Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

bu arada ben hamile kaldıgım ay üstelik doktorların imkansız gördüğü ayda doğal yoldan hamile kalmıştım o ay selavatı tefriciye okumuştum şuanda okuyorum 4444 defa okunuyo belki biliyorsunuzdur

canım biliyorum o duayı inşallah gün gelir onu da okuruz

sayıyla dua olmaz dıolar kıslar sordum bende ımamlara fılan..
ıcınızden geldğı kadar okuyun dıolar 4444 tefrıcıyeyı yapıcaktım bende
oyle dıyınce ımamlar saymadan okudum ole,sız ne dersınız

ayşeciğim merhaba
sanırım haftaya 3 arkadaşında transferi olacak
benim önerim 3 tane okuyalım ayrı ayrı.
sen liste yapacaksın kim ne kadar yasin okursa onları dağıt
geriye kalan yasinlerin tamamını okurum inşallah.
günde duruma göre günde 5 tane okurum yani 35 yasin alabilirim
Allah dualarınıza tez zamanda cevap versin

canım bu konuda bilgim yok ama 41 yasinin fazileti çok biz okuyalım da gerisini rabbim bilir

maşallah canım maşallah yüreğiniz o kadar büyükki bende fazla okuyabilirim diğer arkadaşlarımda kabul ederse 3 kişi ye de okuyalım

canım bu konuda bilgim yok ama 41 yasinin fazileti çok biz okuyalım da gerisini rabbim bilir

doğru soyluosun cnm sonucta allah rızası ıcın yapıyoruz kabul eder ınsallah
nıyet önemlı,nıyetımız de bellı..

kıslar hayrolsun bugun ruyamda bılalı habesıyı gordum
ezan okuodu ı ezan okudukca yagmur yağdı cole ırmak oldu ınsanlar su ıctıler
esımede anlattım ruyamı
demkkı buraya gelecekmısım bugun hayrolsun

canım ne güzel sen daha 2 haftalık hamilesin çok dikkat et yemene içmene dinlen bol bol

hoşbuldum ama ben sadece okuyucu kısmında olucam yani tüp bebek yada aşılama yaptırmıyorum .konunuz dikkatimi çkti bende size katılmaya dua etmeye geldim aranıza

allah razı olsun canım sıkıntımızı paylaşıyorsun allah gönlüne göre versin seni darda bırakmasın

canım ne güzel sen daha 2 haftalık hamilesin çok dikkat et yemene içmene dinlen bol bol

aysecım erkenden yaptım ben tıckerımı
bebişler benımle değil daha,ama ben olacağına ınanıorum dıe yaptım olmazsa silerım çizelgeyi dedım
umarım sıldırmez rabbım 9 ay kalır ısmımım altında

bu çok gzel bi rüya demek ibadetle meşgul bi insansın ki rüyana geldi ve dediğin gibi bugün iiçin bi işaret te labilir

yani hamile değilmisin canım rabbim yakın zamanda nasip etsin

bu çok gzel bi rüya demek ibadetle meşgul bi insansın ki rüyana geldi ve dediğin gibi bugün iiçin bi işaret te labilir

canımmm rabbıme sukurkı bana bu ımtıhanı verdi ve benı kendıyle mesgul etti
yoksa sanmıorumkı ben onu bukadar anayım onui namazımı kılayım..yıne ınannclıydım ama ıtıraf etmek gerekırse , bu kadar yonelmezdım zannetmıorum..bıswy yapmıs değiliz yolun cok basındayız yınede,hac yoluna cıkan karınca mısalı,'varamasam bıle en azından o ugurda o yolda ölurum' dıoya oyle işte cnm
esımle oyle konusuoruz..cok sey değişti hayatımızda bu ımtıhanla birlikte,,hepınızın oyledır suphesız,burda olmamız bıle bu ımtıhan sayesınde,aslında bu tur ruyalar anlatılmazmıs ama ben cok etkılendım ve bu topık cektı bugun benı
demekkı dularımız ırmak olup akacak ve bızde ıcıcez o ırmaktan hepımzın evlatları olıcak sırayla yanı allahın ıznıyle..

evet canım bizler sıkıntıda darda olduğumuz da rabbimize yöneliyoruz iyi mutlu anımızda da ona ibadetlerini eksiksiz yapan kullarından oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…