyleyerek başlayım.Ama bence siz evi arabayı alıp başka şehre kaçtınız gibi geliyor.Tapu dairelerinde satış olduğunda hem alıcı hem satıcı parmak izi verir dolayısıyla kardeşinizin tapuda böyle bir şey yapması imkansız.Her insanın parmak izi farklıdır çünkü.Neyse evi arabayı alıp kaçmakla doğru şey yapmışsın,ciddiyim bunda.Adamla senelerin geçmiş onlar senin hakkın şayet doğruysa iade etme olayın çok büyük hata etmişsin derim.
Karısı da adamla senelerini geçirmiş hatta çocuk yapmışlar. Çoluk çocuğun rızkını alıp kaçmak kadar onursuz bir davranış yoktur. Nasıl senin hakkın diyebiliyorsunuz? Alınırken, kredisi borcu ödenirken yoksunuz ama yerken varsınız. Her sene ayrı evli adama aşık olup, ev araba aldırıp kaçsan iyi para aslında. Kraliçeler gibi yaşanır değil mi? Geçmişim kirli diye geleceğim de kirli mi olsun yazmışsınız ya, bu düşüncedeyseniz hiç temiz olamazsınız her daim kir pas. O kadar yattın kalktın, karşılığında ev de araba da senin hakkın öyle mi?

Burayı okuyan genç kızlar varsa ders alsınlar. Okulunuzdan eğitiminizden asla vazgeçmeyin, mutlaka ama mutlaka meslek sahibi olun. Kolay yoldan mal mülk sahibi olmanın bedeli elin kırışmış sünmüş adamlarına metreslik yapmak. Sanki yemek tavsiyesi verir gibi iyi yapmışsın deniyor. Yuh ki ne yuh.

Karısı da adamla senelerini geçirmiş hatta çocuk yapmışlar. Çoluk çocuğun rızkını alıp kaçmak kadar onursuz bir davranış yoktur. Nasıl senin hakkın diyebiliyorsunuz? Alınırken, kredisi borcu ödenirken yoksunuz ama yerken varsınız. Her sene ayrı evli adama aşık olup, ev araba aldırıp kaçsan iyi para aslında. Kraliçeler gibi yaşanır değil mi? Geçmişim kirli diye geleceğim de kirli mi olsun yazmışsınız ya, bu düşüncedeyseniz hiç temiz olamazsınız her daim kir pas. O kadar yattın kalktın, karşılığında ev de araba da senin hakkın öyle mi?

Burayı okuyan genç kızlar varsa ders alsınlar. Okulunuzdan eğitiminizden asla vazgeçmeyin, mutlaka ama mutlaka meslek sahibi olun. Kolay yoldan mal mülk sahibi olmanın bedeli elin kırışmış sünmüş adamlarına metreslik yapmak. Sanki yemek tavsiyesi verir gibi iyi yapmışsın deniyor. Yuh ki ne yuh.
Hanfendi konu sahibi işi bıraktırmış,bu yüzden kadının masraflarını karşılamak zorunda değil mi ? Ayriyeten benim konum ve bu konu çok başka bahsettiğim kişiyle resmi olarak evlendim zaten ben. Bana göre ev ve araba hakkı çünkü çalışmasını istememiş,izin vermemiş.Eşine ve çocuklarına gelecek olursak sonuna kadar haklılar haklar da onların burada konu sahibini güzellemiyorum zaten ayrıca bahsettiği gibi evi arabayı vermesine zaten asla inanmadım. Para için sarhoş adamlarla konuşan birisi (konu sahibi yanlış anlama mesleğini yargılamıyorum yasal olan bir şeyi istediğin şekilde yapabilirsin) sarhoşlara para için katlanan biri evi arabayı verir mi sizce ? Böyle bir gurur yapsa o meslekte zaten çalışmaz.Benim eşimle aramda 8 yaş var.Burada konu sahibinin çalışılması engellenmiş ve büyük miktarda paralar kazandıran bir meslekten bahsediyoruz adamda yapması gerekeni yapıp onun giderlerini karşılamaş.Evli bir adamla olmasını asla savunmuyorum zaten,ben de evliyim şuanda aynı şey benimde başıma gelebilir.Muhtemelen konu sahibi adamla ayrılmak istedi adamda evi arabayı istedi oda gidip kaçtı olayın gerçeğinin böyle olduğuna eminim.Güzelleme yapmıyorum,konu sahibi de hata ettiğini anlamış mesela hatalardan ders çıkarıp utanmakta güzel bir eylemdir.

Hanfendi konu sahibi işi bıraktırmış,bu yüzden kadının masraflarını karşılamak zorunda değil mi ? Ayriyeten benim konum ve bu konu çok başka bahsettiğim kişiyle resmi olarak evlendim zaten ben. Bana göre ev ve araba hakkı çünkü çalışmasını istememiş,izin vermemiş.Eşine ve çocuklarına gelecek olursak sonuna kadar haklılar haklar da onların burada konu sahibini güzellemiyorum zaten ayrıca bahsettiği gibi evi arabayı vermesine zaten asla inanmadım. Para için sarhoş adamlarla konuşan birisi (konu sahibi yanlış anlama mesleğini yargılamıyorum yasal olan bir şeyi istediğin şekilde yapabilirsin) sarhoşlara para için katlanan biri evi arabayı verir mi sizce ? Böyle bir gurur yapsa o meslekte zaten çalışmaz.Benim eşimle aramda 8 yaş var.Burada konu sahibinin çalışılması engellenmiş ve büyük miktarda paralar kazandıran bir meslekten bahsediyoruz adamda yapması gerekeni yapıp onun giderlerini karşılamaş.Evli bir adamla olmasını asla savunmuyorum zaten,ben de evliyim şuanda aynı şey benimde başıma gelebilir.Muhtemelen konu sahibi adamla ayrılmak istedi adamda evi arabayı istedi oda gidip kaçtı olayın gerçeğinin böyle olduğuna eminim.Güzelleme yapmıyorum,konu sahibi de hata ettiğini anlamış mesela hatalardan ders çıkarıp utanmakta güzel bir eylemdir.
Mermad kafasına silah mı dayamış çalışmayacaksın diye ?
Tabiki hayır.
Çalışsaymış madem.
Yok öyle evlilik birliği içinde edindigimiz malları başka kadına yedirmek.
Versin hakkımı kalanını da kime sıvıyorsa sıvasın.

Bu kadar rahat bi işse ve büyük paralar kazanıyorsa neden adamın ağzına bakıp bırakmış? Günde 10 tane kıllı ayıyı eğlendirdikten sonra dalga geçtiği ev hanımlarına özeniyo insan değil mi çünkü?

Bu kadar rahat bi işse ve büyük paralar kazanıyorsa neden adamın ağzına bakıp bırakmış? Günde 10 tane kıllı ayıyı eğlendirdikten sonra dalga geçtiği ev hanımlarına özeniyo insan değil mi çünkü?
Günde 10 tane dayıyı çekeceğime yaşımda huyumda birini çeker öyle kazanırım diye düşünmüş bence.Sonrada duygusal olarak bağlanmış adama.Bir taşta iki kuş vurmuş.Bence hiç bir kons orada çalışmaktan memnun değil zevkte almıyordur eşim viskiyi çok sever ama sarhoş olduğunda ben bile asla çekemiyorum onu mesela.O yüzden günde 10 sarhoşu çekmektense tek bir kişinin kahrını çekmiş

Dün Müge Anlı ya baktım . Bir adam karisindan üç çocuk onun haricinde de başka başka kadınlardan üç çocuk yapmış . Çocukların nüfus kagidinda babanın soyadı yok . Adam ürüyor Cengizhan gibi . Sonra herhangi birsey yapmıyor. Çocuğun tüm yükü kadında. Bir tek nikahlı olduğu kadını bırakmıyor . O kadının çocuklarını çocuğu olarak sahipleniyor . Ne dedigimi anlatabiliyor muyum ? Diğer kadınlar ve onların çocukları onun için önemli değil . Metres olmayı seçen kadınlar kazanamayacaklari bir yarışa giriyorlar . Hem toplumsal olarak asagilaniyorlar hem çocuklarına da ne dendiğini biliyorsunuz . Valla ne diyim bedeli siz ödersiniz. Nasıl olsa erkeğin elinin kiri (!) olacaksınız . O erkekler size çöp kadar değer vermiyor. Değer verdikleri nikahlı oldukları kadınlar. Düşünün onlara da bu kadarcik değer veriyorlar ki sizinle aldatiyorlar

Hanfendi konu sahibi işi bıraktırmış,bu yüzden kadının masraflarını karşılamak zorunda değil mi ? Ayriyeten benim konum ve bu konu çok başka bahsettiğim kişiyle resmi olarak evlendim zaten ben. Bana göre ev ve araba hakkı çünkü çalışmasını istememiş,izin vermemiş.
Hayırdır, elin evli barklı pavyon müdavimi her yeri sünmüş adamların ne haddine çalışamazsın demek? Masrafı karşılanmalı ne demek? Ya siz şuna kolay beleş para yağıyor niye çalışsın desenize. Görünüşe göre konu sahibi gayet de çalışmış, adam hizmeti karşılığı karnını doyurmuş üstünü başını almış. Ev araba, çocuğun hakkı onlar.

Resmi olarak evlendim diye kaç kere yazdınız. İstediğiniz kadar kendinizi aklayın değiştim yazın, hamur maya meselesi. Adam bir süre takıldı gönlünü eğledi diye o mallar senin hakkın diyebiliyorsanız asla değişmemişsiniz kendinizi kandırmayın.

Eşimle boşanmaya karar verdikten sonra metresi olduğunu öğrenirsem ben de boşanmaktan vazgeçerim. Bir durun bakalım ne oluyor ne bitiyor, kimseyi keriz yerine koymayın der geri çekerim davayı. İyilikle güzellikle verdiğim her tavizi çatır çatır geri alırım ve beş kuruşsuz devam ederler aşklarına. Beraber aldık ödedik zorlandık, çocuklarımın hakkını pavyon güzellerine yedirmem. Sadece bu adam değil kaç kişinin masasına oturup takılıyorlar, bekar ve çocuklu olmayanın malı tırtıklansın bi zahmet.

Çok eksik var hikayede mesela sizin kimliğinizle kardeşinizin satış/devir yapabiliyor olmanız, noteri falan kandırabilecek olmanız beni güldürdü

Günde 10 tane dayıyı çekeceğime yaşımda huyumda birini çeker öyle kazanırım diye düşünmüş bence.Sonrada duygusal olarak bağlanmış adama.Bir taşta iki kuş vurmuş.Bence hiç bir kons orada çalışmaktan memnun değil zevkte almıyordur eşim viskiyi çok sever ama sarhoş olduğunda ben bile asla çekemiyorum onu mesela.O yüzden günde 10 sarhoşu çekmektense tek bir kişinin kahrını çekmiş
Menfaat ilişkisi olarak başlıyorsan , herkes yerini görevini biliyorsa tamam. Ama yok seviyom yok ölüyom bilmem ne durumu varsa o ilişkide senin kons olarak çalışma durumun olamaz. Hiçbir erkek istemez konsluk yapan kadına ev açmaz. Ama aynı erkek mal vermeyebilir, adamın boğazına sarılacak değilsin, neden çalıştırmıyor ev araba para vermeyecekse deme durumun da olmuyor. İşine gelmiyorsa git ayı eğlendirmeye devam et. Kadın için de mesela, kadın adamın her dediğini yapmak, istediği zaman yatağına girmek zorunda değil ama bu demek değil ki adam dışarda bunları sağlayacak kadın bulabilir. Romantik ilişki diyorsan zaten onun külfeti olur yavrucum öyle hep ben olmaz orda.

Tatlım bak adam evliydi. Tamam mı? Evliydi. Sen varsın diye hızlandı, belki olmasan adam karısına dönecekti yine. Ayrıca kadın babasının evine gitmişti, birini bulduğu falan da yoktu. Kendini böyle temize çıkaramazsın. Aldın nikahı tabi başladı geçmiş temizleme seansı. Ama yemezler.

Eşimle ortak bir çocukluk arkadaşımız vardı, karakter olarak da pek sevmezdim adamı ama işte aynı muhitin çocuklarıydık, büyüdük evlendik vs karısı çok iyi bir kızdı, çok saf masum biriydi o yüzden kızla arkadaşlık yapıyordum, bir gün bizim o karakteri bozuk arkadaşın karısını aldattığını duydum ama evlilikleri devam etti oralar uzun hikaye pas geçeyim, başka bir zaman bu karakteri olmayan kişi şirketini batırınca soygun yapıyor, soygunda çaldıklarını birlikte olduğu diğer kadın çalıp kaçıyor, adam yıllarca hapis yattı sonra eşi boşandı kendine çok güzel bir hayat kurdu, adam da battıkça battı hayatı ziyan olup gitti.

Yine bir tanıdık karısıyla arkadaş olan kadınla beraber oluyor eşini aldatıyor, tabii kadın boşanma davası açıyor adam diğer kadınla evleniyor, diğer kadın da adamı aldatıyor ama evlilik devam ediyor, birbirlerinin ne yaptığını umursamadıkları bir evlilikleri var, eski eş ise çocuğuyla kendine güzel bir dünya kurmuş, sosyal aktif çevresi tarafından sayılan bir iş kadını olarak hayatına devam ediyor.

Diyeceğim şu ki aldatılan kadınları karakteri olmayan kocalarından Allah kurtarıyor sonra o kocaları kendilerine benzeyenle birleştiriyor bu ne hikmetse hiç şaşmıyor, o yüzden aldatılan kadınların kurtulmasına sevinmeli bence.

Hayırdır, elin evli barklı pavyon müdavimi her yeri sünmüş adamların ne haddine çalışamazsın demek? Masrafı karşılanmalı ne demek? Ya siz şuna kolay beleş para yağıyor niye çalışsın desenize. Görünüşe göre konu sahibi gayet de çalışmış, adam hizmeti karşılığı karnını doyurmuş üstünü başını almış. Ev araba, çocuğun hakkı onlar.

Resmi olarak evlendim diye kaç kere yazdınız. İstediğiniz kadar kendinizi aklayın değiştim yazın, hamur maya meselesi. Adam bir süre takıldı gönlünü eğledi diye o mallar senin hakkın diyebiliyorsanız asla değişmemişsiniz kendinizi kandırmayın.

Eşimle boşanmaya karar verdikten sonra metresi olduğunu öğrenirsem ben de boşanmaktan vazgeçerim. Bir durun bakalım ne oluyor ne bitiyor, kimseyi keriz yerine koymayın der geri çekerim davayı. İyilikle güzellikle verdiğim her tavizi çatır çatır geri alırım ve beş kuruşsuz devam ederler aşklarına. Beraber aldık ödedik zorlandık, çocuklarımın hakkını pavyon güzellerine yedirmem. Sadece bu adam değil kaç kişinin masasına oturup takılıyorlar, bekar ve çocuklu olmayanın malı tırtıklansın bi zahmet.
Burada çalışamazsın diyen kişi adammış,kız sanırım istememiş işi bırakmayı o yüzden burada adamın ahmaklığı veya midesiyle alakalı bir durum bence.Muhtemelen kızı beğendi o kadar adamla olmasını yediremedi bastı parayı sadece kendisine ait olmasını istedi bence.Kızı sevdiğini düşünmüyorum çünkü hiç bir zaman boşanmakla alakalı bir konu geçmemiş.Ayrıca kızda onlarda ayyaşın kahrını çekeceğime bir tanesini çekerim canıma minnet demiş.Karşılıklı bi çıkar olmuş iş bırakma olayında.Ayrıca adam gönlünü eğlendirdi diye o mallar onun hakkı demedim,çalışmayı bıraktırdığı için hakkı dedim.Ve konu sahibinide mesleğiyle yargılamayalım kendi tercihi kons olmak veya esc olmak biz buna karışamayız.Bence suç kons ve esc lara giden adamlarda,onlar işini yapıyor para karşılığı adamlar da eşlerine ihanet ediyor onlara giderek

Canım kan emici yiyiciliği savunmanı çok takdir ettim.

Kons tanıyan, kons arkadaşı olup, onların sigorta muhasebe işlerini bilen, evli adamla görüşen senin gibi birinin ne olduğunu anlamak zor değil.

Of senin gibiler yarın öbür gün çocuk sahibi olsa,evladına en temiz kızı almak ister, kendisinin ne olduğunu bildiği için. Umarım üremezsin.

Konsluğu istediği gibi yapabilir aynen.

Çok eksik var hikayede mesela sizin kimliğinizle kardeşinizin satış/devir yapabiliyor olmanız, noteri falan kandırabilecek olmanız beni güldürdü
Başka yazan oldu mu bilmiyorum, diğer sayfaları okumadım ama tam da bu çok saçma geldi😁 çok komik gerçekten, yalana bak, milyonluk devir işlemlerini kardeşi benziyor diye yaptıracak, bari yalan söylüyorsun destekli söyle, noterden vekalet verdim falan de . Ayrıca söylediklerinin hiçbirine inanmadım. Kadın kadının düşmanı falan değil, cinsiyetten bağımsız karaktersiz insan sevmiyoruz biz. Ne yani kadınsın diye pozitif ayrımcılık mı bekliyorsun? Pozitif ayrımcılık beklediği konu da metreslik😂

Canım kan emici yiyiciliği savunmanı çok takdir ettim.

Kons tanıyan, kons arkadaşı olup, onların sigorta muhasebe işlerini bilen, evli adamla görüşen senin gibi birinin ne olduğunu anlamak zor değil.

Of senin gibiler yarın öbür gün çocuk sahibi olsa,evladına en temiz kızı almak ister, kendisinin ne olduğunu bildiği için. Umarım üremezsin.

Konsluğu istediği gibi yapabilir aynen.
Kons yazıp duruyosunuz konsolosluk okuyorum her seferinde 😐

Benim sorularıma cevap vermemişsin üzdün. Birincide mantık hataların vardı hatta uzun uzun yazdım:)
Bu partta olmamış beğenmedim. Uzun uzun yazardım moralim bozuk part 3 güzel bisey olsun tamam mı cici kız?

Anlayamadığım kimliğinizi neden bıraktınız? Siz olmadığınız müddetçe kimlikle işlem yapılamaz devlet kurumlarında. Ayrıca sizin kimliğiniz kötü amaçla kullanmayacağı ne malum. Bir an önce kayıp bildirirmi yapıp yeni kimlik çıkarın. Gerisi beni pek ilgilendirmiyor, sizin hayatınız.

Yok artık. Arsızlığı övmek nedir?
Evli adamla beraber olmak için işi bırakıp hak iddia edemezsin.
ediyorsan da ahlaksız bir insansındır.
Ahlak kuralları geneldir.
Evli adamla beraber olunmaz. Oluyorsan da hakkını almıyorsun kirli para kazanıyorsun.
Bedenini satmak oluyor.
Konslukta aynı. Evli adamların daha çok parasını yemek için olan bir oluşum.
Konsluk da metreslikte ahlaksızlıktır. Oradan gelir elde etmek, mal edinmeye çalışmak hak yemektir, ahlaksızlıktır.

Konslukta aynı. Evli adamların daha çok parasını yemek için olan bir oluşum.
Konsluk da metreslikte ahlaksızlıktır. Oradan gelir elde etmek, mal edinmeye çalışmak hak yemektir, ahlaksızlıktır.
Mesleği olduğu ya da ev temizliğine giderek bile para kazanabilecekleri halde hiçbir zorlama tehdit olmadan kendi rızasıyla fuhuş yapan veya konsomatrislik yapanlar ahlaksız ama hepsine ahlaksız diyemem çünkü hala bile yatılı bakıcı, yatılı yardımcı ilanlarıyla kandırılıp boş senetlere imza attırılarak zorla çalıştırılan konsomatrisler de var, hep anıyorum o üyeyi akıbetini de merak ediyorum inşallah dediği gibi öldürülmemiştir ama kons olan bir üye vardı, pavyona satılmış ve çok yüklü borçlandırılmış kadın, ödedikçe borcu azalmak yerine çoğalmış, kurtulmak kaçmak istiyordu ölümle tehdit ediliyordu, ki ne yazık ki iş bulma ajansı gibi tanıtım yaparak yurtdışındaki kadınları dahi iş bulma vaadiyle kandırıp Türkiye’ye getiren daha havaalanında pasaportları toplayan tipler var bu ülkede, ben bu pisliğe zorla bulaştırılan kadınları kendi isteğiyle yapanlardan ayrı tutuyorum ama diğerleri için söylediklerinizde haklısınız.

Hele de evlilerle birlikte olmak, ne kadını ne erkeği ahlaklı olamaz.

X