Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN İNŞ.
Rabbim tüm dileklerinizi kabul etsin

Aminnnnnnnn ecmainnn

herkese hayırlı cumalar
ayşecim ben aldığım 5 tane yasini şerifi okuyamadım malesef bugünde evde değilim okuyamam .malesef hesapta olmayan şeyler çıktı ve sana verdiğim sözü tutamadım .
yarın okumam problem olmazsa yarn okuyabilir,m

canım sen yarın oku haber ver ama bugün duası yapılsın cuma günü olduğu için bağışlansın eksikler okundukça rabbim kabul eder inşallah

peki bugn hazırlayacağım listeye ekleyeym mi seni

Blowhole==10tane okuyacak
sardunya==4tane okuyacak
gayem07 ==4 tane okuyacak
perlanore==4 tane okuyacak
masal01==4 tane okuyacak
askbebek==3tane okuyacak
redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==10tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuyacak
seminay84==4tane okuyacak
asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokuyacak
ozay37barış==4 tane okuyacak
ayse035==5tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

Ben birazdan dra gidicem .. Ve ayetel kursi için mesaj beklıyorum öptüüm hepiinizi..allaha emanet olun

Yaşecim 50 ayetel kürside bana yazarmısın peki bitmeyen yasinler var herhalde arkadaşlar okuyup haber verir değilmi

bende 40 ayetel kürsi demiştim özel mesajla ama okudum inşallah bana 100 yazarsanız bende 100e tamamlayaym kısmetse

Son düzenleme:
slm arkadaslar..
benım bir önerim olucak..hanı 1000 tane ayetel kursi okumak bıraz zaman alan bıse..malum kalabalıkta da lıste olusturmak bıle zor oluyor sankı..benım onerım..her arkadas ıcın 313 ayetel kursi okusak..kım denk gelırse o an ıcınde hemen bıtırılebılır sankı..tabı bu sadece bır fıkır..her turlu okunan duada yanınızdayım..dualarımdasınız..sadece soylemek ıstedım opuyorum hepınızı

Gece Saat 11 den 5 e kadar okunmalı

1. Gün 50 defa okunacak
2. Gün 170 defa okunacak
3. Gün 220 defa okunacak
4. Gün 313 defa okunacak
5. Gün 50 defa okunacak
6. Gün 170 defa okunacak
7. Gün 313 defa okunacak
Yukarıda formülü verilen Ayetel Kürsü'nün azemetini kısaca belirtmiş olayım hallolması gereken bir işin varsa ,ayrı ayrı bulunan eşlerin birleşmesi için, canına ve malına zarar veren düşmanın helak olması için,kayıp olan bir yiğidin geri gelmesi için, bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...

Kızlar selam çok güzel birşey yapıyorsunuz....bende 10 yıldır evlat hasreti çekiyorum...4.tüpbebek denememi yapacam ama zamanım henüz kesin değil....tahmini subat tatilinde.....bende ayetel kürsi okuyabilirim..benide listeye eklerseniz sevinirim.....kolay gelsinnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…