Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ben hamile değilim 1senelik evliyim daha adet düznsizliği var pko var bakalım su an dr herşey normal diyor ama bakacaz artk allah ne zamn nasip edecek

canım ben diğer arkadaş asel le karıştırdım :)
olsun sende kalırsın daha yeniymişsinde..

pko bendede var bizimde 5 yılımız bitti..

canım inş.hamile kalırım istiyoruz ama nasip.,
birde dr bana adetin2.günü gel demişti bugün adet oldum.yarın gidicem
normalde adetim 35. 36. günlerde geliyo sanırım bu havuç ve incir kürü işe yarıyor ki 31.günümde adet oldum

allah nasip etsin tüm dileyenlere..
ilk defa mı tedaviye başlıcan? adetliyken çağırdı demekki hormon tahlili vs.. isteyecek senden
maşallah pkolu olarak süper bişey 31.gün :)
rahim filmi falan çekti dedi mi doktorun?

Son düzenleme:

canım bahsettiğin tüm tetkikleri yaptırdım rahim filmi temiz tahliller normal çıktı..evet çocuk için tedaviye başlıyorum bakalım rabbim neler gösterecek..

canım bahsettiğin tüm tetkikleri yaptırdım rahim filmi temiz tahliller normal çıktı..evet çocuk için tedaviye başlıyorum bakalım rabbim neler gösterecek..

yani bu iyi birşey.. burda bizim bi arkadaş vardı yıllardır dr.pko demiş sonradandav pko olmadığını öğrenmiş..
belli olmuyor işte..
banada doktor görüntü şuan çok görünmüyor demişti bi keresinde ama tahlillerde zaten görünüyor durum.
sanada allah kolaylık versin yeni döngün hayırlı olsun

canım dr ne için görüntü iyi görünmüyo dedi

kızlar kardeşimle has biliyorsunuzzzz neti bir açtım 25 şehitimiz varmış şok oldum RABBİM AİLELERİNE SABIR VERSİNNNN

Bu hafta yasinlerle birlikte ayetel kürsiye başlayalım mı..1000 tane aramızda paylaşalım

Canım merhaba ben bu ara nete giremedim yarın ruveyda ve blowhole için duaya başlayacağız senide hazırlayacağm listeye ekleyeyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…