Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hapı istemedi riskli unutursun falan dedi spiral kesin çözüm dedi yani spiralin kesin çözüm olduğunu doktor bile söylemişti
Oha ya, yamuk şeyine prezervatif takamayan herifler de her b.ku biliyor maşallah, siz de bunların ağzına uyup iş yapıyorsunuz.

Vay arkadaş ben ilk üç ay resmen hayattan kopup yatağa yapıştım hamilelik belirtilerinden millet hamile olduğunu bilmeden hamilelik yaşıyor 😧

4.5 aylık hamileyim bebek hareket ediyor fıtır fıtır haydi hareketi hissetmediniz olabilir herkes hissetmiyor hemen ama karnınız da mı büyümedi ki yani ben de zayıfım aşırı çıkmadı karnım ama yine de hamile olduğum açıkça belli olacak şekilde şekli değişti, hiç bilmesem bebek hareket etmese karnımın şeklinden rahim büyürken olan ağrılardan bebek büyürken yerleşirken ve karnımın şekli değişirken bedenimde olanlardan illa ne oluyoruz ya deyip kaç kere doktora gitmiştim
neredeyse beş aylık bebeği nasıl fark etmediniz hiç anlayamadım gerçekten 😧
Konu gerçekse Allah yardımcınız olsun ama kendi hayatınızı riske atmadan bebeği aldırmanız çok zor bu saatten sonra tecavüz falan demişsiniz ama sanmıyorum yasal çalışan bir hastane her tecavüz diyip gelenin çocuğunu alsın bu memlekette cinsiyetini beğenmediği için çocuk aldırmak isteyen kafalar var maalesef o yüzden erken haftalarda cinsiyet bildiren fetal DNA sonuçlarını bile firmalar doktora gönderiyor direkt size değil sırf insanlar kafasına göre bahanelerle gelip bebek aldırmasın diye
Ve lütfen kendi canınızı da riske atacak bir şekilde merdiven altı yerlerde çözüm aramayın

4.5 aylık bebek alınmaz. ben kürtaj karşıtlarına hep çemkiren biriyim. asla ille doğur diyemem ama aldıramazsın. bu cinayet olur. doğuracaksın. adama söyleyeceksin. sana da çocuğuna da bakmak zorunda. pislik yaparsa babalık davası açarsın. ama seni çok zor günler bekliyor maalesef. umarım bi çıkış yolu bulursun. ya da mecburen devlet korumasına vereceksin. düzenli gidip ziyaret edeceksin. okulu bitirip iş güç sahibi olunca yanına alacaksın. ikiniz bir aile olacaksınız

Bebeğin babasının olaydan haberi dahi yok hayatımı mahvetti söyledği herşey yalanmıs cehennemlerde yansın
Kızım şu saatte yapılması gereken en mantıklı şey Sosyal Hizmetler' e gitmen. Herkes hatasının sonucunu yaşar. Seni yargılamak hayat dersi vermek niyetim yok. Hamileliğin süresince çocukla aranda bir bağ oluşacak annelik duygusunu hissedeceksin. Evlatlık ver hayatına devam et fikri bana göre iyi bir karar değil. Ondan vazgeçmek zorunda değilsin. Şartlar iyileştiginde onu yanına alabilecek şekilde devletin bakmasına izin ver. Çocuğun annesi olduğunu bilsin. Koruyucu aileleri ben olsam düşünmezdim. İki yıl Sosyal Hizmetler'de çalıştım öğretmen olarak. Haberlerde bir iki kötü haber çıkmış olabilir ama gerçekten iyi şartlarda bakılıyor çocuklara, güvenli bir yer. Tek eksikleri aile sevgisi. Bu kadarını da göze almak lazım. Bekâr bir annesin sonuçta, okulunu bitir , iş bul çocuğunu yanına al. Sık sık ziyaret et, bazı zamanlarda onu yanına almana müsaade ederler. Şahit olduğum böyle vakalar vardı. Hayatın boyunca ondan vazgeçme pişmanligini yaşamak zorunda kalma.

Valla bekara spiral takılır mı bilmem ama zaten hali hazırda adet sorununuz var ise doktorunuzu değiştirip bu konuya çözüm bulabilirdiniz. Adamı arıyorsunuz işim vs var diyor tamam anladık bu bir olur iki olur hadi üç olsun hiç mi sormadınız hep böylesin ne alaka diye? Birde adamın biri bana gelecek diyecek ki spiral taktır hayırdır kocam mısın karışıyorsun sen korun derim adama. Okula giderkende cinsel ilişki için çareler bulmanızda ayrı bir sorun. Keşke şu aklınızı böyle şeylere değil de derslerinize harcasanız geleceğin parlak gençlerinden nasıl olabilirim diye çabalasaydınız evli bir adamla beraber olana kadar. Yazık acıyorum gerçekten ve bir o kadarda üzücü bu durum herkes bir şey peşine düşmüş gidiyor. He bide gidipte sakın o çocuğu aldırmayı düşünme bu bir cinayet bana göre madem bir halt yedin sonucuna katlan en azından çocuk esirgemeye falan ver onun hayatı mahvolmasın.

Allah aşkına evli adamlarla beraber olup bimiyordum demeyin. insanı sinirlendirmeyin.
İğrencisin adam 4 çocuk babası olduğuna göre senden en az bir 10,15 yaş büyüktür.ordan bile anlayabilir insan ama sen ben bilmiyordum diyorsun. Hayır konu sahibi her şeyi biliyordun, bilmesen bile insan tahmin edebiyordun evli olduğunu ancak sen bunu seçtin. Hiç öyle ahlaklı insan rolünü oynamayın.
Kürtaj konusuna gelince ne demek ne yapayım gidin aldırın tabi. Kalkıp 4 çocuk babası adamı tekrar baba yapacak değilsiniz herhalde.

İnstagram adresinde bile ekliydim evli olan biri bana göre instagramına çocuklarını ailesini koyar değil mi ama instagramında asla böyle bişey yoktu parmağında yüzük yoktu evine gittiğinde facetime aradığımda açıyordu geceleri bile mesaj atıyordu evden anlık atmışlığı bile var bazen telefonlarıma dönmüyordu sonrasında döndüğünde neden açmıyorsun demiştim iş güç canım kusura bakma diyordu şimdi ben böyle birinin evli olup olmadığını nasıl anlayabilirdim ? ben arkadaşının söylediklerine inanmamıştım gerçek asıl instagram hesabının bulduğumda inandım arkadaşının söylediklerine çünkü instagram profili ailesiyledyi ve beni o instagramından engellemiş arkadaşımıj instasından baktım onada

ya ne öyle bişey demesi bana karısındanda ailesindende bahsetmedi ben kendim öğrendim herşeyi evli barklı çocuklu olduğunu bilsem görüşürmüydüm
Yahu düzenli evlilik hayatı olan kadınlar bile spiralle korunmaya çalışmıyor. Ben daha küçücüğüm diyorsunuz konunuzda, adamın evinin yerini bile sormadan, hakkında hiçbir bilgi edinmeden spiral taktırmak ne bileyim bir tek bana mı tuhaf geliyor?
Birinin evli olduğunu anlamak çok kolaydır. Aradığında ulaşamazsın, hep bahane bulur, geçiştirir vesaire. Burayı takip ediyorsanız, hiç mi okumadınız bu tarz yorumları. Yığınla var bu konulardan. Ayrıca hiçbir korunma yöntemi %100 koruma sağlamaz zaten. Forumu takip ediyorsanız bu detay da yazıyordur pek çok yerde.
Bu kadar musibet gelmiş başınıza, ve bunları başınıza saran herifi engelledim diyorsunuz. Ne alaka yani?
Gurur yapmanın sırası mı?
Bize bile dert olan şey, o pisliğin hiç zarar görmeden atlatacağı basit bir konu mu?
Başınıza bu kadar dert açıyorsa bir zahmet sorumluluğuna da katlanacak.
Bırakın o beylik lafları, o bebeği beraber yaptınız. Sorumluluğu da beraber alacaksınız. Doğuracaksanız da paşa paşa bakacak o bebeğe.

Yalan bu durumda kadın doğumcu size doğum kontrol hapı tedavisi verirdi. Hem de hapla korunurdunuz spiral taktırmazdı. Baştan sona yalancısınız
Bana da yalan gibi geldi. Tam sinir hoplatmalık konu.
Konu sahibi, gidip adamın yakasına yapışın, niye bedelini siz tek ödeyesiniz? Ben kürtaja karşı değilim ama sizin cahilliğiniz had safhada. Hap içeyim düşsün ölsün sezaryenle alsınlar vs ne kadar canisiniz siz öyle.

4 çocuğu olan amca ille bir yerden falso verir. Hiç mi çocuklarıyla ailesiyle takılmadı? Konu gerçekse eğer amcanın evli olduğunu bilmemenize imkan yok. Hiç mi çocuklarıyla eşiyle takılmadı bu adam, hep mi sizinleydi? 48 yaşındayım 2 gün adetim geciksin benim bile aklım çıkıyor. Adetim düzensiz bla bla, düzenli cinsel ilişkiye giriyorsunuz hiç mi acaba demediniz? Ben olsam her ay iki defa test yapardım emin olmak için. Hatta spiral taktırdığınızdan bile şüpheliyim.

Arayın ya da mesaj gönderin gelsin el atsın duruma. Sakın ola peşinden merdiven altı bir yere gitmeyin. Başınıza bir halt gelirse tanımıyorum der sıyrılır aradan.

Kızım şu saatte yapılması gereken en mantıklı şey Sosyal Hizmetler' e gitmen. Herkes hatasının sonucunu yaşar. Seni yargılamak hayat dersi vermek niyetim yok. Hamileliğin süresince çocukla aranda bir bağ oluşacak annelik duygusunu hissedeceksin. Evlatlık ver hayatına devam et fikri bana göre iyi bir karar değil. Ondan vazgeçmek zorunda değilsin. Şartlar iyileştiginde onu yanına alabilecek şekilde devletin bakmasına izin ver. Çocuğun annesi olduğunu bilsin. Koruyucu aileleri ben olsam düşünmezdim. İki yıl Sosyal Hizmetler'de çalıştım öğretmen olarak. Haberlerde bir iki kötü haber çıkmış olabilir ama gerçekten iyi şartlarda bakılıyor çocuklara, güvenli bir yer. Tek eksikleri aile sevgisi. Bu kadarını da göze almak lazım. Bekâr bir annesin sonuçta, okulunu bitir , iş bul çocuğunu yanına al. Sık sık ziyaret et, bazı zamanlarda onu yanına almana müsaade ederler. Şahit olduğum böyle vakalar vardı. Hayatın boyunca ondan vazgeçme pişmanligini yaşamak zorunda kalma.
+1

Şu an yapabileceğin en sağlıklı şey bebeğin babasını haberdar etmek. Sevişirken iyi de sorun çıkınca mı seni öldürüyor? Madem potansiyeli buydu neden böyle bir adam için spiral bile taktırdın?

Bebeğe bu yaşında bakamazsın tek başına. Yurt köşelerine atman konusu da içimi inanılmaz burkuyor.

Adamla konuş. Önce bir şansını dene. Bebek olunca mı bitiverdi mükemmel aşkınız yani bu nasıl çelişki?

Yengençcim, eğer bir kadın üç ay kesilmeyen regl olup sonra dört ay hiç regl olmuyorsa ve spiral için doktora gitmişse, doktor doğum kontrolleri hapıyla düzensizliği de tedavi eder. Doğum yapmayan bir kadına kolay kolay spiral takmıyorlar.
Hadi doktor ilgilenmedi taktı diyelim, ilk dört ayda mutlaka göbekte hamilelik çizgisi olur. Bir kadının bunu anlamaması mümkün değil.
Konu yüzde yüz fake dalga geçiypr
İnşallah sen haklısındir, bu şekilde zor durumda bir kadın yoktur da fakedir .
Ama adet düzeni bozuk olup farketmeyen insanlar da var ya. Benim arkadaşım dediğim gibi 8 aylıkken evlendi, yine de az çok kendini kamufle edebildi. Düğüne giden tabii farketmistir,yandan belliydi ama fotolarda hiç belli olmuyordu göbeği. Çizgisini bilemeyeceğim

İnşallah sen haklısındir, bu şekilde zor durumda bir kadın yoktur da fakedir .
Ama adet düzeni bozuk olup farketmeyen insanlar da var ya. Benim arkadaşım dediğim gibi 8 aylıkken evlendi, yine de az çok kendini kamufle edebildi. Düğüne giden tabii farketmistir,yandan belliydi ama fotolarda hiç belli olmuyordu göbeği. Çizgisini bilemeyeceğim
Siz anlamayabilirsiniz, ama hamile kadın mutlaka anlar. Mümkün değil dört ay diyor. Gebelik çizgisi her kadında oluyor zaten. Memeler büyüyor. Karın sertleşiyor. O haftalarda artık hareketlerde başlıyor. Gerçekçi değil

BEN YALANCI DEĞİLİM !!!

Eklentiler

• EDAE36B2-12B8-460E-8E6A-273CB461A084.jpeg
    EDAE36B2-12B8-460E-8E6A-273CB461A084.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 309
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X