Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

maşAllah kayscım Allah hayırlı uzun ömürler versin prensesimize.hayırlı evlat olur inşAllah.

Son düzenleme:

aleyküm selam sanada hayırlı cumalar canım.hayırlısı olsun.inşAllah amin diyorum tüm dualarına.

hayırlı olsun cnm Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin..

Canim ben okudum 100 ihlas 10 elemnesrah 1 yasin 1 de ayet-el kursi okudum internetim yoktu kac gundur yazamadim oyuzden sayiyi da kac oldugunu tam hatirlayamadim ama olsun coktan zarar gelmez.Insallah Allah kabul eder yakinda guzel haberler aliriz

tamam cnm sıkıntı yok okuduklarının bi kısmını seyyana eklerimm

dualarımı okudum gıremedım mevlüt telaşndayım nasipse pazar gunu 40 mevlüdünü okutacagım pcyi acamıyorum kusuruma bakmayın.dualar tamamdır sanırım eslemın duaları bana yazılmıs :26:

tamam cnm bi karışıklık olduda düzelttimeslem azcık kızdı galiba bana ama bende işte arada kafam dağılabiliyooo:18::18:

13 mart perşembeye kadar SEYYAN arkadaşımız için okuyoruz.....

Kays= 53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............
Nfy_9185= 53 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin......
Seyyan=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............
Slyns=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............
E_m_a=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........
Hayalot=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............
Feelcrying=53 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......
Eslemliva=53 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin............
berirem=53 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............
özlem ahmet=53 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin.......
optimist3=53 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..........
zeris=53 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin....................
sibel koçak=52 ihlas,4 elem meşrah,1 yasin........
sevva7=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin..............
melek181=52 ihlas,4 elemneşrah,1 yasin...........
seybil=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin...............
Dafniya=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin
zehra46=52 ihlas,4 elem neşrah,1 yasin

Canim ben okudum 100 ihlas 10 elemnesrah 1 yasin 1 de ayet-el kursi okudum internetim yoktu kac gundur yazamadim oyuzden sayiyi da kac oldugunu tam hatirlayamadim ama olsun coktan zarar gelmez.Insallah Allah kabul eder yakinda guzel haberler aliriz

cnm senin geri kalan 41 taneyi seyyana yazdım seyyana sadece 12 ihlas ve 1 yasin okuyacaksın..

Slm
Allah kabul etsin inş okuduklarınızı. En kısa zamanda istiyen bütün herkesin kucağını doldurur inş. Bende dua etmek yasin okumak isterim. Belli bi sayı varmı yoksa kaç tane okursak onumu yazıyoruz.

eslemcim Allah razı olsun .... bende merional kullandım canım hiiiç korkma hiç acımıyo ben kendi iğnemi kendim yapıyordum aşılamada hatta elimde bi tane merional var keşki yakın olsak sana verirdim dolapta saklıyorum arkasından çatlatma iğnesi ve aşılama inşaallah bekletmez minikler seni ve babacığını tabi bizleride.........eslemmmm unutmadan şunuda yazayım ben merional kullandığım ay k yumurtalarım iyi gelişsin diye çörek otu bal tarçında yemiştim ama çok yemişim doktora gitmeden kendi çatlamıştı... ek bişeyler yaparsan dikkate al bu dediğimi

canım ben optimist3 arkadaşa yazdım durumumu ordan okursun bide sen plikistik over için ne kullandın banada söyler misin eşimde bir sorun yok sorun bede

Son düzenleme:
canım ben optimist3 arkadaşa yazdım durumumu ordan okursun bide sen plikistik over için ne kullandın banada söyler misin eşimde bir sorun yok sorun bede

canım klomenle tedavi oldum olmadı asılama oldum 3 kere ardından o da negatif sonra kilo verdim ve yumurtalarımda düzelme oldu kendiligimden kaldım hamile ama tabi kilo vermek cok zor oldu benim icin mutlaka tedavi ol canım yaş geçtikce tedavisi daha zorlasıo ayrıca pco ciddi bir rahatsızlık öyle önemsiz filan diil yani anlamadım o doktoru ben

Son düzenleme:

artık annesi onu kızımm diye mi sevecekmiş.Hayırlı evlat olursun inşallah.Söyle o arkadaşlarına daha fazla bekletmesinler bizi yoksa geliyo beş kardeş totoya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…