Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Sevil COK sevindim canim. Adet düzene giriyorsa güzel haber yolda demektur insaallah:)
Eslem nasılsın. Nerdesin sen KIZ. Islerin yolundadir insaallah. Iyisin demi.

Elhamdülillah Muhatım ya,daha iyi olduğumuz günler olur inşaallah.Koşturmacanın içindeyiz,çok yoruluyorum hem zihnen hem manen.Canım sıkkın kısacası.Dualarından eksik etme...

Asıl siz nerlerdesiniz,niye artık girmiyo pek kimse,ne güzel muhabbete yetişemezdik önceden,özlendiniz hepiniz......

Canim cakisma hayatı boyle işte. Olsun Rabbim kolayluk verir genede. Minis minis çocuklarin var.
Bu ara eşim yok canim.kursa gitti. Annemlede ya DA kv de kalıyorum. Pc de esimle gitti.cepten girebildiyim kadar giriyorum.cagri at girince

Amin canım,Rabbim kolaylık versin herkese de bana da..Elhamdülillah iyiki var onlar,o kadar seviyorum ki hepsini,öyle anlarına şahit oluyorum ki,maşaallah çok ama çok tatlılar.Rabbim bizlere de nasip etsin hayırlısıyla..

Canım işleriniz rast gitsin sizinde,çabuk biterde kavuşursunuz inşaallah eşinle..Canım telim bozulmuştu benim,tamire verdik,geldiğinde tüm numaralar gitmiş.Seninde Seyyanında no.su yok şuan,bi ara özelden gönderin,yada sen girersen arka arkaya 2 çağrı at,anlarım sen olduğunu.Allaha emanetsin canım...

canım cok sevindim Rabbim sağlıkla kucagına almayıda nasip etsin inşallah..
bizleride dualarında unutma
Canimm ne zamandır aklımdasin nasılsın kusuruma bakma bu ara girip halinizi hatrinizi soramiyorum dualar da bulusmak dilegiyle
nasılsın cnm 3 yasin okudum geçen hafta için kusuruma bakmayın lütfen izindeydim..
Kusumm bende artık izindeyim tamamen evde olmak ne güzel şey yaw ozledimmmm

Canimm ne zamandır aklımdasin nasılsın kusuruma bakma bu ara girip halinizi hatrinizi soramiyorum dualar da bulusmak dilegiyle
iyiyim canım bildiğiniz gibi bu aralar biraz keyfim yok ama bunada sükür...
sen nasılsın..
dualarımdasın cnm

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduuuuuu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduuuuu

muhat 3 yasin okuduu

seyyan 3 yasin okuduu

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

mon_amour 3 yasin

arkadaşlar gayret edelim bu listedeki herkese okunsun...sonra dua listesine ara verelim.yada bu görevi üstlenmek isteyen olursa devam edilir..benden bu kadar.hakkınızı helal edin.bir kusur ,bir hata yaptıysam affola..
listede yedi kişi kaldı.inşaallah hızlıca bitirelim.

selamunaleykum canım sibele okunmuş sanırım bilmiyordm arada takip ediyordm listeyi görmeyince okuyamadım... hakkınızı helal edin...
yeni listeninkileri okyorum inşallah. haber veririm bitince

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok işler güçler nasıl...
burda çok kar yağdı dün bugün okullar tatil edildi, gün boyu elektrik yoktu.. elektrik geldiğindede tv ve internet yoktu. şimdi yaptım takılıyorumm öylece

seyyan acele ediyorumki doğum gerçekleşmeden listenin tamamına okuyayım
not alırsan eğer sibel,melek ,elenor için 3 adet yasin okudumrabbim gönüllerine göre nasip eylesin inş
okudukça yazıcam yine inş bebiş gelmeden bitirebilirim bu listeyi:26:dualarım sizlerle

bende 3 yasin okudum ALLAH kabul etsintez zamanda hepimize bebiş versin inş...
amiiiiiiiiiiiiiiin.......

kızlar listemiz için okuyanlar

hayalot
kays
melek181
ema
muhat
seyyan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…