Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım peki bu haftaki liste ne gün bitecek çünkü gün konuşulmadı

aselin oluşturduğu liste cuma günü son cuma günüde sizlerin katılımıyla oluşturmuş olduğum listeyi yayınlayacağım ama okumak isteyenler özel mesaj atsın çünkü haer sayfayı kontrol etme imkanım olmuyor ve önümüzdeki hafta kime okuyacağımzıda topiğe giriş sırasına göre belirleyeceğm

canım b bu cuma bağışlanacak olan yasinlerden 6 tane eksik varmış ..bu cumaya kadar kaç tane okuyabilirsin

geçtiğimiz pazartesi akşamı 18 yasındaki kızkardeşim kaçtı ve ben salı sabahı eşimle ailemin yanına gittim.sevdiğine gitmiş kendini bi defa bile istettirmeden..niye böyle yaptı bilmiyorum ama gitti..yerini yurdunu kime gittiğini öğrendik şükür ki gittiği aile hakkında en ufak dahi kötü bişey duymadık.. ama sorunumuz daha büyüktü kardeşim hem pişman geri gelmek istiyordu ve hem akrabalar herkes ölüm diyor.. belki çoğunuza komik gelecek kaçmayla ölüm olurmu diye ama günlerdir ailemin yanındaydım perişanlar akrabalar babamı sıkışştırıyorlar ölümde ölüm diye .. şimdide kardeşimi evlatllıktan reddetmesini istiyorlar babam annem ağlıyor evladımız o bizim yapamayız diyorlar..babam akrabalarına rest çekti kızı için kızımı affedeceğim dedi şimdi akrabalar düşman oldu..belki kısa anlattım ama 1haftadır perişanız..ne internet vardı kaldığım yerde ne de bende girecek hal vardı hepinizden özür diliyorum affedin ve belli bi zaman ben kendimi toparlayana dek başkasının gönüllü ilgilenmesinii istiyorum..dualarımız bitmesin arkadaşlar

canım öncelikle geçmiş olsun dilerim hersey yoluna girer

kızlar yeni liste için katılımlarınızı ve okuyacağınız yasin sayılarınızı bekliyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

not aldıklarım ,

tondora
oya81
perlanore
gayem07
patsy
sardunyam0604
masal01

katılmak isteyenler lütfen bugün akşama kadar bilgi versinlerrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

canım ben adet oldummm :KK43::KK43::KK43::KK43:çok dua etmiştim olmasın die ama gene geldiiiiiiii ben bu hafta katılamayacam

perlanore-tobeguk meaj kutunuz dolmuş, moonlıght sanada özel mesaj gönderilemiyormuş :KK34:
canım mesajlarımı sildim.
arkadaşlar sürekli liste değişiyoru mu?ben 2 tane okuyacağımı arkadaşa iletmiştim.ismimi de listeye yazmıştı.gene mi deişti liste
canım normalde ilgilenen arkadaşların işleri olduğu için bari ben listeyi güncelleyeyim dedim. arkadaşların litesinin sonuna isimleri ekledim. dolayısıyla senin attığın mesajdan haberim yok.
neyse bu işleri bir kişi halletsin. böyle olunca karışıyor galiba....

transfer zamanı adet olmuşsun biraz erken deil mi ?belki ilaçlardandır,
2 ay arayı yeterli görüyolar ama bazı durumlarda hemen diğer ay bile yyapılabiliyormuş,mesela ileri fsh yüksekliğinde ..
hem senin dondurulmuşlerla olacağı için yumurtlama indüksiyon tedavisi de olmayacak

önceki tedavin ne zamandı
benim dondurulmuslar dejenere oldugu icin transferim olmadi. ilki subattaydi canim. galiba ilaclardan erken geldi.

cnm normal ilaçları bırakınca geliyor luteal faz yetmezliği oluşturmuş mu hormon testleriyle anlaşılır cnm yaşını bilmiyorum ama amh problemin yoksa altı ay bekle derim ben 35 yaşındayım transferden sonra negatifi bu ay aldım ocak ayına kadar hiçbirşey düşünmüyorum ilaçların etkisiyle bir bakmişsın doğal gelmiş kuzun

insallah 6 ay icinde sen kalirsin. benim tedavi subattaydi. eylule kadar bekledim ama olmadi. yas 26.
amh kan testi ile belli oluyor galiba. belki yarin doktor ister kan testi. Allah hayirli kararla aldirsin hepimize insallah.

sanırım çok erken olmuşsun canım ya bir kontr.git bakalım ne dicek dr.belki ilaçlardandır 2-3 ay etkili sanırım bu ilaçlar tedavi için kendini hazır hissettiğin zaman başla derim ben

yarin insallah gidiyorum. su igneler canimi acitmasa ben hep hazirim:))

Merhaba arkadaşlar, Allah dualarınızı kabul etsin inş.. bende transfer oldum ancak negatifi gördük. 2. denememi bir kaç ay sonra yapmayı düşüyüroum. şu vücudum kendine gelsin .. doktor ilaçlarımı bıkramamı söyledi. bıraktım. test gününden 3. gün. transfer gününün 17. günü. hayırlısı adetimi bekliyorum. negatif olan arkadaşlar sizlerin kaçıncı günler adet olmuştunuz? yasin için bende sonra girmek isterim inş. söylerim sizlere okuyacağım zaman... Allah kabul etsin..

canim bende ilk tedavimde senin gibi olmustum. cok endiselendim. ilaclari biraktiktan sonra 4-5. gun oldum. merak etme. Allah yardimcin olsun insallah.

canlarım ben yarında has olacağım yasini okudum yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar, Allah dualarınızı kabul etsin inş.. bende transfer oldum ancak negatifi gördük. 2. denememi bir kaç ay sonra yapmayı düşüyüroum. şu vücudum kendine gelsin .. doktor ilaçlarımı bıkramamı söyledi. bıraktım. test gününden 3. gün. transfer gününün 17. günü. hayırlısı adetimi bekliyorum. negatif olan arkadaşlar sizlerin kaçıncı günler adet olmuştunuz? yasin için bende sonra girmek isterim inş. söylerim sizlere okuyacağım zaman... Allah kabul etsin..

Ben her ikisinde de test gunu adet oldum ana sanirim 1tanesinde 1gun once olmustum

canlarım ben yarında has olacağım yasini okudum yazarsanız sevinirim

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam06-04 ==== 5 adet okuyacak
sardunya ======2 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okudu
tobeguk=====4 adet okuyacak
aruna =====4 adet okuyacak
erce41 ====5 adet okuyacak
redhairedgir ====2 adet okuyacak

ASELCİM BUGÜN İŞTE MÜSAİTTİM LİSTEYLE İLGİLENDİM AMA KIZMADIN DEMİ KIZLAR SON DURUM 6EKSİK VAR PATSY ARKADAŞIMIZ ADET BİLDİRMEDİ GALİBA

kızlar hala 6 yasin eksiğimiz var okumasını bitirip fazla alabilecek arkadaşlar varmı asel özele de yazdım merak ettim seni

allah kabul etsin yetercim kardeşin için hast.değilmi geçmiş olsun

sağol canım kardeşimin böbrek taşı var çok büyük olduğu için düşüremiyorr ameliyatla alıyorlar (daha öcede alınmıştı)yine aynı şey oldu taş düşmeyince ameliyatla aldılar

kızlar hala 6 yasin eksiğimiz var okumasını bitirip fazla alabilecek arkadaşlar varmı asel özele de yazdım merak ettim seni

canım ben 4 yasinimi bu gece okudum,bitirdim bahar ve perlonenin ve eşlerinin isimlerine bağışladım,Allah kabul etsin...

Kızlar ben bu haftaki 5 yasinimi bitirmiştim,bugünde okurum 2 tane var mı eksik? çünkü bugün yarın adet olcam..

X