Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben çok dikkatli bakınca belli belirsiz hafifi bir çizgi gördüm. Normalde gebelerde oluyot ben de neden yok diye düşünüyordum ama linea nigra dediğiniz o çizgi her gebede olmuyor.
Dört ayda hiç bir değişim olmadı yani. Siz anlamazdınız bu durumda 😄
Cinsel anlamda aktif insan mutlaka gecikmede en azından idrar testi yapmalı.
Ben korunuyorum mesela ama yine de evde mutlaka test kiti tutarım. Aman evliyim zaten ne olacak demiyorum. Gecikmede korunduğum halde bakıyorum.
Üniversitede okuyan genç bir kadın da koskoca dört ayda bir zahmet bunu aklı etmeli.
Baştan sona konu sahibi ihmalkâr. Adet düzensizliği var tedavi de edebilirdi hapla, sevgilisi olmaz dedi diye sorgulamadan kabul ediyor. Koskoca dört ay regl olmuyor ve güya anlamıyor.
Ben inanmıyorum. Bir kadın ilk ay olmasa bile ikinci üçüncü ayda anlardı.

Eee spiral de güvenilir bir yöntem olarak geçiyor ve kabul görüyor.kızın kabul etmesinde ne hata var ki ? Zaten spiral değil deri altı implantmış.

adam korunsaymış bir zahmet.
kendi keyfinden ödün vermek istemediği gibi sprial taktır demiş yöntemini bile belirlemiş. kadının kendi aklı yokmuş gibi.

metreslere çok kızıyorum burda ben de ve kürtaj karşıtlarına. ama bu kız onlardan değil arkadaşlar. kimsesiz cahil küçük gariban bir kızcağız. bi şerefsiz de kullanmış işte. bu çocuk yargılanacak biri değil bence. yol göstermeliyiz hayatını ve çocuğunu koruyabilmesi için. bu bence linç konusu değil
Linçlemek için yazmıyorum gercekten. Kıza yol gösterici yorumlar yapmis herkes ama hala tecavuz mu desem sezeryanla mı aldırsam düsüncesinde. Bana bu kadarı çok fazla geliyor. Yapıcı yerinden gitmiyor direk kurtulmak istiyor bebekten. Bu hayatta yaptigimiz dogru yanlis her seyin bi sonucu bi bedeli var.

Linçlemek için yazmıyorum gercekten. Kıza yol gösterici yorumlar yapmis herkes ama hala tecavuz mu desem sezeryanla mı aldırsam düsüncesinde. Bana bu kadarı çok fazla geliyor. Yapıcı yerinden gitmiyor direk kurtulmak istiyor bebekten. Bu hayatta yaptigimiz dogru yanlis her seyin bi sonucu bi bedeli var.

bakın iki yerle konuştum iki yerde alamayız imkansız dediler sabahlara kadar araştırıyorum sadece tecavüz sonucu 10 haftalık yasal süre uzayabiliyor

bir haberde 6 aylık bebeği almışlar benim dediğim yöntemle tabi illegal yolla almışlar doktor hapse girmiş kadında anesteziden uyanamamış sanırım ölmüş

Küçücüğüm diyorsun,yakından tanımadığın adamın biriyle birlikte oluyorken,spiral mi implant mı ne karın ağrısıysa ondan taktırırırken küçük olduğunun farkında değil miydin yavrucuğum? Keşke işin başında acsaydın bu konuyu da fikir alsaydın.
Tecavüz falan derim diyorsun tecavüz dediğin an işe polis karışır. Polis karışınca ailen öğrenir,birlikte olduğun adamı alırlar vs vs.
Bir şekilde onunla irtibata geçip durumu söyleyeceksin birlikte karar vereceksiniz. Tecavüz ettiğini söyleyeceğim derseniz ne yaparsan yap diyemez herhalde.Beraber bir çözüm bulacaksınız.
Ama rica ediyorum çocuğu öldürmeyi,aldırmayı falan yapmayın.Doğmamış el kadar bebe bu ya günahtır.
Tek başınıza altından kalkabileceğiniz bisey değil bu. Ailenizden de korkuyorsunuz muhtemelen.
Bir şekilde o haysiyetsiz insana ulaşıp durumu anlatın.Spiralmis bilmem neymiş diye yaptığı beyin fırtınasını biraz da çözüm için yapsız ahlaksız.

Dört ayda hiç bir değişim olmadı yani. Siz anlamazdınız bu durumda 😄
Cinsel anlamda aktif insan mutlaka gecikmede en azından idrar testi yapmalı.
Ben korunuyorum mesela ama yine de evde mutlaka test kiti tutarım. Aman evliyim zaten ne olacak demiyorum. Gecikmede korunduğum halde bakıyorum.
Üniversitede okuyan genç bir kadın da koskoca dört ayda bir zahmet bunu aklı etmeli.
Baştan sona konu sahibi ihmalkâr. Adet düzensizliği var tedavi de edebilirdi hapla, sevgilisi olmaz dedi diye sorgulamadan kabul ediyor. Koskoca dört ay regl olmuyor ve güya anlamıyor.
Ben inanmıyorum. Bir kadın ilk ay olmasa bile ikinci üçüncü ayda anlardı.
Ben tüp bebekle hamile kaldım. Tabi ki gebe olduğumu benden istenilen testi tarihinde yaparak anladım. Linea nigra her gebelikte olmuyor diye yazdım. İlk gebelikte de bebeğin hareketleri 20 22. haftada hissedilebiliyor ama karın sertliği oluşuyor her gebelikte. Doğum yaptığında gebe oldupunu öğrenen insanların olduğuna dair haberler okumuştum ben de şaşırmıştım. Şişman ve düzensiz adet gören kişiler ilerleyen dönemlerinde gebe olduğunu anlatabiliyor ama bekar bir insanın bu konuda ekstra dikkatli olması lazım.

bu kız 19 yaşında ve kimsesiz.

Konunun fake olduğunu umarak yazıyorum.
Şu küçük şehirlerde, üniversitelerin etrafında akbaba gibi geziyor bu evli erkekler.
Enayi kız çok, köyünden ilk defa çıkmış aşk sevgi nedir bilmeyen kızlarla dolu bu üniversiteler.
Adam bir ev açıyor, karşılığında canı sıkılana kadar mokoko.

Sen gün yüzü görmemişsin ki senin doğurduğun çocuk görsün!
Ben seni suçlamıyorum, sen de kendine yüklenme bu kadar.
Adami bul ve hamile olduğunu söyle, bırak o düşünsün.
Maddi manevi gücün yoksa da evlenmeden seksten uzak dur, ancak böyle rezil olursun.

Küçücüğüm diyorsun,yakından tanımadığın adamın biriyle birlikte oluyorken,spiral mi implant mı ne karın ağrısıysa ondan taktırırırken küçük olduğunun farkında değil miydin yavrucuğum?
Tecavüz falan derim diyorsun tecavüz dediğin an işe polis karışır. Polis karışınca ailen öğrenir,birlikte olduğun adamı alırlar vs vs.
Bir şekilde onunla irtibata geçip durumu söyleyeceksin birlikte karar vereceksiniz. Tecavüz ettiğini söyleyeceğim derseniz ne yaparsan yap diyemez herhalde.Beraber bir çözüm bulacaksınız.
Ama rica ediyorum çocuğu öldürmeyi,aldırmayı falan yapmayın.Doğmamış el kadar bebe bu ya günahtır.
Tek başınıza altından kalkabileceğiniz bisey değil bu. Ailenizden de korkuyorsunuz muhtemelen.
Bir şekilde o haysiyetsiz insana ulaşıp durumu anlatın.Spiralmis bilmem neymiş diye yaptığı beyin fırtınasını biraz da çözüm için yapsız ahlaksız.

Ailem duyamaz bir annem ve babamla görüşmüyorum akrabalarım zaten ayrı alem arasam kesin para isteyecek diye açmıyolar telefonumu kimin umrunda olur bilmiyorum ama korkum yok onlardan .

Miniciğim derken okulum bitmediği için öyle söyledim ve daha okulumun bitmesine çok var ya herkes onu tanımadığımı söylemiş ama inannın bana çok güzel rol yapmış kendisi

Bu size hayat dersi olsun her seviyorum diyenin kucağına atlamayın,önlem üstüne önlem alın,hatta karşı taraftan önlem talep edin.Adamlar rahat rahat sevişsin,keyfi bozulmasın diye ne yapacağınızı sasiriyorsunuz.Aldirmayi unutun,merdiven altu yerlere gidip hayatınızı tehlikeye atmayın.Kurumlarla görüşün doğar doğmaz evlatlık vereceğinizi söyleyin,hem dogumuda daha güvenli ellerde yapmış olursunuz Adama gidip yalvarıp hayatınızı bu alçagin iki dudağı arasından çıkacak söze teslim etmeyin......

bakın iki yerle konuştum iki yerde alamayız imkansız dediler sabahlara kadar araştırıyorum sadece tecavüz sonucu 10 haftalık yasal süre uzayabiliyor

bir haberde 6 aylık bebeği almışlar benim dediğim yöntemle tabi illegal yolla almışlar doktor hapse girmiş kadında anesteziden uyanamamış sanırım ölmüş
Bu yüzden bu yolu unut diyorum öyle kolay değil o iş. Sosyal hizmetlerle görüssen sana yol gosterecekler zaten. Bebege daha sonra sahip cikip cikmayacagini dusun okudugun bolum iyise is imkani varsa 4-5 yasinda alirsin yanina bu sureye kadarda gider gelir ziyaret edersin. Yada tohumlarini saçan o herife söyleyeceksin 4 cocuga bakan 5e de bakar. Bakici ayarlasin okuluna gider gelirsin ise gider gibi.

Düzenli cinsel hayatı olan biri nasıl hamile olmak aklıma gelmedi deyip durur agshsha. İnsan hiç mi şüphe etmez aylarca. 2 gün geçse insanlar acaba mı diyor teste koşuyor.
Konu bana da geçmedi.

Konunun fake olduğunu umarak yazıyorum.
Şu küçük şehirlerde, üniversitelerin etrafında akbaba gibi geziyor bu evli erkekler.
Enayi kız çok, köyünden ilk defa çıkmış aşk sevgi nedir bilmeyen kızlarla dolu bu üniversiteler.
Adam bir ev açıyor, karşılığında canı sıkılana kadar mokoko.

Sen gün yüzü görmemişsin ki senin doğurduğun çocuk görsün!
Ben seni suçlamıyorum, sen de kendine yüklenme bu kadar.
Adami bul ve hamile olduğunu söyle, bırak o düşünsün.
Maddi manevi gücün yoksa da evlenmeden seksten uzak dur, ancak böyle rezil olursun.

yemin ederim evli olduğu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü çok güzel rol yapmış bana karısınıda anlayamıyorum bu adam evindeyken benimle facetime konuşuyordu bunu nasıl yapabilir aklım almıyor eve gittiğinde benimle tonla mesajlaşıyordu eşinin yanında bunları nasıl yapabilir

Bu yüzden bu yolu unut diyorum öyle kolay değil o iş. Sosyal hizmetlerle görüssen sana yol gosterecekler zaten. Bebege daha sonra sahip cikip cikmayacagini dusun okudugun bolum iyise is imkani varsa 4-5 yasinda alirsin yanina bu sureye kadarda gider gelir ziyaret edersin. Yada tohumlarini saçan o herife söyleyeceksin 4 cocuga bakan 5e de bakar. Bakici ayarlasin okuluna gider gelirsin ise gider gibi.

babalık davası demiş birisi bu babalık davasını kazanabilir miyim ? babalık davası sonucu haklarım neler olabilir

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Hersey imtihan.fkt evli olduğunu vs nasıl anlamadınız.

Tüp bebekle çocuk sahibi oldum maddi manevi uzun süreç yıkım 2.denemede başarısız oldu işte hersey imtihan..Allah'a sizlere imtihan olarak kolayca veriyor.
Keşke öyle bi şerefsizin çocuğunu dünyaya getrmeseydin daha erken farketseydin bebegede yazik

konu sahibesi, olan olmuş, yasa dışı kürtaj vs bulaşma sakın bu işlere, tek başına halletmemen gereken bi konu bu, adamı bul ve anlat durumu, yok öyle ben bakamam vs durumları, mecburen bakacak evini tutacak, sonrasında da bebeğin bakım desteğini de sağlamak zorunda. şimdi zor gibi görünüyor ama belki ilerde senin can yoldaşın olur o bebek, sen sahipsiz bırakma çocuğunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X