Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım 7 yıllık evliğim ve7.tüp denemesine haftaya başlıyorum kısmetse umarım son olur.

canım 7yıllık evliğim ve 7.denemeye haftaya adetimle kısmetse başlıyorum inşallah son olur

canım yaa Allah razı olsun ne güzel böyle düşüneneleri görünce çok duygulanıyorum valla. rabbim kalbinize göre versin. bizi bizden başkası zaten anlamaz. Dualarımız kabul etsin.

Ben iki yillik evliyim bu ikinci tup bebek denememolucak kismetse..yalniz ben adet oldum bugun malesef bu haftakine katilamicam arkadaslar;( sorunum erkek faktoru bu arada

canım 7 yıllık evliğim ve7.tüp denemesine haftaya başlıyorum kısmetse umarım son olur.

canım Rabbim son tedavin olmasını nasip etsin inşlhh..sen bursadaydın dimi öyle hatırlıyorum? inişhh rahim kalınlığında güzel olur,nar suyu içmeni tavsiye ediyorum arkadaşım doğal olanlardan rahim kalınlığı için faydalı bilgin olsun..

ben şöle başlıyıp bir kendimi tanıtayım kızlar size 29 yaşındayım 25,06,2011 de evlendim evlendiğim günden beri korunmadım hamile kalmak istediğimi de herkeze ilan ettim ben anne olmak istiyorum O dünyanın en saf aşkını yaşamak istiyorum diye gezinip durdum hep akıntım olduğu için benden kaynaklı olduğunu düşündüm doktorlar rahim temiz dediğinde tamam dedim birdahaki aya kesin kalırım tarçın çörek otu bal karışımı benim yegane yemeğim 16 ocakta başladım folik asit kullanmaya tamam anne olmaya hazırım
Mayıs ayında spermiyogram testi yaptırdık eşime ve asla doğal yollar hamile kalamayacağımı söyledi çok sert bir dille doktor tek şansınız tüp bebek dedi
Körlemesine umudun içine attım kendimi çorlu reyap Dr. kemal yıldız 14 yumurta toplandı 12 spermele birleşti 9 embriyo oluştu 6. gün trasfer oldu elde var sıfır kocaman sıfır

yani bu seferki 2 deneme olucak benimde ama nereye gideceğimi kafamda şekillendiremiyorum

Çalışıyorum bende kızlar ama kim için derseniz ben okurum gerekirse kişi olmassa cumadan cumaya diyosunuz 3 tanede okurum 5 tanede
bana düşeni söyleyin allahın izniyle ben okurum kuzucuklarım için ve
kuzulardan alıcağım hamileyim kızlar yazısı için

tamam canım istediğin gibi sana düşen 1 ise 3 yazacğım allah razı olsun

merhaba arkadaslar..ınanın bu sabah Meryem suresı ıle ılgılı bır topıc acmayı dusunmustum..ben de katılabılırım..dualarımız kabul olsun ınsallah..

redhairedgirl canım benim nasılsın ? Nasıl gidiyor tedavin, hangi aşamadasın ?

Ayşecim bende okumak isterim ancak şu anda kendim için 41 yasine başlamıştım mübin duası ile birlikte okuduğum için biraz uzun sürüyor. Fakat azda olsa sizler için okumak istiyorum. Benim 41 yasinim bitince sizler için daha fazla bol bol okurum.

Dilerim Allahtan bu senin için hayırlı olacak bir hamilelikle sonuçlanır. Bunu bütün kalbimle diliyorum.

Dilerim Allahtan bu senin için hayırlı olacak bir hamilelikle sonuçlanır. Bunu bütün kalbimle diliyorum.[/QUOTE]

çok teşekkür ederim kızlar inşallah son tedavim olur.evet canım bursa danım

önce yasini şerif okuyalım bakalım ilk hafta nasıl gidiyor sonraki haftalarda herkes birer tane meryem suresi okur olurmu

birde ben sabit bi liste yapmayacağım her perşembe listeyi yenileyeceğim olu ya iş güç keyifli keyifsiz anlarımız bu sebepten moralsiz zamanlarda kimsenin kendini okumaya mecburmuş gibi düşünmesini istemiyorum

Arkadaşlar bende okumak çok isterim ama arapça bilmiyorum türkçesinden kabul olurmu tam okuyabilirmi bilmiyorum bende meryem suresini duymuştum arkadaşlar ben de yumurtalıklarımda çikolata kisti var ve tüp bebek tedavimde iptal oldu yumurta gelişmedi, eylül ayında tekrar tedaviye başlayacağız inşallah benim içinde okurmusunuz allh kabul etsin okursanız bilgilerimi verebilirim :26:

canım sen kendi yasinlerini bitirene kadar sana yasin sayısı az veririm

aysecım lısteyı en kısa zamanda olusturalım canım...once yazdım geldımı bılmıyorum ama bu hafta ben regl den dolayı malesef okuyamıyorum canım..okumakta oldugum meryem suresını de bır haftalıgına kayınvalıdeme devrettım ..ama bıter bıtmez elımden geldıgınce okumaya calısıcam..sana zahmet olmazsa ıkıncı bır lıste de meryem suresı ıcın hazırlasak..gercı 41 gun boyunca aralıksız okunması gerekıyormus onun..bıldıgın farklı bır sey varsa bu konuda bılgılendırırsen sevınırım ayrıca..olmadı tedavıye baslayanlara sırasıyla 313 tane ayet-el kursı okuruz Rabbım dualarımızı kabul etsın ınsallah

banada haftada 10 tane yazabilirsin. Eğer meryem suresine de başlayacaksanız ondan da okurum allah şimdiden dualarınızı kabul etsin

canım gönlün ne büyük senin ya ..şu an için meryem suresini okumayalım haftaya yasinler nasıl gidiyo diye bi bakalım sonraki hafta okuruz inşallah

canım ne güzel fikirler verdin ayet el kürsi çok güzel olur..listeyi yarın hazırlıcam çünkü katılım olabilir diye bekliyorum.seni bu hafta değilde önümüzde ki hafta ekleyeceğim

canım bende katılımak istiyorum transferim yapıldı pazar günü test günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…