Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbir doğum kontrol yöntemi yüzde yüz korumaz. Nasıl korunacağınıza sevgiliniz mi karar veriyor? Adamın nikahlı karısı değilsiniz. Nikahlı karısı bile olsanız onun istediği yöntemleri uygulamak zorunda değilsiniz. Adam hem çok eşli hem kondom kullanmak istemiyor.

Yamuk ç*küne prezervatif olmuyor diye sen kendi bedenine işlem yaptırmak zorunda değildin. Böyle herifle sevişmesen ölmezdin.
Aşık oldum dediği de götlü, göbekli, kart bir adamdır.4 çocuğu 25 yaşında yapacak hâli yok.yoklukta mı kalıyorlar da böyle oluyor anlamıyorum ki.yoksa da yok yani.yapacak birşey yok.

Nasıl ispatlayacaksınız tecavüz sonucu gebe kaldığınızı?

Doğuma kadar desteği kimden alabilirim ?
Bu durumu neden kendi başına baş etmeye çalıştığını anlamadım. Yani kendi kendini gecindirebilen, kendi ayaklari ustunde, aile destegi olan bir kadin olsan tamam ama kürtaj da olsan (diyelim ki mümkün), dogursan da, yurda da versen bunun sonuçlarını tek başına taşıyamazsın. daha cok gencsin. Sonuçta tek başına yapmadın, o da sorumluluğunu alacak/ almak zorunda. Karar ne olursa olsun, bu sürece onu dahil etmelisin. Tepkisinden mi korkuyorsun yoksa karşılaşmak mi istemiyorsun?

Kaldı mı spiral taktıran ? Anam taktırmak istemiş yara varmış vs diye anlatıyordu
o değil de spirali sadece ananızgilin zamanında taktıkları nerden çıktı allasen şahsen bende var, gayet gencim. pek de memnunum spiralimden. niye çağ dışı korunma yöntemi muamelesi gördü bu spiral onu anlamadım.

Siz nasıl hamile kalmıyorsununz ben nasıl ve neden hamile kaldım neden bu benim başıma geldi ya

Doğuma kadar desteği kimden alabilirim ?
Bilmem, bence alo 183 aile danışma hattını arayıp öğrenebilirsin.
En azından danisirsin. Çocuğuna bakamayacak durumda olanlara maddi yardımı da onlar yapıyor, bence senin gibilere de bir çözümü vardır.
Zaten 4,5 ayı geçmiş, bir bu kadar daha geçip doğurup verirsin. sırada bekleyen çok insan var, bebekler orada kalmaz,ailelerine gider kısa zamanda.

aldıramazsın çok büyük kocaman olmuş merdiven altı yerlerdede aldırma sakın hem kendi canını hemde çocuğunu tahliye atarsın o öküzü al karşına konuş inanmıyorsa dna yaptırsın yoksa babalık davası açarım de koskoca 4,5 ay düzensiz regl mi olur ya çok fazla sende çok ihmalkarsın azıcıkta saf kusura bakma.

Allah aşkına evli adamlarla beraber olup bimiyordum demeyin. insanı sinirlendirmeyin.
İğrencisin adam 4 çocuk babası olduğuna göre senden en az bir 10,15 yaş büyüktür.ordan bile anlayabilir insan ama sen ben bilmiyordum diyorsun. Hayır konu sahibi her şeyi biliyordun, bilmesen bile insan tahmin edebiyordun evli olduğunu ancak sen bunu seçtin. Hiç öyle ahlaklı insan rolünü oynamayın.
Kürtaj konusuna gelince ne demek ne yapayım gidin aldırın tabi. Kalkıp 4 çocuk babası adamı tekrar baba yapacak değilsiniz herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…