Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

7 mart cumaya kadar nfy_9185 arkadaşımız için okuyoruz.....

Kays= 59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Nfy_9185= 59 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........okudu
elanor=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......
Dafniya=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin............okudu
berirem=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
özlem ahmet=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.......
optimist3=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
zeris=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin....................
sibel koçak=59 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........
sevva7=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............
melek181=58 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin

cnm sen listeden çıkmak istememişmiydin benmi yanlış anladım,senin yerine dafniyayı yazmıştım sayılarıda ona göre ayarladım ben neyse bi bakayım olmazsa bir arkadaşımız okumasın bu hafta

Hayır canım,yeni liste başladığından bu yana,listede olmak istediğimi,eskisi gibi devam edeceğimi söylemiştim aksine...İlk nfy için listede adım vardı,sonrakinde göremedim;bende,alıntı yaparken yanlışlıkla silinmiştir diye önemsememiştim....Ama çok üzüldüm şimdi..Zaten okumamıştım dualarımı,yarın okuyacaktım giremem diye bugünden söyliyim demiştim..Bu haftaki listede yoksam kalsın o zaman,Allah kabul etsin.

Elanorcum benim dualarımı da okundu yazabilirsin,belki nete giremem yarın..Rabbim kabul etsin,Nfy_9185 arkadaşımıza hayırlı sağlıklı güzel ahlaklı evlatlar nasip etsin

cnm senin okuduklarını hayalota yazdım karışıklık olmasın diye bi dahaki listeye senin isminide ekleyeceğim tekrardan

cnm kusura bakma ya ben yanlış anlamışım heralde malum kafam bazen çok yoğun olabiliyor neyse bu hafta okumadıysan düzelteyim tekrar,yarın yeni liste yayınlayacağım onda ismin yazılı olacakkk tamammı üzülme lütfen bilerek yaptığım bişey değil gerçekten

7 mart cumaya kadar nfy_9185 arkadaşımız için okuyoruz.....

Kays= 59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Nfy_9185= 59 ihlas,6 elem neşrah,1 yasin......okudu
Seyyan=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
Slyns=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............okudu
E_m_a=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin...........okudu
Hayalot=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.........
elanor=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.............okudu
Feelcrying=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin......
Dafniya=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin............okudu
berirem=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin............okudu
özlem ahmet=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin.......
optimist3=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..........okudu
zeris=59 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin....................
sibel koçak=59 ihlas,5 elem meşrah,1 yasin........
sevva7=59 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin..............
melek181=58 ihlas,5 elemneşrah,1 yasin...........okudu
seybil=58 ihlas,5 elem neşrah,1 yasin[/QUOTE]

ben 1 yasin hariç okudum.onu da halledicem inşAllah

Son düzenleme:

nfy_9185 için hepsini okudum allah kabul etsin canım

Canim ben okudum 100 ihlas 10 elemnesrah 1 yasin 1 de ayet-el kursi okudum internetim yoktu kac gundur yazamadim oyuzden sayiyi da kac oldugunu tam hatirlayamadim ama olsun coktan zarar gelmez.Insallah Allah kabul eder yakinda guzel haberler aliriz

canim ya hic asilama yada tup bebek denedinmi ? esinde sorun yok mu ? eminmisiniz ? sen kac yasindasin ?? daha bir bir doktora git bence d etayi baksin .. ne gerekiyorsa yapin 9 yil cok olmus sebepsiz kisirlik mi dediler .. dogru tedaviyi uygulayacak bir doktora gitmelisin bence .. ALLAH yardimcin olsun tez zamanda hepimizin bu bekkleyisleri son bulsun ..

Unutma! Ellerini Rabbine açabiliyorsan anla ki O seni dinliyor. Çünkü O Rabbin öyle bir Rab ki, Kabul etmeyeceği dua'nın ellerini semaya açtırmaz!.

der Hz. Ali (r.a) HAYIRLI CUMALAR

benim cinsiyetim belli oldu kız olacakmışım:))) arkadalarıma söyledim sizi bekletmeyecekler hem annemde dua ediyor hep... sizde bize ve babacığıma dua edin olur mu..... hepinizi bende çok seviyorum annem sevdiği için..............

oyy oyy teyzem kızmı olacaksın sen masallah ya sağlıcakla gel ıns..
canım gozun aydın olsun ıns rabbım hayırlı saglıklı evlat etsın ıns

canım hanhgi doktormus bu sebepsiz infertilite diip pconun engel olmadıgını söyleyen cok merak ettim yanlıs anlama da pco cok büyük bir sorun bende yaşıadım cünkü 7 yıl ugrastım simdi gebeyim eşin gittimi doktora o da önemli ama sakın pcoyu yabana atma en büyük engellerden birisi cünkü bilinçlen die söylüorum yumurtaların büyümeden asla cocuhgun olmaz tedavi ol bence biran evvel

dualarımı okudum gıremedım mevlüt telaşndayım nasipse pazar gunu 40 mevlüdünü okutacagım pcyi acamıyorum kusuruma bakmayın.dualar tamamdır sanırım eslemın duaları bana yazılmıs :26:

oyy oyy teyzem kızmı olacaksın sen masallah ya sağlıcakla gel ıns..
canım gozun aydın olsun ıns rabbım hayırlı saglıklı evlat etsın ıns
saol canım allah razı olsun senin miniş nasıl... sağlığı sıhhati iyi inşaallah.....

dualarımı okudum gıremedım mevlüt telaşndayım nasipse pazar gunu 40 mevlüdünü okutacagım pcyi acamıyorum kusuruma bakmayın.dualar tamamdır sanırım eslemın duaları bana yazılmıs :26:
hayalooootttttttttt hayalooottttttttttt kız bebeğin bi resmini atsana yaaaaa genele atmazsan özele at bariii.......bi bakayaım mesajdan atda.....)

Selam kızlar,Cuma'nız mübarek olsun..

Doktordan geldik,iğneye başlattı..Kullanan var mı aranızda,çok acıtıyomuş korkuyorum,merional 75,yanlış yazmış olabilirim...3 gün kullancakmışım,bittikten 2 gün sonra da kontrole gidicez tekrar.İnşaallah tedavi için bu ay son olur.Rabbim bekletmesin daha fazla,gönlümüzün muradını en hayırlı şekilde nasip etsin..

Kays,çok sevindim senin adına,hayırlı olsun,salihalardan olsun yavrun inşaallah...

canım benim dualar da tamam.aslında gece tamamlandı ama oğlandan fırsat bulamadım.Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…