Evlendiğiniz ay içersinde en çok neyi,kimi özlediniz??

ne kına gecemde ağladım ne düğünümde
ama evlendiğim ilk 2 gün boyunca devamlı ağladım.
Eşimde dayanamadı beni annemlere götürdü.
Ben en çok babamı özlüyodum.Hala da çok özlüyorum.Yeğenlerimi çok özlüyorum.Annemi ailemi hepsini.
Evlendiğim zaman sanki ailemi terkedip eşimi seçmişim gibi geldi.Ve inanın bunalıma girdim.Bu kadar çok sevmesem inanın ailemden uzak kalmaya dayanamazdım heralde.Ama şimdi alıştım.Ailemide eşimide çok seviyorum.:asigim:

trdeyken pek ozlemiyordum acikcasi cunku cok yakindi evlerimiz ama fransaya geldikten sonra icime oyle bir ates dustu ki anlatamam herseyi ama herseyi ozledim.annemin gulusunu,kardeslerimi ve daha onlarca seyi.onlari 2 senedir goremiyorum.olmeden gidebilirsem bir kez bile olsa ilk isim annemin kuru kuru yanaklarini opucem doya doyasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

babamı ve annemi çok özledim ben. evlendiğimin ilk ayında ben şehirdışına evlendim....öle istediğim zaman gidip göremiyordum ben ailemi,,,,bana yakın bir yerde oturmalarını o kadar çok isterdimki....babamla daha fazla vakit geçirmek isterdim....

ailemi özledim geleli biray oldu sanki bana bir sene olmuş gibi geliyor yine çok özledimsenağlamasenağlama

ailemi ve odamı çok özlemiştim kendi yatağımı ama tabiii artık orası bile bana çok yabancı geliyor zamanla bende yabancılaşmışım

vallahi ne yalan söyliyeyim en çok yatağımı özlemiştim:roflol::roflol:Allah'ım annemlerde bir gece yatağımda yatsamda bir rahat uyusam diye çok düşünmüş...hatta anneme yatağımı bana vermesini bile teklif etmiştim:roflol:tabiiki vermedi:dilcikar:ne yapacaksın kocanı yaatkta bir başına bırakıp bundamı yatacaksın saçmalama!!:mymeka:yatağına alışmaya bak demiştisenağlamasonrada yaatğımı başka birine vermişti,bir daha isteme şansımı ortadan kaldırmak için:roflol:

annemi cokkkkkk özledim.ve halada cok özlüyorum.tam 18 aydır annemi görmüyorum ve daha 7 ayım var.allahım ne olur bir an önce beni aileme kavustur.aile özlemi hiç bir seye benzemiyor.

ben kalabalıklığı özlemiştim. içeriden ablamın ney seslerinin gelmesini bekliyordum evde yanlız olmadığıma dair işaretler bekledim. kayınvalidem gittiğinde bile yanlız kaldım diye ağlıyordum. kalabalık aileden sonra yanlız olmak fena yapmıştı beni.

annemlere yakın oturduğumuz için ilk günlerde en çok çekyatımı,yastığımı ve yorganımı özledim.yatakta dönüp durdum uzunca bi süre ama alıştım sonra.bir de eski bi sweatshirt üm vardı.evdeyken üstümden çıkarmazdım hiç.annem vermem recebin yanında giyipte rezil olma dedi.:smiley-cool:ama sonra dayanamadı bi akşam getirdi:dance:

ilk 1 hafta ailemden hickimseyi gormedim annnemlere yakin oturuyoruz adetya 1 hafta snra gidilirmis bigun sabah uyandim cami aciyodum havalandirmak icin bi baktim babam alt yoldan arabayla geciyo oda yukari bakiyodu birbirimize el salladik o anki mutlulugumu anlatamam. san ki yillardir gorusmemisiz gibi. dugunumun ertesi gunude benden 2 yas kucuk kiz kardesim sabah uyanmis "ben napicam simdi tek basima" demis dugunden sonra cantami annmlerde unutmustum eve gittik bi baktim kucuk ki kardesim 8 yasinda filandi ozmn kapida hungur hungur agliyo abla gitme diye.cok zor ilk gunler insan alisiyo iste simdide gidince biraz fazla otursam rahatsiz oluyorum sanki yuk olurmusum gibi........annemi babami 3 kardesimide cok ozlemistim....

Annem ve babam. Onları bir gün bile göremezsem çok üzülüyorum. Evlerimiz çok yakın zaten.
Hiç unutmuyorum düğünden bir ay sonra sormuşlardı nasıl gidiyor diye babamın çorap kokusunu bile özlüyorum demiştim:teselli:senağlama

ben evlendikden sonra cogu kişi gibi annemi amca kızını ve yiyenimi cook özlüyordum halada öyle ama alışıyor galiba insan zamanla:1no2:

Ben evlendikten sonra 6 ay eşimin işleri nedeniyle memlekete gidememiştik haliyle annemi,babamı,Dinarımı nasıl özlemişim anlatamam gittiğimiz gün uyuyamamış gece heycandan bi nefes çektim arabadan inince oohhh dedimm yaşıyormuşumm

evlendikten 1 hafta sonra manavgata gittik. yaşım daha 17 ilk defa ailemden ayrı kalıyorum. gerçeket çok zor olmuştu. annemi.babamıvede abimi çok özlüyordum geceleri eşim uyuyunca balkona çıkıp ağlıyordum. eşim farkederdi bazen ve hemen ertesi gün bilet alır gönderirdi ailamin yanına...

evimizin herşeyini hala özlüyorum 5 kardeş birbirimize girmelerimizi ablalarımla muhabbeti...annecigimle babamın birbirine takılmalarını ....
ve yegenlerimi kalabalık ailede büyümek ne güzelmiş şimdi anlıyorum

ßen evlendiĞim ilk günü saymıyorum Çünkü ogünü cdler olmasa hiç hatırlamayacağım hep derlerdi de inanmazdım naniknanik ama evlendiğim ay içerisinde baba evime gittiğimde en çok özlediğim ilk akLıma gelen şeyyyy ablamla tv prog kavgalarımız oldu..vay beee

ya sizinkiler?

Ben evlendikten sonra yatağımı çok özlemiştim,daha sonra kız kardeşlerimle kıyafet kavgalarımızı tabiki şüphesiz anne ve babamı özlemiştim.gerçi halen özlüyorum ama artık alışıyor insan her şeye zamanla alıştığı gibi,özlemeye de alışıyor..

bende en çok kızkardeşimi özlemiştim,zaten fazla dayanamadım 5 gün sonra yanlarına gitmiştim.seni çok seviyorum merve

evlendikten bi sene sonra gittim evime duvarlarını bile özlemiştim yorganımı iistedim hemen ona sarılıp yastığımda ağladım tüm gece 1,5 sene oluyo gitmeyeli evime ama annemle babam hep geliyolar istanbula o yüzden pek özlemiyom onları kardeşlerimde istanbulda olduğu için aile özlemi çekmedim sadece ev ve memleket özlemi çekiyorum...

X