Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım Kanbar arkadaşımız ismin vermişti

Bayan : kanat öztürk
Erkek : metin erdem öztürk..

diğer arkadaşların kullanıcı isimlerine oku istersen .

masal01 ve moonlıght

okudum şimdi bitti.

moonlight üzülme, hayırlısı böyleymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaslar.

bugun transferim olacakti.donmus embriyolarla.
malesef 3 ude cozulme sirasinda bozulmuslar. cok uzuldum. elim bos ciktim geldim.

canımıniçi çok kötü oldum seni içi yanmış biri olarak içinin nasıl yandığına eminim beraber tekrar başlayacağız sınava el ele omuz omuza

çok az kalmış ama bende adetliğim olmazsa önümüzdeki cuma arkadaşlarımız için bağışlasak ve listeyi yenileyip okumaya devam etsek olmazmı

Ben okumayı çok istiyordum ama malesef regl oldum
Bugün tüp bebek tedavisine başladık inşallah
Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

aman o zaman yemesinler demek herkese aynı etkiyi etmiyoo..badem hamilelelikdede öncesinde çok iyi diye biliyorum bende.ya aslında hersey kısmet kısmette varsa ne yaparsan yap oluyo yoksa da olmuyorrben kendime çok dikkat etmiştimm hemde cok ama genede düştü bebekk allaha emanet edip bol bol dua etmek lazım

canım ben okumuştum ayşede eklemişti.

canım yaa ben 3 tane okudum 4 tane değil zaten ayşe bana 3 tane vermişti

Herke merhaba. Eksik yasinleriniz var 5tanesini kaptim kizlar yarin ogleden once biter. Eger tamamlananazsa haberleselim ozelden. Allah kabul etsin

canım benım ıcın dua etmıstın..durumdan haberdar edeyım dedım..dun yapıldı ve cok sukur sorun olmadıgı soylendı..vıtamıne bır ay daha devam edıp ekımın 14-15 gıbı tedavıye baslıyacaz ınsallah..umarım sen de amelıyata gerek kalmadan tertemız sonuclarını alırsın..tekrar tesekkur ederım ılgın ıcın

slm..ben 1.denememde bol bol ananas yedım fakat gaz sıkıntısı cok yasadım..zaten verılen progestan da ayrı gaz yapıyor..merkezden hemsıre soylemsıtı bana da ananas ye tutunmayı etkılıyor dıye..ama kontrollu yemek lazımmıs arkadaslar :):)

ben şu an adetliyim 3 güne kadar Yasinler bitmezse abdest aldığım anda geriye kalanın tümünü tamamlayabilirim takip ederim buradan

canım çok üzüldüm ((( lütfen moralini bozma her işte bir hayır vardır tatlım . yeniden başlarsın . Rabbim sana bu gücü tekrar versin inşl en kısa zamanda .

canımıniçi çok kötü oldum seni içi yanmış biri olarak içinin nasıl yandığına eminim beraber tekrar başlayacağız sınava el ele omuz omuza

canım hayırlısı olsun lütfen kendini çok üzme kısmet böyleymiş

nasip degilmis. Agla agla nereye kadar.
Allah nasip ederse ve bende kendimi toparlayabilirsem 2 ay icinde baslarim tekrar. kisin zor oluyor hastaneye gitmek.
Artik nasil dua edecegimi sasirdim. benim 3 cm lik kistim de var. Hayirlisi Rabbimden..

İyigeceler Arkadaşlar.Adına okuğumuz arkadaşlar inşallh dualarımız kabul olurda hayırlı haberler alırsınız.Şimdi sıra kimlerde ylnız ben dün adet oldum adetim bitince okurum yine sorun değil.Allah rahatlık versin hepinize dualarımızı kabul etsin

ben de katılabilir miyim

Herke merhaba. Eksik yasinleriniz var 5tanesini kaptim kizlar yarin ogleden once biter. Eger tamamlananazsa haberleselim ozelden. Allah kabul etsin

kıslar ben de sizin için bugün bi tane yasin okurum eksik olan hangisiyse onun niyetine okuycam birinizin okuduğuna eklersiniz artık bugün gece mutlaka okurum inşallah
Allah hepinizin gönlünü yapsın inşallah..

kıslarr dün transferım oldu cok sukur dularınız ıcın allah razı olsun
öptumm hepınııziii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…