Evlendiğiniz ay içersinde en çok neyi,kimi özlediniz??

bende annemin kokusunu çok özlemiştim düğünün ertesi günü gitmiştik dayanamamıştım hala öyleyim onlardan her eve dönüşümüzde ben ağlıyorum eşimi sevmesem çoktan baba evine dönmüştüm allah yokluklarını göstermesin

düğün bitti vedalaştık kardeşim abla diye seslendi . iyi geceler dedi.evleneceğim diye benimle yatıyodu küçüktü daha.deli gibi ağladım.annemi kardeşimi çok özledim hala da özlerim evlendiğimden beri annemle hergün mutlaka 2 kez telefonda konuşuruz.canım annem benim bazen annem ölürse ne yaparım diye ağlarım geceleri.allah kimseyi annesiz evlatsız bırakmasın

nerden baslasam kı arkadaslar. ızmırlıyım ben dogma buyume. dugunden hemen sonra balhaftasına gıttık asıl ayrılık ozamandı ıste. okadar kotu olmustum kı. herkes bızı gecırmek ıcın havaalanına gelmıstı. duyan gelmıs akraba komsu arkadas herkes. evden cıkmadan once butun odaları gezdım butun cekmecelerı dolapları acıp baktım. kardesımın annemın babamın dolabını acıp gıysılerını kokladım. annemın babamın kardesımın o gun uzerınden cıkan bır parca kıyafetını aldım kımse gormeden cantama koydum.. en zor gelende o eve bır daha kalıcı olarak donemıyecek olmak. mısafır gıbı olacaktım artık bu dusunce en zor olanıydı. bıtmstı artık bu evde yasadıklarım. cocuklugum genclıgım hatıralar.... yerimsenibenhava alanından ayrılırken en zo anlarımdan bırını yasadım babacıgımı hıc aglarken gormemıstım. cok agladı. kımse bırbırıyle gozgoze gelmemeye calısıyordu. bana ''gıdıyormusun artık bana kım cay yapacak artık. kım evde bekleyecek'' dedı senağlamave fılm koptu orda cunku ben evcı bırıyım. lıseden sonra evdeydım babıskomun ısyerı yakın old. ıcın yemege caya falan gelırdı. ben evden ayrımazdım onu beklerdım annam gezmaye falan gıtse bıle. kardesımle hıc anlasamazdık erkek ve 6 yas var aramızda. sımdı oyle cok ozluyorum kı. en cok da pasaklı old. ıcın kavga ederdık. ama garıbım bısey demezdı bu arada butun ıskencelerıme ragmen en buyuk sırdasımdı o.:mymeka: annamle ayrılırken bana sarılmadı bıle dogru duzgun. kokusu hala burnumda hemen benı esıme dogru yonelttı ve ''oglum hadı gıdın artık yavrum bırbırınıze emanetsınız '' :çok üzgünüm:dedı. ve ben VAN a gelın olarak gıttım. hemde mahrumıyet bolgesıne ne tel. ne bakkal nede bır ınsan vardı. ızmırın gobegınden pasıf bır yasama yolculuk ettım kısacası esım en buyuk destekcım oldu herzaman.:teselli: annemler dayanamayıp 1,5 ay sonra geldıler yanımıza oyle ozlemısım kı sankı onlarla beraber donecegımı sanmıstım ama yını yanlız kaldık. sukur sımdı bursa dayız sık sık gorusuyoruz. bakalım burdan nereye... (ayy ne uzun yazmısım sıkmadım umarım arkadaslar ıcım bır tuhaf oldu duygulandım):a015::a015:senağlamasenağlama

bende miskokulu annemi biricik babanı çok özledim onlar istanbulda yaşıyo ben istanbul dışında ama hala çooooooookkkkkkkkkkkkk özlüyorum onları

Anneciğim olmadığı için evlendiğim gece düğünümde en çok annemin olmasını istedimsenağlama
Evlendiğim ay da babamdaydı hep aklım..Evlenmemi çok isteyen babacım gitme der gibi bakmıştı bana evden çıkarken.
Kolay değil 7 yıl boyunca o bize hem annelik hem babalık yaptı evlenirken ona haksızlık ettiğimi düşünmüştüm.Onu bırakıp giderek..
Şu bir gerçek hiç bir şey anne ve babanın yerini tutmuyorsenağlama

Ben Evlendigim Ilk Günle Anlamadim.ama Gün Gectikce Anladimki Her Ne Kadar Esimle Mutlu Olsamda,insan Baba Ewini Ozluyoo Yauv.erkek Kardesimle Olan Kavgalarimi Ne Bilim Herseyii

tabii ki ailemi özledim... yatağımı... odamı... doğup, büyüdüğüm sokağı... ama bunlara kavuşmak çok zor değildi benim için. arabayla 7-8 dakikalık bir yol olduğu için, çooook derin bir özlem duymadım. ama arkadaş grubumu çok özlüyordum...senağlama çok şamatacı bir gruptuk. yerimseniben grubumuzda hepimiz çifttik. sonra herkes evlendi ve başka başka yerlere gittiler... çift olarak görüştüğümüz iki arkadaşımız ayrıldılar ne yazık. :1no2: diğerleride yurt dışında ve şehir dışındalar... eski günlerimizi çoooook özlüyoruz artık. :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…