Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım benden yaşça büyüksün ..bende 23 yaşındayım ama dualarım seninle bugün liste belli olacak inşallah başlayacağız dualara

canım evlatlarımızı Rabbim bize inşallah bağışlar...
benim yaşım 43 olduğu için önümde zamanım kalmadı...
yarın embriyolarım çözülecek ,mübarek Cuma günü...
Dua edin ne olur inşallah kaliteli birşekilde çözülürler....
en erken 2 gün sonra ,en geç p.tesi 4 gün sonra transferim olacak....
Rabbim inşallah 8 senelik hasretim biter de bebişlerime kavuşurum .AMİN.

canım benden yaşça büyüksün ..bende 23 yaşındayım ama dualarım seninle bugün liste belli olacak inşallah başlayacağız dualara

AYŞECİM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM...
Benim zamanım kalmadı bitanem,yarın yani Mübarek Cuma günü embriyolarım çözülecek.Dularınıza ACİL ihtiyacım var...
Zaten 4 embriyom var sadece.Olsun buna da şükür..
Dua edin en erken bu C.tesi 2 gün sonra,en geç 4 gün sonra P.tesi günü transferim var....
İnşallah bölünmeye devam ederler ve P.tesi transferim olur..
Ve yine dualarınızla POZİTİF sonucumu görür,9 ay sonra da bebek/bebeklerime kavuşurum Allah'ın izniyle.
7 günde 41 YASİN/7 GÜNDE 41 MERYEM veya 7 günde 4444 SALAT-I TEFRİCİYE duaları çok etkili...
Bölünüp okunabilir canım,eminim siz de bunları okuyacaksınız...
4444 SALATI TEFRİCİYE OKURSANIZ 1 HAFTA İÇİNDE ÇOK MEMNUN OLURUM CANIM...
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM AYRI AYRI...
ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN CANLARIM..
İYİ Kİ VARSINIZ...

merhaba canım
kusura bakma çalışıyorum yazamıyorum
seninle birlikte aynı hafta 3 arkadaşa okumayı düşünüyoruz 3 tane ayrı ayrı 41 ysin okuyacağız söylediğin dualarla çok fazla olacak sanki yetiştiremeyeceğiz..diğer arkadaşlarda bi gelsin ortak karar verelim olur mu canım.. Rabbim yüzünü güldürsün

Amin canım ne okursanız Allah sizden razı olsun...
Ben de bekleyen arkadaşlara okuyacağım..
Bu topiği açtığın için Allah senden de razı olsun bitanem...
Transfer ve sonrasında 12 gün bekleme sürecim var...
Ne okursanız okuyun,Allah hepinizden razı olsun ve dua okuyan o mübarek ellerinizi geri çevirmesin,Allah kabul etsin canım...
İnşallah ben ve diğer arkadaşlarım hepimiz dularınızla ve dularımızla HAMİLE kalacak...
O güzel bebişlerimizi bir bir kucaklarımıza alacağız...
Ve evlerimizde Mevlutlerine geleceğiz birbirimizin inşallah Ayşecim...
Çok teşekkür ediyorum canım hepinize...

allah inş.geri çevirmeyecek
inş hepimiz hamile kalacağız..

merhaba canım bende katılmak isterim listenize...
biz 4 senelik evliyiz eşim 2 kere kanser tedavisi gördü 2. sinden sonra azosperm oldu...
tedavisi bittikten sonra 1,5 sene boyunca test sonuçlrımızda 0 dan başka bişey göremedik...
geçen sene ağustosta bu forum sayesinde bitkisellere başladık...
sonra vitamin ilaçları falan derken sperm sayısı gittikçe artmaya başladı...
temmuz sonunda tüp bebek tedavisine başladım şükürler olsun 13 tane embriyom donduruldu...
23 tane yumurta toplandığı için ohss riski nedeniyle embriyolarım donduruldu...
30 ağustosta kontrolüm var 3-4-5 eylülden birinde de transferim olacak...
bende dualarınıza katılmak istiyorum inş rabbim hepimizin gönlünden geçeni nasip eder

Bu arada ben de çalışıyorum..
Bankacıyım,aslında çok yoğunum..
Eve gider gitmez abdest alıp ,namaz kılıp başlıyorum hepimize Yasin,Meryem,Salatı Tefriciye ve diğer duaları okumaya.
Allah kabul etsin dualarımızı canım benim inşallah...
Eylülün ilk haftası sonucumu alacağım..
İnşallah POZŞTİF olur da , eşimle 8 senelik hasretimiz biter ....
43 yaşındayım,benim zmanım az,belki de yok,gerçi Raabim bilir onu..
Benim doktorum 46 yaşında ve 43 yaşında Bayramda tek embriyoyla hamile kaldı dedi 2 hastam,takılma yaşa dedi...
İnşalla hepimiz HAMİLE KALACAĞIZ BİRER BİRER...
AMİN ...

cANIM HOŞGELDİN ARAMIZA...
AYŞE HANIM BAHAR DA BİZİM TEMMUZ TOPİĞİNDEN...
BAHARCIM TOPİK LİSTEMİZİ HAZIRLIYOR,ALLAH ONDAN RAZI OLSUN...
BEN DE SANA ÖZELDEN MESAJ ATIYORDUM BU TOPİĞE DAHİL OLMAN İÇİN,BİR BAKTIM GELMİŞSİN ZATEN BAHARIM...

canım hoşgeldin allahu teala şifa versin ve yakın zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inş.

ayşecim merhaba canım .... bayram sürecinde pek foruma girme ve özel mesaj yollama fırsatım olmadı... ama seni gördüğüme sevindim canım ... ben de varım arkadaşım .. oluşturacağın listeye eklersen sevinirim...

inşallah pozitif olur teyze olurum

kızlar merhaba forum takipte forum adınızı görünce

ben de sizinle dua etmek istedim....4 yıllık evliyim bu dördüncü hamılelıgım (çok şükür herşey yolunda)

ama ilk üçünü bi sebepten kaybettim bebek özleminin nasıl bişey olduğunu da evlat acısınıda çok

iyi biliyorum Rabbim kimseyi bekletmesin ve kimseye yaşatmasın eğer yardımım dokunacaksa eksik kaldığınızda

ben de dualarınıza iştirak etmek isterim...Allah görür ve duyar bizi duyduğuna ve gördüğüne inanalım emin olalım

dualarımızı edelim inşallah hiçbir duayı geri çevirmez ve hazinesi geniştir Rabbim hamile olmayanlara en kısa zamanda

nasib etsin hamılelere de sağlıkla doğurmak nasib etsın ınsallah

Yaşasın Listemiz büyüyor,büyüdükçe dualarımız da büyüyecek ve inşallah Allah dualarımız kabul eder ve HAMİLE kalırız hepimiz birere birer.Amin..

hoşbulduk bitanem
bende bikaç gündür girmediğimden yeni gördüm bu topiği canım...
saol canım demek benide haberdar edecektin
allah senden de razı olsun...
ben duaların gücüne çok inanıyorum...
biz azosperm topiğimizde geçen ramazan her arkadaşa 7 yasin 7 meryem suresi okuduk dua listelerini hep ben takip ettim...
aylarca sürdü ama en sonunda 59 arkadaşa okumuş olduk...
sonra herkes için tek tek salatı tefriciye okuduk...
onu bitirdik toplu teheccüd namazı kıldık 7 gün bi arkadaşımızın öğrettiği şekilde...
ve bu sene okadar çok hamişimiz oldu ki azosperm topiğinde hepimizin düşündüğü tek şey "duaların gücü"...
rabbim birbirimiz için ettiğimiz duaları geri çevirmiyor...
onun için burada bulunup dualara katılmak beni çok mutlu eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…