Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ay inşallah bi aksilik çıkmaz inşallah seninle olur bebeklerin canım

ınsallah aysecım olmazsada napalım kaldığımız yerden devam ederız rabbım ol dıyene kadar cnm
bu arad sen bahsetmemısssın hiç kendınden tedavıdemısın kaç yıldır ıstıosunuz vs ben mı goreemdım acaba

canım eylül 11 de evliliğimin 1.senesi dolacak .. daha erken diyeceksin ama bende adet düzensizliği vardı bu sebepten 6 ay doğ.kntrl hapı kullandım.1buçuk ay önce bıraktım hapları tahlil sonucunda hormmon değerlerim düzelmişti geçen haftada hsg çekildim sonuç temiz dr normal yollarda çocuk sahibi olursunuz demişti önceki görüşmede yarın elimdeki sonuçları alıp dr gidicem bakalım bu defa ne diyecek

Ayşecim merhaba bende dualara katılmak istiyorum
şayet kimin duasının kabul olacağı belli olmazmış..
Rabbim birbiri için dua eden kullarına hiç kıyamazmış
Edilen duaları kabul edermiş.. Rabbim isteyen herkese
tez zamanda nasip etsin inşallah...

aysecım kanbarın benden once olucak transferı ılk ona okuyalım ıstersen
yada aynı hafta olucak transfer ıkımıze bırden mı yapsak ne dersınız?

Canlarım Allah razı olsun .Transferim 25/26/27 Ağustos'tan birinde olacak,doktorum bu Cuma haber verecek,yaşım 43,2.tüp bebek denemem.Adım :Kanat Öztürk.Eşimin adı:Metin Erdem Öztürk ,dualarıniza ihtiyacım var.Allah razı olsun.Bende okuyacağım hepinize.Temmuz topiğindeyim.

merhaba canım beni de ekleyebilirsin.

hoşgeldınız arkadaslar lıstemız buyuo ne guzel:)

ınsallh kanatcım cok guzel bır ısmın var:)
ben de ılk defa bukadar hayal kurabılıorum tıcker bıle yapabıldım
mayıs annesı olucaz ınsallah cnm bu hayalı kurdurabılen allah sukurler olsun hayalı bıle guzel:)

sizlerde hoşgeldiniz . dilerim en yakın zamanda evlat sahibi olursunuz

Ayşe , annemin adı da Ayşe ,hoşbulduk canım benim.43 yaşındayım .2.tüp bebek denemem.Bahçeci Fulya Erbil Bey doktorum.İsmim:Kanat Öztürk.Esimin ismi:Metin Erdem Öztürk.Temmuz topiğindenim.25/26/27 Ağustos günlerinden birinde transferim olacak dondurulmuş 2 embriyo transfer edilecek.4 embriyo
Dondurulmustu,Cuma gunü dordude çözülecek ve en iyi ikisi transfer edilecek.Gunünü cuma söyleyecekler,ama büyük bir olasılıkla doktorum Cumartesi 25 inde olur dedi,lütfen dua edin.

aysecım kanbarın benden once olucak transferı ılk ona okuyalım ıstersen
yada aynı hafta olucak transfer ıkımıze bırden mı yapsak ne dersınız?

Allah razı olsun canım

Canım inşallah 2013 Mayıs'ın ikinci haftası anneler gunüne denk geliyor,hayatımızın en güzel anneler gunü hediyesini alır,evladımıza kavuşuruz bitanem.âmin.

Canım inşallah 2013 Mayıs'ın ikinci haftası anneler gunüne denk geliyor,hayatımızın en güzel anneler gunü hediyesini alır,evladımıza kavuşuruz bitanem.âmin.

her anneler gununde , bu bbeklerımız olmadan gecen son anneler gunu olsun derız ya hep
en buyuk anneler gunu hedıyesı olurlar ınsallh cnm ısteyen herkese nasıp etsın, bızıde ıcınden ayırmasın..amın.. amın.. amın
masal da benım kızımın adıydı ta nısanlıyken koyduğumuz lakın ısmı eskıdı yavrumun koymayan kalmadı en son kuzen koydu
bakalım bı gelsınlerde ısmı dert kalsın dımı tatlım:)))))

canım maşallah Allah razı olsun Rabbim sana ve bebeğine sağlık versin

canım arkadaşlarım tranferimin 9.günündeyim 35 yaşındayım dondurulmuşum yok pazar gününü heyecanla bekliyorum banada dua edermisiniz
ayşecim sıra belli oldumu kaç tane okuyacağız

cnm benim eşinin sperm değeri morfolojisi hareketliliği ve yaşınız çok önemli ben 4 yıllık evliğim eşimin morfolojisi sıfır bu grupta tüp bebek bile tutunma şansı az rabbim ol dedikten sonra herşekilde olurda sıkma cnm kendini

merhaba canım hoşgeldin..duaların ve katılımın için allah razı olsun

canım şükür ki eşimi n değerleri normal dr normal yolla çocuk sahibi olabilirsiniz dedi ama adetlerim düzensizleşmeeye başladı 6 ay ilaç kullandım o sürede 26 günde adet oldum iilacı bıraktığım ay 35 günün bitiminde oldum ..allah herkese yardım etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…