evlendikten bir ay sonra esimin baska bir kadindan baba olucagini ögrendim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allahım sana sabır versin..

O pislik adam her nefesinde azab çekecek merak etme.
Cok tsk ederim. Butun genc kizlara ders olsun diyecem ama allah gostermedi mi gostermiyor. Sizin bana inanmamaniz normal. Yasadiklarimi duyan inanamiyor. O cihan mi yapti diyor ? Ve burda fake felan okuyunca uzuluyorum allahim neden beni buldu boyle bisey diyorum. Ama allhin taktiri

Konu sahibi yarin haberlere duscek bu gidisle

Bu arada yasadiklarin gercekse eger allah sabir versin zor bi surec dusunmesi bile kotu

Eğer konu doğruysa benim kafamda şöyle bi hikaye belirdi; yanlışım varsa düzeltin.
Evlenmeden önce adam: "Bu kadın bana 6 yıldır aşık, öteki kadına görede daha saf, benim metres biraz yılanın gözü... Ben bana aşık olan bu saf, temiz kadınla evleneyim bi elim yağda bi elim balda yasarim. Hem ben evlenince benim metres de bu hamilelik mevzusundan vazgeçer cocuk yaptigi eski adamdan vazgectigi gibi... umudu kirilir ben evlenince. Hem Bu genç yaşımda baba mi olucam ben!"
Evlendikten sonra metresi vazgeçmez, foyasi meydana çıkar, olanlar olur işte... vicdan yoksunu adam... sukredin kurtuldugunuz için. Ya siz de çocuk sahibi olsaydınız o adam? Ya evliliğiniz uzadiginda ogrenseydiniz?
Herkes bunu diyor. Cok sukur kurtuldum.... Evet dedikleriniz mantikli.

Sanki hani kitabın kapağının arkasına özeti yazılır ya aynı onun gibi geldi bana. Hatta kitap yazmak isteyen biride burda bi konu açarak biraz o hissi yaşadı gibime geldi ama doğruda olabilir. Düşünün bize senaryo gibi geliyor yaşayan kim bilir ne duygular içindedir Allah sabır versin.
Ben yorimunuz icin tsk ediyorum turkcem iyi degil ve kitab yazma gibi niyetim yok. Ama kendimi iyi ifade edebildigimi dusunuyorum, turkcede biraz zorlaniyorum. Evet bana da saka gibi gelmisti, hep biryerden ailem arkadaslarim esim cikacak bis sana saka yaptik diyecek gibi geldi. Psikolojimi anlatamam size.

Ay ınşallah bu troldur okurken nefesım daraldı gercekse Allah yardımcın olsun tatlım onune bak bu gunlerede gececek bu adi adamdan kurtulduguna dua et

Benim bunu yazmamin asil nedeni baskasinin basindan da bu durum gecti mi yada buna benzer. Eden bulur mu ? Ama bakiyorum gecmemiski tepki cok aldim inanmayan cok

Bunlar oluyor ben şaşmıyorum böyle şeylere ..Benim de olmaz dediğim şeyler başıma geldi..Kötü şıklar başıma geldi..

Neden ben bu konuya inanamadım. Yorumları henüz okumadım şimdi okiciigim. Belki fikrim değişir

Anladım. Allah sabır versin inş ne diyelim. O adamın da kadının da burnundan getirin, size yaptıkları yanlarına kar kalmasın. Orası Almanya, orada yasalar kanunlar daha kuvvetlidir.
cok tsk ederim. Yasa olarka maalesef fazla bisey yapamiyorum. Kendi gelirim yuksek oldugu icin ondan mafaka alamiyorum, daha dogrusu kanunen o cocuk ve annesi benim onumde nafaka olayinda. Yasal olarak bile haklarim kadindan sonra geliyor

Ya arkadaşlar daha geçenlerde bir gurbetçi ailenin düğünü oldu. Maldivlere balayı ve 30 bin tl değerinde bir yüzük hediye edilmişti. Kiralık limuzinler falan bizat şahit oldum. Neden bu kadar takıldiniz? Sırf kıskançlıktan bir kadının başına gelen acıları es geçip sabote ediyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X