Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

cANIM BEN DE KATILIRIM SEVEVE...
43 yaşımdayım.Temmuz topiğindenim..
dondurulmuş transferim 25/26/27 Ağustotan birinde olacak...
Allah hepimize evlatlarımız bağışlasın hayırlısıyla...
Sevgiyle kal..

merhaba ayse
bende seve seve katılırım
benımde dondurulmus ıkı bebeğim haftaya göbusume konulcak
bence hemen belırleyıp okuyalım
cunku trasnfer zamanı net bulamaybılırım hemen lısteyı öğreneyım kıme okuyoruz sıra ne:))

canım ilk beni düşündüğün için teşekkür ederim sayfa sonlarına doğru kanbar masal01 arkadaşlarımızın transferleri daha önce gözüküyor benim transfer eylülün 12-13 gibi sanırım olur önce onlara okusak zaten sende okuduğun zaman farkedeceksin

bende 3.5 yıllık evlıyız
bu 4. denemem olucak
29 yasındayım gecen ay tedavıye başladık olusam embryolarım donduruldu bu ayda transfer olucak
donmusların sansı daha yuksek dıe taze embryo trasnferı yapılmadı..
bu kez cok ıannıorum rabbım kendı kelamı olan kuranda kendısı verıyo mıujdeyı,
sabredenlerın mukafatlandırılacağını soyluo..bızde cok sabrettık umarım bu ımtıhanı kazananlardan oluruz,
verdıkten sonrada rabbım sasırtmasın,kıbre sımarıklığa dusumesın soz verdım rabbıme,olursa bı gun bu ugurda ugrasan hıc bır arkadası unutmıcam ..hiç bısey gelemzse elımden dua edıcem en azından...

perlanore cok ıncesın kendı adıma tesekkkur ederım
kkanbarla aynı merkezde aynı doktorda tedavıdeyız ve sanırım onun trasnferı benden 3-4 gun once olucak
rabbım hepımıze sırayla nasıp edecek ınsallah sanada bısey kalmamıs:)

rica ederim hepimiz bu yolda çok emek verdik dualarımız kabul olsun inşallah
zaten haftada 1 kişi değilde daha fazla kişiye okuyabiliriz sanırım bayağı kalabalık olduk

rica ederim hepimiz bu yolda çok emek verdik dualarımız kabul olsun inşallah
zaten haftada 1 kişi değilde daha fazla kişiye okuyabiliriz sanırım bayağı kalabalık olduk

ınsallah cnm hangı merkezde tedavıye başlıosun bu arada?

listeyi yarın hazırlayacam bi arkadaşımızdan haber gelecek

ilk partiyi masal arkadaşımıza sonrası kanbar ve sonrası nasipse perlanore ye okuyalım diyorum tedavi sıralarına göre söyledim

kızlarr mrb benide eklersenizz çokkk mutlu olurum elimden geleni yapmayı çalışırım benimde tek duamm bebeğim allah isteyen herkese versin inşalla.benide ekleyin unutmayın ben gündüzleri iş yerinden açamıyorum akşamları anca okuyabilirim ve sizlere katılabilirimm..

bende 2010 da evlendim 5 aydan sonra istemeye başladım olmadı eşimde sperm azlıgı var tedavideyiz şuan ekime kadar ilaç ekimde aşılama . nisan ayında 8 haftalık bebeğimizi kaybettikk allahım kimseye ve bana bidaha yaşatmaz inşallah

simdi benimde dondurulmuslarim haftaya konacak buyuk ihtimal. yani ayni hafta birden fazla arkadasin transferi olabilir. birininkini okuyalim derken digeri aksayabilir. bence transfer durumuna gore 1-2-3... okuyabiliriz. yani o hafta kimlerin transferi olacaksa herkese birer tane. benim fikrim bu yonde.

bu arada ben hamile kaldıgım ay üstelik doktorların imkansız gördüğü ayda doğal yoldan hamile kalmıştım o ay selavatı tefriciye okumuştum şuanda okuyorum 4444 defa okunuyo belki biliyorsunuzdur

listeyi yarın hazırlayacam bi arkadaşımızdan haber gelecek

ilk partiyi masal arkadaşımıza sonrası kanbar ve sonrası nasipse perlanore ye okuyalım diyorum tedavi sıralarına göre söyledim

aysecım kanbarın benden once olucak transferı ılk ona okuyalım ıstersen
yada aynı hafta olucak transfer ıkımıze bırden mı yapsak ne dersınız?

rabbim en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah aramıza hoşgeldin yarın listeyi hazırlıcam cumadan cumaya okuyacağız inşallah

rabbim dileklerinizi kabul etsin arkadaşlar
benim yarın regl günüm bitince bende size yasin okuyabilirim

aysecım kanbarın benden once olucak transferı ılk ona okuyalım ıstersen
yada aynı hafta olucak transfer ıkımıze bırden mı yapsak ne dersınız?

canım haklısın o zaman bu na yarın karar verelim eğer sayımız fazlalaşırsa 2 tane 41 yasin okuyalım eğer 2 tane 41 yasin okumak zor gelirse 41 yasini 2 arkadaşımız adına okuruz ama bunun için yarını bekleyelim

ayy moonlıghtında haftayaymıs transferı
ınsallah hepımızın olur hemde ucumuzunkı de dondurulmus embryo frıgo bebekler:)
aysecım lıste gıderek kabarıo maaşallah,dularda bulusucaz ınsallh

ayy moonlıghtında haftayaymıs transferı
ınsallah hepımızın olur hemde ucumuzunkı de dondurulmus embryo frıgo bebekler:)
aysecım lıste gıderek kabarıo maaşallah,dularda bulusucaz ınsallh

evet canım sayımız daha da çoğalır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…