Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

DUN drdaydık KIZIMI 3 aylık kontrolune goturdum
fakat kızımda 2 dalak ve sol bobregınde buyume goruldu BUGUN DE SAĞLIK OCAGINA GOTURDUM KIZIM YARIM KILO ALMIS KILOSU ICIN DR IYI DEDI AMA DIGER PROBLEMLER ÇOK UZUYO BENI SUTUM KESILLMESE IYI
canım çok sıkkın bana akıl verın lutfen SIZLERIN DUALARINA ÇOK IHTIYACIM VAR

fakat kızımda 2 dalak ve sol bobregınde buyume goruldu BUGUN DE SAĞLIK OCAGINA GOTURDUM KIZIM YARIM KILO ALMIS KILOSU ICIN DR IYI DEDI AMA DIGER PROBLEMLER ÇOK UZUYO BENI SUTUM KESILLMESE IYI

geçmiş olsun canım yaaa..
Allah sağlık versin

Canimm çok geçmiş olsun ama üzme kendini nolur bu tarz rahatsızlıklar bebis büyürken gecebilen rahatsızlıklar diye duymuştum onun sana ihtiyacı var şimdi dualarimiz sizinle inşallah hepsi geçecek:KK16::KK16:

geçmiş olsun canım yaaa..
Allah sağlık versin

Canimm çok geçmiş olsun ama üzme kendini nolur bu tarz rahatsızlıklar bebis büyürken gecebilen rahatsızlıklar diye duymuştum onun sana ihtiyacı var şimdi dualarimiz sizinle inşallah hepsi geçecek:KK16::KK16:

allah raı olsun kızlar uzuntuden sutum azaldı
asbelove sen nasılsın bebısler nasıl

ayşecim geçmiş olsun Allah şifalar versin bebişine.. duacınızız aeo...

Aleykümselam Ayşecim..Çok geçmiş olsun yavruna,Rabbim şifalar versin.Gelip geçici sıkıntılar olsun inşaallah,Rabbim yardımcınız olsun.Sizinle dualarımız....

Burdayım Kayscım,yeni uyandım geziniyodum öyle,elhamdülillah...Sen nasılsın,bebeğin nasıl;bulantıların var mı canım?

Burdayım Kayscım,yeni uyandım geziniyodum öyle,elhamdülillah...Sen nasılsın,bebeğin nasıl;bulantıların var mı canım?
hamdolsun teyzesi ilkez bugün gördük susam tanesi kadar:)rabbim in hikmeti... sanada tüm arkadaşlarada yaşatsın inşaallah...

hamdolsun teyzesi ilkez bugün gördük susam tanesi kadar:)rabbim in hikmeti... sanada tüm arkadaşlarada yaşatsın inşaallah...

Oyy maşaallah :) Kesinlikle Rabbimin hikmeti ve en güzel hediyesi..Amin Kayscım amin inşaallah,görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler...

kızlar gelebilse keşke kimseler kalmadı burda buradaki okunanlar çok çok önemliydi benm için....

Keşke canım,eski günleri özlüyorum inan...Evet o duaların hürmetine belkide kimileri kavuştu kavuşacak yavrularına...Benim yoğunluktan vaktim olmuyo artık okumaya,herşey açık yazılmıyo sadece çrşmb prşmb htmden önce okuyoruz Yasini Şerif,onunda yeri belli zaten.Çok yoğunum Kaysım,nolur dua et bizim için...Rabbim ayırmasın vee evdeki cemaatimizi çoğaltsın inşaallah hayırlısıyla :))

Keşke canım,eski günleri özlüyorum inan...Evet o duaların hürmetine belkide kimileri kavuştu kavuşacak yavrularına...Benim yoğunluktan vaktim olmuyo artık okumaya,herşey açık yazılmıyo sadece çrşmb prşmb htmden önce okuyoruz Yasini Şerif,onunda yeri belli zaten.Çok yoğunum Kaysım,nolur dua et bizim için...Rabbim ayırmasın vee evdeki cemaatimizi çoğaltsın inşaallah hayırlısıyla :))
duacınım canım annem ve kardeşimde duacınız sizden bahsetmiştim anneme seninle konuştuğum mesele için... bakalım ses soluk yok daha aylık görüşüldüğü için....

eslemci çıkkmak zorundayım aeo. duacınım her zaman rabbim diline vermeden eline versin gönlünden geçeni inş hayırlarla.....

duacınım canım annem ve kardeşimde duacınız sizden bahsetmiştim anneme seninle konuştuğum mesele için... bakalım ses soluk yok daha aylık görüşüldüğü için....

Allah razi olsun canım,çok duygulandım...Bende umutla bekliyorum mesajını canım.Herşeyin hayırlısı inşaallah...

Aminn Kayscım Allah razi olsun.Tamam bende çıkıcam zaten,görüşmek üzere,iyi bak kendine ve meleğine,Rabbim korusun sizi...

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduuuuuu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduuuuu

muhat 3 yasin okuduu

seyyan 3 yasin okuduu

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

mon_amour 3 yasin

arkadaşlar gayret edelim bu listedeki herkese okunsun...sonra dua listesine ara verelim.yada bu görevi üstlenmek isteyen olursa devam edilir..benden bu kadar.hakkınızı helal edin.bir kusur ,bir hata yaptıysam affola..
listede yedi kişi kaldı.inşaallah hızlıca bitirelim.

Ya ara vermeyelim yaa ne guzel okuyorduk her hafta birbirimiz icin hem dua etmek icin birbirimize destek oluyorduk keske ara vermesek ben gecen hafta okumaya musait degildim bide cok calistigimicin giremedim ama dun 1 tane okudum 2 kaldi onuda bugun bitirecegim insallah

Kizlar rabbime binlerce kez hamdolun. Canima can geldi ins. Rabbim hepimize yasatsin bu duyguyu hep dualarimsasoniz ettogimiz dualaroEki Görüntüle 882864 n sonucu in[/QU

Gözün aydın olsun kays. çok sevindim canım güzel bir haber varmı diye dolaşıyordum bende amin canım inşallah yaşamayanlarda yaşasın bu duyguyu sağlıcakla büyüsün hayırlı imanlı evlat olsun inşallah

Amin insallah Allahim bizlerede en yakin zamanda yasatir bu duyguyu.Gozunuz aydin kizlar cok sevindim ozel birsey yaptiniz mi iliskiden sonra yatmak kur kullanmak vs gibi.Insallah bizimde olur cok korkuyorum cunku esimde varikosel var olmasi cok zor bizim.Hamilelerin duasi daha cabuk kabul olurmus dualarinizi eksik etmeyin lutfen.Allah sizi nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayşecim geçmiş olsun Allah şifalar versin bebişine.. duacınızız aeo...
ALLAH RAZI OLSUN CANIM SENIN HAMILELIĞİN NASIL GIDIYO
Aleykümselam Ayşecim..Çok geçmiş olsun yavruna,Rabbim şifalar versin.Gelip geçici sıkıntılar olsun inşaallah,Rabbim yardımcınız olsun.Sizinle dualarımız....

AMIN AMIN INŞ.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM
SENDE TEZ ZAMANDA Saglıcakla alırsın yavrunu kucagına ıns

Bu haftaki arkadasimiz icin 3 yasinimi okudum Allah kabul etsin tez zamanda bebek versin insallah.Bugun itibariyle meryem suresine baslicam esime de hergun okutacagim insallah kaynanama ve gorumceme de vermek istiyorum kabul ederlerse benim adima okuyun diye bakalim

X