Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalbi atan çocuğunuzdan bahsediyorsunuz nolur bu hikâye ve yukarıdaki cümleler yalan olsun...

Bunu bilmiyorum ama yasal sürenin sadece tecavüz için uzatıldığına eminim ve araştırdım nasıl bir yol izlemeliyim tecavüz edildiğimi söylemek için

vicdansız mıyız? akıl almaya mı geldin ?tecavüz suçu nasıl yapılır mı? büyükler sana akıl versin diyorsun da hiç tanımadığın bir adamdan 4 aylık hamilesin. o zaman tek başına hareket ettin. ilişki yaşadın. adamı araştırayım mı büyüklerim demedin. adam evli çocuklu. adet olmadığın halde test yaptırmamışsın. aylar geçmiş. tecavüz ciddi suç. sen tecavüze uğramadın ki. kendi rızanla birlikte oldun.burada kim sana adama suç uydur iftira at diyorsa kendi de suç işler.. doğur yetiştirme yurduna verirsin. bütün vatandaşlar oraya vergi veriyor. buradaki ablaların da eşleri de vergi veriyor. dolaylı yoldan destek olmuş olduk zaten. senin çocuğuna biz bakacağız işte. umarım konu fakedir.

Konunun gerçek olduğundan şüpheliyim gerçekse eğer, 18 haftalık bebek aldırılmaz 24 hafta dogup yaşayan bebekler var zaten kocaman olmus nerdeyse dogsa yaşayacak seviyede hangi akla hizmet aldırmaktan bahsediyosunuz? Bide sezeryanla alınamaz mı demissiniz şaka gibi. Elin adamıyla seviş sonra bebek öldürmeyi düşün. Sosyal hizmetlere basvur dogumdan sonra onlar alırlar sende okulun süresince ziyaret edersin bitip iş kuruncada alırsın yanina kacinci sinifsin yasin kac bilmiyorum ama olabilcek en normal olan şey bu şuanda. He dersen bende annelik vasfı yok umrumda olmaz hayatima bakarim sonrada dusunmem kuruma bildir evlatlik verilsin, evlat hasreti çeken aileler gül bakarlar.

bana temizliğe gelen kadın 6.5 aylıkken fark etmiş üstelik 2. çocuğuymuş. ilki 3 aylıkken hamile kalmış.yemi doğum yaptığından adet olmuyorum sanmış. o da küçük evlenmiş. hiçbir belirti göstermemiş. oluyor böyle şeyler

4.5 aylık bebeği aldırmanız söz konusu değil artık. Bir şekilde dünya ya getireceksiniz. Çocuk esirgemeye verebilirsiniz. Anne olmayı bekleyen bir sürü kadın var. Onu kendi evladı gibi Büyütecek birisi evlat edinir. Sizde Kendi hayatınıza kaldınız yerden devam edersiniz.

Babası beni kandırdı
Evli barklı çocuklu çıktı ne yapabilirim aldırmaktan başka çarem var mı siz söyleyin
Kanmasaydın. Erkek pesinde koşacagina okulunu okusaydin. Birlikte olmayi biliyosun her ay 5 liraya test alip ona bakamiyo musun? Adet gormemen bahane adet gormesede bi kadin iliskiye giriyosa her zaman tetikte olur.

Ben de gebelik çizgisi yok sayılır. Göbeğimin alt tarafında ve çok hafif var. 6 aylık hamileyim yaklaşık olarak.

Babası beni kandırdı
Evli barklı çocuklu çıktı ne yapabilirim aldırmaktan başka çarem var mı siz söyleyin
Yukarıda çare hakkında bir şeyler yazmıştım okur musun

Kanmasaydın. Erkek pesinde koşacagina okulunu okusaydin. Birlikte olmayi biliyosun her ay 5 liraya test alip ona bakamiyo musun? Adet gormemen bahane adet gormesede bi kadin iliskiye giriyosa her zaman tetikte olur.

erkek peşşinde koşmadım o benim peşimden koştu ayrıca üniversite okuyan insanların sevgilisi yok mu sanıyorsunuz özel hayatı yok mu sanıyorsunuz ?

Hafifte olsa var. Genelde her gebede oluyor. Bana bahane geliyor. Dört ayda her kadın vücudundaki değişimi bilir anlar.
Ben çok dikkatli bakınca belli belirsiz hafifi bir çizgi gördüm. Normalde gebelerde oluyot ben de neden yok diye düşünüyordum ama linea nigra denilen o çizgi her gebede olmuyor.

Son düzenleme:
Hafifte olsa var. Genelde her gebede oluyor. Bana bahane geliyor. Dört ayda her kadın vücudundaki değişimi bilir anlar.

Ya siz neden benim yalan söylediğimi düşünüyorsunuz hep ? 45 kiloyum hep zayıftım bn birden kilo almaya başladığımda anladım bişeylerin ters gittiğini mide bulantısını sınavlardan dolayı dedim çünkü stresten genelde midem bulanır lütfen benim konuma daha fazla yalancılıkla itam edici şeyler yazmayın

Çok
Çok basit, çat kapı ziyarete gidecektiniz. Pastaneden birşeyler alıp sana sürpriz yaptım hadi kahvaltı yapalım diyecektiniz. Sevgilinizin nerede yaşadığını bilip de hiç o eve davet edilmemenizden uyanmadınız mı şüphelenmediniz mi? Buluşmaya giderken 1 kere de siz onu evinden alacaksınız. Uyku numarası yapanı uyandıramazsın derler, sizinki de o hesap. Eminim arkadaş çevreniz sizi uyarmıştır bu ilişki hakkında.

4 çocuklu adam da nereden baksan 40-50 yaşlarındadır. Gencecik kızlar böyle saçı başı ağarmış orası burası buruşmuş adamlara nasıl aşık oluyorlar aklım almıyor.

Her peşinden koşana git o zaman. Adam evliymis evli. Evli adamların sevgilisi olmaz metresi olur.
metreslere çok kızıyorum burda ben de ve kürtaj karşıtlarına. ama bu kız onlardan değil arkadaşlar. kimsesiz cahil küçük gariban bir kızcağız. bi şerefsiz de kullanmış işte. bu çocuk yargılanacak biri değil bence. yol göstermeliyiz hayatını ve çocuğunu koruyabilmesi için. bu bence linç konusu değil

Eğer çocuğa bakamam diyorsanız, babasına verin. Koca adam değil mi, işi gücü var. Büyütsün çocuğunu. O adamdan ne kadar iyi bir baba olur bilemem tabi ama, bunun da bir seçenek olduğunu unutmayın. Siz bu çocuğu tek başına yapmadınız. Madem evli barklı kocaman adam, düşünmedi yaptı çocuğu gencecik bir kızdan, o da sorumluluk alacak. Annesine babasına ulaşın, belki onlar alır. Sonra şartlar olgunlaşınca belki siz alır büyütürsünüz, bilemiyorum.
Eğer o da bakmıyorsa, Sosyal Hizmetlerle görüşün, devlet bakacaktır. Şartlar olgunlaşınca yine geri alabilirsiniz.
Eğer asla alamam diyorsanız evlatlık süreçleri de başlatılabilir.
Düşünüp kararınızı vermeniz için zaman var, ama aldırmak bir seçenek değil artık. Bunun farkına varın ve önünüze bakın.
Allah yardımcınız olsun, en çok da bebeğinizin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…