evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
e 2. kadın ya illa yuva da ğıtacak e o yuvanın dağılması için önce kurulması lazım mantıken

Evet balayından dönmelerini de beklemiş. Ay bi tadını alsın demiş heralde

Bugün üye olmuş konu sahibi. .
Fotoğraf koymuş falan. .
Gerçek gelmedi bana nedense konu . .

Evli değillerse kanunen o evi geçindirdiğini ispatlaması gerekir.
Hayir 7. aydan beri ayri yasiyoruz.ve nafaka odemek zorunda kabullensede etmesede. Kdin burda mahkemeye basvurdu mu babalik onayi yapildiginda devlet soke soke aliyor adamdan parayi. Odemeye karsi olursa maasina el koyuyor kanunen.

Fotorafi bana fake sin dedikleri icin koydum

İyi de bizim inanmamız için yeterli değil fotoğraf. Zaten salla gitsin inandırma gayreti gütmene gerek yok. Gerçekse gerçektir. Ama eğer gerçekse ve fotoğraftaki sensen başına bişey gelmesin. Kaldır.

Yapiyorum zaten elinden evini aldim ! Ama ben ilahi adaletin onu vurmasini istiyorum

Hayir 7. aydan beri ayri yasiyoruz.ve nafaka odemek zorunda kabullensede etmesede. Kdin burda mahkemeye basvurdu mu babalik onayi yapildiginda devlet soke soke aliyor adamdan parayi. Odemeye karsi olursa maasina el koyuyor kanunen.

Tamam işte ben de onu diyorum. Diğer kadınla beraber yaşıyor olması bir şey ifade etmez. Evli değilse mecbur ödeyecek nafakayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…