Evli bir adamla birlikteyim 2

Bu konu neden bu kadar uzadı? Yorumlanamayacak kadar kapalı değil mi aslında mevzu? İki taraf da suçlu ve kadın olan tarafın evi arabayı bıraktım koşarak uzaklaştım tiradı bu durumu aklamıyor. Tek üzüldüğüm nokta eş ve çocuklar. Konsluk eskortluk her neyse kendisinin bileceği iş. Ama bu durum ahlaksızlıktan başka bir şey değil.

Tanıdıklar? Birden fazla? Nerden tanıyosunuz? Merakımdan soruyorum sadece
Mesela şundan örnek vereyim bebek hemşiresi vardı çalıştığım hastanede zaten görünüşünden tarzından ne bileyim mimiklerinden belli ediyordu kendini biz ara sıra yemekhanede denk gelirdik zaten masayı boş bulan oturuyor seçilmiyor yani kızda benim masama oturdu yemek yedik havadan hastaneden konuştuk afiyet olsun dedik kalktık benim bir arkadaşımda bizi otururken görmüş dedikoduyu öyle söyledi bu bebek hemşiresi arkadaşına instagram hesabını vermiş stalk için arkadaşıda dm kutusunu okumuş hemşire hanım mesajlarda dert yanıyormuş eskortluk yapan arkadaşına bu arada ikiside eskortluk yapmış karşı taraf adalet okuyan bir kız işte mesaj içeriğide şöyle
hemşire: ya biz ne yapıcaz her yerde tanıdık çıkıyor gerçekten ben daha yapmayacağım tövbe diyor
diğeride: evlenmemiz lazım gibisinden bişeyler söylemiş hani böyle duyuluyor ama kızın tipindende zaten barizdi o vibe vardı

mesela bir arkadaşım da o dönemler arkadaşımdı sonra zaten nosu falan gitti nerelerdedir Allah bilir şunu anlatıyordu bana kendisi estetiysendi bir güzellik salonuyla anlaşıyor sonra salona bir gidiyor spa salonu ama asla normal bir spa masaj yeri değilmiş fuhuşlu falanmış meğer bazı yerler güzellik ve spa merkezi adı altında bunu yapıyorlarmış

bir taneside o dönemki arkadaş grubumuzdan bir kızdı sürekli alkol storyleri falan atıyordu bide hep arabesk atardı değişikti falan ve zaten gizlemiyormuş aileside biliyormuş sohbet esnasında konusu geçti benim gibi oradada öğrenen oldu kiminiz şaşırdı kimimiz neden diye sordu ve kız hala çalışıyor orada

Tanıdıklar? Birden fazla? Nerden tanıyosunuz? Merakımdan soruyorum sadece
Ayrıca ben çalıştığım dönem hastane haricinde fotomodellik yapıyordum zaten😂 Burada konsluk esc yaptığıma kadar gelmişler ama Allah a şükür bir güzellik fizik uzun boy verilmiş çalıştığım sürece hiç bir zaman darda kalmadım hatta yaşıma göre fazla gelirim vardı hemşirelikten daha çok modellikten kazanırdım

Daha yenilerde arkadaşım yarım gün evde duracak bir ablaya 20 bin vermeye başladı aylık.
Çocuk 6 yaşında. Sabah 8de gelip 9 da çocuğu uyandırıp kahvaltı ettirecek. 12de servise bindirecek. Sadece öğlen evde dururken yemek pişirecek aile için akşam da servisten alıp anneyi yarım saat kırk dakika bekleyecek.
İş tanımı bu. Sadece 4 saat çalışarak 20 bin kazanacak. Ama işte böyle bir işi kabul etmezler konu sahibi gibi kadınlar, bir gecede 20 bin almak daha kolay geliyor. Ağrına da gitmiyor.
Bu nasıl 4 saat
8 de geliyor. Akşam da servisten alıyor demişsiniz. Full değil mi?

Tekrar merhaba . Birkaç gün önce açtığım konu üzerine gelen cevaplara dahanamayıp üyeliğimi dondurdum. Ama okumaya devam ettim . Şimdi ilk günkü kadar karamsar ve duygusal değilim . Kimilerinin sorularını tek tek yanıtlamak yerine bu konuda toplamaya karar verdim . Okumak isteyene
1) üniversite mevzusunda okulumu tamamlamış değilim. Bugün özel ders için üç tane hocayla görüştüm ve pazar gününden itibaren sınava tekrar hazırlanmaya başlıyorum. Aynı zamanda ikinci yabancı dil için kursa da yazıldım .
2)haftanın beş günü yanımda ifadesi , haftanın beş günü yatılı olarak yanımda demekti . Dolayısıyla karısı elbette bu adamın benim yanımda kaldığını biliyordu. Benden öncesinde de öncesinde öncesinde de…yani sevgilisiz hiçbir dönemi olmamış. Bir gün boşanalım demiş doğruysa , o da kabul etmemiş sözde . Bilemem artık beni ilgilendirmiyor.
3)bana öylesine nefret kusuldu ki .. bunun hadsizlikten başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Hata yaptığımı kabul ediyorum, pişmanım ama geri kalan hiçbir hakareti üstüme alınmıyorum. Çöp olduğum falan iddia edilmiş ? Bunu yazan insana çok üzüldüm .kadın kadının en büyük düşmanıymış dendi , doğrudur . Benim de bir kadın olduğum ve bu kadar ağır söylemler sonunda çok daha beter bir halde olabileceğim hiç hesaba katılmadı . Hali hazırda pişkin pişkin ben onu çok seviyorum nolur boşanması için napabilirim ondan asla vazgeçemem karısı da çocuğu da umrumda değil değildi ki benim söylemim. Kaç kere ayrılmaya çalıştım bir şekilde beceremedim artık buna gerçekten son vermem lazım vicdanen rahat değilim bir şeyler yazar mısınız ‘dı aslında . Anlayan anlamış çok da ihtiyacım olan şeyleri söylemiş ki ben tüm hayatımı değiştirmeye karar vermişim.
Sadede geleceğim . Ben o gün sabaha kadar kafamda hesapları yaptım. Pazartesi gününü bekledim o ana kadar da ona hiçbir şekilde cevap vermedim . Bankadaki işlemlerimi , bu şehirden ayrılmadan yapmam gereken şeyleri hallettim . Akşama da yola çıktım . Bir çöp bile almadım , hiçbiri umrumda değil . Yoldayken ona ayrıldığımı söyledim .Birçok örnekler yazılmış , tam da denildiği gibi seni çok seviyorumlar ,ilişkimize yazık etmeler ,yalanlar ,yalvarmalar..bu defa hiçbirine aldanmadım . Evin ve arabanın anahtarını güvenliğe vermiştim , onları almasını söyledim . Kardeşimle çok benziyoruz kimliğimi ona bıraktım notere ve tapuya onunla gidip kendi üstüne devretmesini söyledim. Diğer harcamaları için de geçmişte biriktirdiğim biraz altın vardı . Onları bıraktım. Artık ne çoluğunun çocuğunun eşinin rızkını yemiş konumdayım , ne metres . Hayat ne gösterir bilemem . Benimle benzer durumları yaşayan onlarca sessiz okuyucu olduğuna da eminim .TEKRAR KONU AÇMAMIN TEK SEBEBİ BU .büyükçe yazdım çünkü bir sürü eleştiri alacağıma yine eminim . Kimseyi memnun etmek gibi bir gayem yok
. Ben yapamam edemem yokluğu ağır gelir , o varken her şey daha kolay gibi düşüncelerden kurtulamadığınızı biliyorum. Sadece gerçekçi olun . Zaten yokluğu ağır gelecek , sizin her ihtiyacınızı karşılayan; maddi ve manevi diyorum Biri artık olmayacak . Ve bu sizi zorlayacak. Kendimizi kandırmayalım . Sevdiğinize inanıyorsanız yokluğunda onu özleyeceksiniz, olabilir . Baş etmek zor ama yapılması gerekeni yaptığınız için içiniz de bir o kadar ferah olacak .şu an kendimi kuş kadar hafif hissediyorum. Bir yandan da kalbimde sızı var . Ne zaman geçer bilmiyorum. Ama geçeceğini biliyorum . İyi akşamlar
Aynen canım kesin öyle olmuştur bu arada seviştik ama aşırıya gitmedik hiç cümlesine de açıklama bekliyorum aşırıdan kasıt neydi analmiydi

Benim kocam seks işçisine gitse tutup da seks işçisine kizmazdim evli adamla beraber oldu diye ya veya konsa gitse sohbet etti diye konsa kızmazdım işi bu sonuçta evlilik cüzdanı mi sorsun adama. Ha kendi kızım olsa asla böyle bir iş yapmasını istemem o ayrı. Cunku cok riskli ve suistimale acik isler oldugunu düşünüyorum. Konu sahibi de benden çok küçük bi arkadaşımız gerçekten 23 yaşında bunları yaşamasına üzüldüm. Ama 23 yaşında da evli adamın bosanmayacagini, bunun doğru bir yol olmadığını bilmesi gerek.

Ayrıca ben çalıştığım dönem hastane haricinde fotomodellik yapıyordum zaten😂 Burada konsluk esc yaptığıma kadar gelmişler ama Allah a şükür bir güzellik fizik uzun boy verilmiş çalıştığım sürece hiç bir zaman darda kalmadım hatta yaşıma göre fazla gelirim vardı hemşirelikten daha çok modellikten kazanırdım

Sen 22 eylülde nişanlım demişsin ve ne ara evlendin?

Sen 22 eylülde nişanlım demişsin ve ne ara evlendin?
O dönem gün almıştık zaten,günümüz gelince de evlendik.Yani şimdi tanınmamak için tam gün vermek istemiyorum ama çok yeni evlendik.Birde düğün olmadı isteme olmadı sadece 4 kişiydik biz ve şahitler 5 dakika sürdü imza attık çıktık

O dönem gün almıştık zaten,günümüz gelince de evlendik.Yani şimdi tanınmamak için tam gün vermek istemiyorum ama çok yeni evlendik.Birde düğün olmadı isteme olmadı sadece 4 kişiydik biz ve şahitler 5 dakika sürdü imza attık çıktık
Hayırlı olsun. Maddi olarak nasıl anlaştiniz? En son para göndermeye borç yazıyorsu.

X