Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Hayırlı olsun tedavin canım.inşallah anne olmana vesile olur bu tedavi.İğne için hiç endişelenme ben 3 tedavimde de bu iğneyi kullandım acıtmıyor.Yanlız bu iğnenin iki tane kullanım şekli var biri göbekten biri kalçadan seçme şansın varmı bilmiyorum ama göbek iğneleri daha kolay uygulanıyor hatta kendin de yapabilirsin

merhaba kızlar ben bebek sahıbı olmak ıcın 7 senedır uğraşıyorum tedavilerle başladığım süreçte yumurtalık kanseri olduğumu ogrendım amelıyat ustune amelıyat gecırdım ama yumurtalıklarımın rahmımın alınmasına hep karşı çıktım 2 kere açık amelıyat 2 kerede tup bebek denedım ama hala bı evlat sahıbı olamadım şuan kanserli kitle yok ama doktor tekrar cıkabılır bıran once tekrar tup bebek yap dedı.şimdi aret beyde tedaviye baslıycam ama çekilen rahım fılmınde tuplerimdekı sıvı bırıkımınden dolayı o tüplerin tekrar bi amelıyatla (açık olmak zorunda) alınması gerektıgını ancak ozaman tupbebekte başarı oranımızın artıcagını soyledı ... ŞİMDİ bu salı amelıyata giricem ama bu amelıyat içerde daha önceden amelıyatlar gecırdıgım ıcın cok yapışıklık olabilicegını ve çok riskli gecebılıcegını söyledi
BEN DUALARIN GÜCÜNE İNANAN Bİ İNSANIM NOOLUR BANA YARDIMCI OLUN BU SALATI TEFRICIYE DUASINI 4444 DEFA OKUYUNCA BUTUN DILEKLERINIZ GERCEKLESIYOMUS BEN 1000 TANE OKUDUM SALI GUNU AMELIYATA GIRICEM

BANA DUA EDERMISINIZ OKUMAK ISTEYEN BANA YARDIM ETMEK ISTEYEN VARSA BURDAN KAÇTANE OKUDUGUNU BANA YAZABILIRMI HEM AMELIYATIMIN HAYIRLI GECMESI HEMDE BEBEK SAHIBI OLMAK ICIN ADIM SEMA ÇOBAN NOOLUR DUALARINIZLA BANA YARDIM EDİN

aleyküm selam sanada hayırlı cumalar canım.hayırlısı olsun.inşAllah amin diyorum tüm dualarına.

Allah razi olsun Sibelcim,meleğini her kokladığında bize de dua et

tamam cnm bi karışıklık olduda düzelttimeslem azcık kızdı galiba bana ama bende işte arada kafam dağılabiliyooo:18::18:

Estağfurullah canım,kızmak ne demek.Üzüldüm sadece,hiç öyle bişey demediğim için...Demekki nasibim yokmuş bu haftaki dualarda okumak için.Allah kabul etsin edilen duaları inşaallah en kısa zamanda hayırla sağlıkla..

Cümlemizden Kayscım..Düşünmen yeter,sağolasın...Canım doktor klomeni de yazdı tekrardan,hem klomen hem iğne kullanıyorum şuan..İğne 3 gün sadece,yarın son..Canım bende incir ve havuç kürü yapıyorum,büyütme ve çatlatma özelliği varmış...Bikaç gün sonra kontrole gidicem tekrar,bakalım ne durumdayım.Allahım nasip eder inşaallah bu ay..Bu arada sonunda duayı bulduk,eşimle bol bol okumaya gayret edicez bakalım..Gerisi Takdir-i İlahi...Eksik etme dualarından,sizide Rabbim korusun,hayırlısıyla almanızı nasip etsin kucağınıza inşaallah...

Allah razi olsun Dafniyam,amin ecmain..Geçen ay sadece klomen kullandık,sonra çatlatma iğnesi..Yumurtalamam olmuş ama işte gebelik nasip olmadı..Bu ayda ikisini bir arada kullanıyoruz,bakalım ne olacak.En hayırlısı olsun...Kalçadan vuruluyo canım,acıtıyo yazmışlar hep ama elhamdülillah hiçbir acı hissetmiyorum...Rabbim hepimizin muradını en hayırlı şekilde en kısa zamanda nasip etsin...

selamun aleykum canım tedavın hayırlı sonuclar versın ıns
bende tedavım asamasında bu kurlerı yapmıstım sana da sıfa olur ıns

Allah hepimizden razı olsun canım.tabi her zaman dualarımdasınız.

Son düzenleme:

200 (iki yüz) ben okurum arkadaşım geçmiş olsun Rabbim kabul etsin

ben 100 tane okurum allah şıfa versın

semacim bitirebildinmi ? ameliyatin yarin heralde okuyamazsak ta dualarimiz seninle RABBIM yardimcin olsun ..

sıra bana gelmiş.Rabbim şimdiden hepinizden razı olsun.hepinizin gönlündekini hakkında hayırlı eylesin.
benim dularımı okudu yaz canım.şimdi abdest alıp okuyorum inşaallah.Allah kabul etsin.

Allahim yardimciniz olsun inşallah ben bugün 100 tane okurum..

Selam kızlar,dün doktora gittik...3 tane yumurtam olmuş,19-20 mm...Çatlatma iğnesi verdi doktorum,bugün öğlen vuruldum..Eksik etmeyin dualarınızı,inşaallah bu ay olur hayırlısı ile...Rabbim tüm bekleyenlere isteyenlere hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin...

ayy ne guzel bı haber bu olacak ıns canım hayırlı haberlerını beklıyorum

maşallah güzel gelişmiş yumurtacıklar.dualarımız seninle canım

NFY ARKADAŞIMIZ İÇİN 177 İHLAS VE 15 ELEM NEŞRAH KALDI,ALMAK İSTEYN ARKADAŞLAR VARMI

Kays= 59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Nfy_9185= 59 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........okudu
elanor=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......okudu
Dafniya=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin............okudu
berirem=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
özlem ahmet=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.......
optimist3=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
zeris=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin....................
sibel koçak=59 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........okudu
sevva7=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............
melek181=58 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...............okudu[/QUOTE]

13 mart perşembeye kadar SEYYAN arkadaşımız için okuyoruz.....

Kays= 53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 53 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............
E_m_a=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=53 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......okudu+12 ihlas 1 yasin
Eslemliva=53 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin............
berirem=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............
özlem ahmet=53 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.......
optimist3=53 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........
zeris=53 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin....................
sibel koçak=52 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
sevva7=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
melek181=52 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin............okudu
zehra46=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........[/QUOTE]

ayy ne guzel bı haber bu olacak ıns canım hayırlı haberlerını beklıyorum

maşallah güzel gelişmiş yumurtacıklar.dualarımız seninle canım

Kızlar çok sağolun Allah razi olsun sizden,inşaallah en hayırlı ve sağlıklı şekilde olur...Rabbim bu ay müjde vermeyi nasip etsin,öyle ihtiyacım var ki bu mucizeye.........

[/QUOTE]

Ben alırım canım bitirince yazarım

[/QUOTE]

Benim dualar tamam canım melek181 duaları tamam Allah kabul etsin inşallah

Canımmmm inşallah olacak Allah'ın izniyle dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…