Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

slm canım..ıyıyım sen nasılsın?tedavı en son hıtereskopı cekıldı temız cıktı sukur..ekımı beklıyorum canım..evet ogretmenım..senın tedavı ne durumda?

canım ben tekrar başlayamadım maddi durumdan....bende histeroskopi çektirecem....nasıl çekiliyor ayık mı bayık mı??acı var mı??ne kadar sürüyor?? senin adına sevindim temiz çıkmasına.....inşallah ekimde tedavin olumlu sonuç verir ve bebişlerine kavuşursun.bende öğretmenim...ben ancak şubat tatilinde düşünüyorum.izin alması zor millet meraklı.......tabi önce ön hazırlığımı yapacam flim tahlil ne isterlerse..sonra hayırlısıyla tedaviye başlayacammm..Rabbim yardımcımız olsun sabır versin...

canım ben tekrar başlayamadım maddi durumdan....bende histeroskopi çektirecem....nasıl çekiliyor ayık mı bayık mı??acı var mı??ne kadar sürüyor?? senin adına sevindim temiz çıkmasına.....inşallah ekimde tedavin olumlu sonuç verir ve bebişlerine kavuşursun.bende öğretmenim...ben ancak şubat tatilinde düşünüyorum.izin alması zor millet meraklı.......tabi önce ön hazırlığımı yapacam flim tahlil ne isterlerse..sonra hayırlısıyla tedaviye başlayacammm..Rabbim yardımcımız olsun sabır versin...

hıtereskopi opu dan daha kolay canım..tabı operasyon yapılırsa o bıraz farklı oluyordur sanırım..anestezı verıldı bana uyandıgımda hafıf agrım oldu..sonrasında enfeksıyona karsı antıbıyotik verildi..kolay oluyor korkma ınsallah senın de temız cıkar agrısız acıısız atlatırsın..evet ızın bır mesela ama yapıcak bıse yok..mılletın merakı ınsanı strese sokuyor zaten..hakkımızda hayırlısı olsun canım..amin dıyorum guzel dualarına..rabbım hepımızın yuzunu guldursun kucaklarımızı hayırlı bebeklerle doldursun ınsallah canım..

slm canım..ıyıyım sen nasılsın?tedavı en son hıtereskopı cekıldı temız cıktı sukur..ekımı beklıyorum canım..evet ogretmenım..senın tedavı ne durumda?

hıtereskopı nin temiz çıkmasına çook çok sevindim. Yazmasamda seni takip ediyorum merak ediyorum. İnşallah ekimde başka güzel haberlerde alacaksın..

hıtereskopı nin temiz çıkmasına çook çok sevindim. Yazmasamda seni takip ediyorum merak ediyorum. İnşallah ekimde başka güzel haberlerde alacaksın..

canım arkadasım benım:) Allah razı olsun ınsallah canım ınsallah senın bebıs benımkıne abla ya da abı olucak:) sen de herzaman benım dualarımdasın..bılıyorum kı ekımde ılk soracaklardansın..cok optum sıkı sıkı sarıldım say:)

Kızlar selam çok güzel birşey yapıyorsunuz....bende 10 yıldır evlat hasreti çekiyorum...4.tüpbebek denememi yapacam ama zamanım henüz kesin değil....tahmini subat tatilinde.....bende ayetel kürsi okuyabilirim..benide listeye eklerseniz sevinirim.....kolay gelsinnn...

merhaba canım hoşgeldin aramıza rabbim en yakın zamanda anneliği tattrır inşallah..canım kaçtane okumak istiyorsan özelden yazarsan ona göre vereyim

Okumak isteyenler eklenecektir
ayse035==> 100 tane okuyacak
ynz06 ==> 20 tane okuyacak
orlic==>100 tane okuyacak
blowhole25==>10 tane okuyacak
askbebek==>100tane okuyacak
ozay37barış==>100 tane okuyacak

430 tane tağıtıldı geriye 570 tane ayetel kürsi kaldı okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin

şükür tedaviye başlamak için uygunmşum..dr klomen ve crınone verdi aranızda kullanan var mı

Yaşecim 50 ayetel kürside bana yazarmısın peki bitmeyen yasinler var herhalde arkadaşlar okuyup haber verir değilmi

canım onu haber vermeleri gerekiyor bugün çoktan bağışlanmış olması gerekiyordu erce ve gayem haber verdi yarına okumuş olacaklar geri kalanından haber yok canım..bi aksilık çıkmıştır o yüzden haber verememşlerdir..

430 tane tağıtıldı geriye 570 tane ayetel kürsi kaldı okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin

canım banada 50 yazarmısın

perlanore==>50tane okuyacak

470 tane dağıtıldı geriye 530 tane ayetel kürsi kaldı okumak isteyenler eklenecektir allah kabul etsin

ayşecim yumurta sayını yükseltmek kaliteli çatlaması diğeride progesteron yasinlere devam etmiyormuyuz

iyi akşamlar hanımlar 3 yıllık evliyim ve bir düşük yaptım doktor gebe kalmamam için bir neden olmadığını söylüyorlar klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama sonuç alamadım gerçi klomen kullandığım aylarda eşimle aynı şehirlerde pek olamadık...forumda gezinirken bu topiği gördüm birkaç sayfa okudum beni de aranıza alırsanız sevinirim...

çevremde herkes hamile kalıyor sanki rabbim beni sınıyor..allahdan başka sığınacağım kimsem yok..her gece ağlayarak uyuyorum

Blowhole==10tane okuyacak
sardunya==4tane okuyacak
gayem07 ==4 tane okuyacak
perlanore==4 tane okuyacak
masal01==4 tane okuyacak
askbebek==3tane okuyacak
redhairredgirl==4tane okuyacak
orlic==10tane okuyacak
ruveyda12==4tane okuyacak
aruna==4tane okuyacak
seminay84==4tane okuyacak
asel_k==5 tane okuyacak
yaramaz_kedicik==4 tane okuyacak
topeguk==4tane okuyacak
ynz06==4tane okuyacak
yeteeer==1taneokuyacak
ozay37barış==4 tane okuyacak
ayse035==5tane okuyacak

arkadaşlar bu hafta blowhole ve ruveyda12 arkadaşlarımız için okuyoruz
perşembeye kadar bitirip özel mesajla haber verirseniz çok sevinirim

anım ne eksik varsa bende alayım 100 tane okurum ben hala adet olmadım..

X