Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

allah razı olsun canım... Rabbimin hikmeti.... tüm arkadaşlar dualarımda inş.. hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib eylesin inş....

kays canım nelere dikkat ettin kaç ayda tuttu neler yaptın..biraz bilgi verrmsn yumrtlama güüne nasl dikkat ettn

selamunaleykum arkadaşlar napıyorsunuz??
ben 3 yasini okudum haber vereyim.. Rabbim gönlümüzden geçen hayırlı duaları kabul etsin.

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah
hatim topiğine bakabilirsiniz

Canimm ne zamandır aklımdasin nasılsın kusuruma bakma bu ara girip halinizi hatrinizi soramiyorum dualar da bulusmak dilegiyle:KK16:

Kusumm bende artık izindeyim tamamen evde olmak ne güzel şey yaw ozledimmmm:KK16:

bende çok özledim çokta merak ediyorum seni evde olmak gibisi valla haklısın teyzoşlarım dinlensinler artık çok çalıştılar anneleriyle birlikte..Sultanlığın bitmesine bişey kalmadı şurda tadını çıkar..doğumdan sonra bebişler çok yoracak seni:KK34: Allaha emanet olun üçünüzde

kızlar merhaba;
bende size katılmak isterim ama cüz okuyamam...arapça az bılıyorum cnku sadece yasını okuyabılıyorum....

kızlar merhaba;
bende size katılmak isterim ama cüz okuyamam...arapça az bılıyorum cnku sadece yasını okuyabılıyorum....
canım cüz okumuyoruz zaten yasin okuyoruz haftalık 3 adet ama eksik cok oluyor liste tamamlanmıyor sanırım ara vericez:KK50:

kays canım nelere dikkat ettin kaç ayda tuttu neler yaptın..biraz bilgi verrmsn yumrtlama güüne nasl dikkat ettn

ben 2 negatif aşılama geçirdim 2 yıldır bekliyorduk sebepsiz infertilite denildi ama ağustos ayında troid nodülü olduğunu öğrendim bu ay ise ovulasyon testi kullandım ve ibrahim saraçoğlu'nun soğan kürünü 15 gün uyguladım arkasından sabah akşam 5 gün civanperçemi çayı içtim burç ayında 15 gün içilmesi lazım ama rabbime hamd olsun tüp bebegey başlamaya karar verdiğimiz ay rabbim emanetini gönderdi. belki de nasıl olsa tüp bebeğe başlayacağım diye kendimi rahat bıraktım onun etkisi vardır

ben 2 negatif aşılama geçirdim 2 yıldır bekliyorduk sebepsiz infertilite denildi ama ağustos ayında troid nodülü olduğunu öğrendim bu ay ise ovulasyon testi kullandım ve ibrahim saraçoğlu'nun soğan kürünü 15 gün uyguladım arkasından sabah akşam 5 gün civanperçemi çayı içtim burç ayında 15 gün içilmesi lazım ama rabbime hamd olsun tüp bebegey başlamaya karar verdiğimiz ay rabbim emanetini gönderdi. belki de nasıl olsa tüp bebeğe başlayacağım diye kendimi rahat bıraktım onun etkisi vardır

ben 3 aylık evliyim canm geçen ay yumurtlama hesaplamasını bilmediğimden hergün yaptık snaırım ondan tutmadı bu ayda 27 kasım adetim bitti 12,114,16,18 günlerde yaptık artık kısmet bakalım allahım banada vericek mii inşlhh rabbim duyar sesimizi sende bixlere dua et ve ovülsyn testi yaptığında yumurtlaman kaçıncı günü oldu ben 30 gün arayla adet oluyorm?

iyiyim canım ben bildiğin gibi seni sormalı sen nasılsın bebişlerin nasıllar
Canım idare ediyoruz işte hastane ev arası mekik dokuyoruz sende iyi ol hepsi geçecek Allahımın izniyle bugünleri de atlatacağız
Rabbim yar ve yardımcımız olsun:KK16:
bende çok özledim çokta merak ediyorum seni evde olmak gibisi valla haklısın teyzoşlarım dinlensinler artık çok çalıştılar anneleriyle birlikte..Sultanlığın bitmesine bişey kalmadı şurda tadını çıkar..doğumdan sonra bebişler çok yoracak seni:KK34: Allaha emanet olun üçünüzde
Büyümeye çalışıyoruz teyzesi dualarınıza ihtiyacımız var:KK16::KK16:
Saglıkla hayırla gelsinler de hiç önemli değil kuzum sultan olmasam da olur gerçi şu anda da sultanlık yaşadığım söylenemez ama:KK1:
Aminnnnnnnnnnnnnn:KK16:
bende iyiyim çok şükür canım görüşemiyoruz malesef ben geldiğimde kimseler olmuyor buralarda hey gidi eski günler hey! buraların kalabalık günlerini özledim yaf
bende özledim bende:KK52::KK52:

Rabbimin mucizelerinden bir örnek daha işte:KK16::KK16:
Yarın kontrol var heyecan var mı heyecan:KK52::KK52::KK52:

X