Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

antikdenz nasılsın ?

iyi canım sen nasılsın asılll..canım senin aşılama değildi demi kendiliğinden mi oldu tedaviylemi...
bizee bolll bolll dua ett kendine cok ama cok dikkatt ett ve tadına var mucizenin cnmm

Üçüncü de hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzucum :KK16:

inşallahhhhhhhhh inşallahhhhhhh cnmmmm dualarını eksikkk etme çok ihtiyacım var çokk

amin canım sen nasılsın nasıl gidiyo hayat... kış ta geldi köyün işi btti mi çekildinizmi eeve artık....

iyi hamdolsun kursa gidip geliyorum bişeyler daha öğrenmeye çalışıyorum inşallah.. tam bitmedi canım odun yapmıştık köyde hafta sonları yağmazsa arada gidip onlarla uğraşıyoz. çuvallayıp getircez birazını.. işte böyle .. senin nasıl gidiyor nasıl gidiyor hayat???

kızlar slm umarım iyisinizdir ben çok yoğunum buaralar seyyancım bu hafta duaları okuyamadım ben dün regl oldum yinede liste uzarda bitmezse reglim bitince okurum,kusura bakmayın bu hafta için sevgiler..

ALLAHIM Kaldıramayacağım yükü taşıyamayacağım derdi çekemeyeceğim çileyi gidemeyeceğim yolu aşmayacağım engeli veremeyeceğim cevabı yiyemeyeceğimiz lokmayı konuşamayacağım sözü duyamayacağım sesi gidemeyeceğim mekanı giremeyeceğim gönlü kavuşamayacağım aşkı verme bize ey RABBİM HAYIRLI CUMALAR

ayyy çıkamadım doktor gittik değer 192 daha görünmedi vajinalda bakmadı doktor ayın 18 tekrar gidecz inş...

Fay fay fay habere bak.:nazar::nazar::nazar: KIZ sen anne mi :KK49:olcan:KK4: Ayyy sok oldum COK MUTLU oldum yaw. Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip.ETSIN

seyyanım dualarım bitti:KK16:nasılsınız ıyımısınız hayırlı cumalarrr:KK16::KK16::KK16:
kaysımmmmmmmmmm hamılemısın kuzummmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:rabbım sag salım kucagına almayıda nasıp eylesın ınsss:KK54:

selamunaleykum kızlar bayanlar nasılsınız?
ne var ne yok herkes iyimi*
muhat kız yoksun ortalıklarda ne zamanlardır görüşemedik nasıl gidiyor hayat??

saat gecenin yarisi ve ben yine aglamaktayimmmmmm :KK43: :KK43: :KK43: bir bebegim olacak mi dieee nasil gececek boyle zmaan hamile olana kadar yada boyle aglamaya devam ettikce nasil gelecek bebek ben ne yapacagimm bilmiyorummmm:KK43: :KK43: :KK43:
basim cok agriyor :KK43:

peki bana da nasip olacak mmi hamileyim die heyecanlanmak o cift cizgiyi gorup havalara ucmak kosup esime haber vermek nasip olacak mi bilmiyorummmmmmmm koskoca 3 yil bitttiiii yaaaaaaa

Kizlar rabbime binlerce kez hamdolun. Canima can geldi ins. Rabbim hepimize yasatsin bu duyguyu hep dualarimsasoniz ettogimiz dualaroEki Görüntüle 882864 n sonucu in

kaysım canım benim çok sevindim.hayırlı olsun.Rabbim kucağına aldığın günlerini göstersin.ne olur dikkat et kendine..seviyorum seni.ama yeğenmi senden daha çok seviyorum artık annesi kusura bakma...................:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

selamunaleykum kızlar bayanlar nasılsınız?
ne var ne yok herkes iyimi*
muhat kız yoksun ortalıklarda ne zamanlardır görüşemedik nasıl gidiyor hayat??

Valla canim hiç sorma isler cok yoğun.daha bitmemiş işleriniz. Bak güzel haberler tek tek Geliyo. Sıra sana mi Geliyo ne :)

Kizlar rabbime binlerce kez hamdolun. Canima can geldi ins. Rabbim hepimize yasatsin bu duyguyu hep dualarimsasoniz ettogimiz dualaroEki Görüntüle 882864 n sonucu in
Kaysimm canimm nasıl sevindim Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayi nasip etsin insallahhhh daha çok yeni dikkat et olur mu ilk dönem çok önemli çünkü Allahımm ne diyeceğimi sasirdimm bu ara duydugum en güzel haber bu canimm:KK16::KK16::nazar::emir_bebek:

Kaysimm canimm nasıl sevindim Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayi nasip etsin insallahhhh daha çok yeni dikkat et olur mu ilk dönem çok önemli çünkü Allahımm ne diyeceğimi sasirdimm bu ara duydugum en güzel haber bu canimm:KK16::KK16::nazar::emir_bebek:
allah razı olsun canım... Rabbimin hikmeti.... tüm arkadaşlar dualarımda inş.. hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib eylesin inş....

allah razı olsun canım... Rabbimin hikmeti.... tüm arkadaşlar dualarımda inş.. hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib eylesin inş....

Amin canım aminnn Rabbim herkese bu duyguyu yasatsin insallahhh sağlıkla hayırla kucağımiza almayi da nasip eder kimseyi evladıyla sinamasin Rabbim çok zorrrr

Valla canim hiç sorma isler cok yoğun.daha bitmemiş işleriniz. Bak güzel haberler tek tek Geliyo. Sıra sana mi Geliyo ne :)
ağzundan bal damlayi kızzz...
inşallah hoca öyle demişti zaten.. adetlerim düzeliyormuş bizde yakınlarda bekliyoruz...
Allah işlerine kolay versin canım.. Haırlı sağlıklı bebek nasiiip etsin sana bana hepimize Rabbim innnşallah....

ağzundan bal damlayi kızzz...
inşallah hoca öyle demişti zaten.. adetlerim düzeliyormuş bizde yakınlarda bekliyoruz...
Allah işlerine kolay versin canım.. Haırlı sağlıklı bebek nasiiip etsin sana bana hepimize Rabbim innnşallah....

Kızlar nerdesiniz yaa,keşke gelseniz canım çok sıklıyooooo :KK14: :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

Sevil COK sevindim canim. Adet düzene giriyorsa güzel haber yolda demektur insaallah:)
Eslem nasılsın. Nerdesin sen KIZ. Islerin yolundadir insaallah. Iyisin demi.

canım cok sevindim Rabbim sağlıkla kucagına almayıda nasip etsin inşallah..
bizleride dualarında unutma:KK16:

X