Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

EMA bacım çok çok şükür ;herşeyin hayırlısı bunu yaşamış biri olduğunu bildiğim için dualarını önerilerini beklerimmm sadece:)
ayrıca hamiş misinnn sen de heyyy maşallahh diliyorummm ALLAHIM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EYLESİN....

geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın inş. tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin.
AMİNNNNN BACIMMM ÇOK SAĞOLASIN RABBİM HERKESE HAYIRLI EVLATLAR ,HER EVLADA DA HAYIRLI ANA-BABALAR VEREE inşallahhh...

inşallah kimseler yaşamasın bacımmmm güzel haberlerinizi almak ümidiyle hayırlı cumalarrr

nfy9185 için 3 yasin okundu canımm allah kabul etsin

Insallah guzelim herkese hayirli cumalar

iyiyim canım bende özledim..sen napıyon HAYAT işte iylee geçip gidiyor.. :) bu arada 3 yasini de okudum bu sefer unutmadan yazayımda..

oğluşuna gelin yapcam da hani aralarında biraz yaş farkı olsun diye bekliyom sırf bu yüzden yani balım :))) yorma ama kendini işyerinde..inşallah asbem birgün tastamam hepimiz güzel haberleri veririz.dua et bizler için zaten şunun şurasında kaç kişi kaldık ki çok şükür son birkaç ayda bir sürü arkadaşımız teker teker verdiler o güzel haberi..sıramızı bekliyoruz bizlerde...koca göbüşlü birkaç ay önce eniştenin göbeği ile dalga geçen senmiydin göbeğin kralı yaptın bak:)))

iyiyim canım bende özledim..sen napıyon HAYAT işte iylee geçip gidiyor.. :) bu arada 3 yasini de okudum bu sefer unutmadan yazayımda..
bende aynı canım ya nolsun.dediğin gibi hayat...
Allah kabul etsin canım.
canım ben bu haftaki yasinleri okuyamadım hasta oldum

kaysçım sen zaten bütün liste okumasan yeri..41 yasin okumuştun ya.ben ondan alıp sana okudu diye ekliyorum...
ema da aynı şekilde..kenarda yasinimiz oluyo sayenizde.
Allah razı olsun..

Zor zamanlardan geçiyosun tabii ama herşeyin Allah'tan geldiğini bildiğin için şükür ediyorsun haline.
Sana öneri vermeye gerek yok sen zaten çok bilinçli bir insansın maşallah.Yüce Mevlam bir daha evlat acısı göstermesin sana.
Rabbim mükafatını versin inşallah canım.
Evet canım hamileyim Allah nasip ederse salı günü kalp atışı için gidecem dualarınızı bekliyorum canımmmmm.

Bende 3 yasin okudum seyyanım ama girip yazamadım hakkınızı helal edin canım

seyyancııım beni de okundu yapabilirsin..bu hafta ben okuyamadım rahatsızım da benim adıma bi arkadaşım okudu sağolsun.

Allah razı olsun canımmm dualarım sizlerle tez zamanda bebişlerime arkidiş yapın inşallahhhhhhhh aminnnnnnnnnnn
Canlarım hepinizden Allah razi olsun,aminn çok teşekkür ederim Cuma'nız mübarek olsun,dualarınız en kısa zamanda hayırlar içinde kabul olsun,sizi seviyorum
bizde seni çok seviyoruz gülümmmmmmmm
çok bekletme ama tatlım damadını bizim gibi ana babadan nasıl bişey çıkacağı belli olmaz kaptırmalayalım sonra çocuğu çok da mütevaziyim heee tez zamanda sizden de alacağız bu güzel haberleri canımmmmm
valla eniştenin göbişi hala benimkiyle yarışır durumda ben büyüttükçe kendimi kötü hissetmeyeyim diye o da büyütüyor hangimiz aşeriyoruz belli değil her akşam elinde koca bir torbayla geliyor bak sana ne aldım diye şüphenelenmeye başladım valla acaba o da mı içinde bir ikiz saklıyor diye

ALLAH’ım; Önce komşuma ver sonra da bana. Razıyım bana kaIan paydan çoğa da aza da. ŞükürIer oIsun verdiğine de aIdığına da.
Rabbim gönülden ettiğimiz bütün dualarımızı kabul eylesin inşallahhhhh
sağol canımm Allah razı olsunnnn aminnnnnnnn
sizler de iyisiniz inşallah miniğimizi merak ediyorum ama foto paylaşacak mısın bizimle

tatlislar nasilsiniz?biz iyiyiz cok sukur suresiz mesaiye devam ediyoruz bazen bunaldigim oluyor ama toparlan kendine gel diyorum 7 sene sonra gelen emanete iyi bak diyorum Rabbim insallah hepinize benim gibi bebisiyle uykusuz geceler gecirmeyi nasip etsin ustunuz basiniz kusmuklu gezin insallah

asbelove canim bebisler nasil biri kiz biri erkekmis gozun aydin insallah sag salim hayirlisyla saglikla kucagina al findiklari

seyyancim 1 tane yasin okuyabildim sizin icin okuyabilirsem tekrar yazarim sizlerle sohbet etmeyi ozledim hepinizi opuyorum

canım sen zaten 41 yasin okudun..ben sana ordan ekliyorum,bide 3 tane okuyosun ,hakkını helal et canım.
canım Allah razı olsun.düzene girince okursun sıkma canını.okumasanda canın sağolsun...sen hep okudun zaten..
dualarımızda varsın.ve hep olacaksın..
bizde seni özledik bu arada .öpüldün

canlarrr günaydın hepinize...
hayırlı sabahlar...
güzel bir gün güzel bir hafta bizim olsun inşallah

Ema canimmm seninde kontrolün salı günüymüş benimde :))) hayırlı haberlerle geliriz inşallah...

Demek aynı gün :)
Hayırlı haberlerle gelmeyi nasip etsin Mevlam canımmm.
Sen nasıl oldun leken filan gelmiyor inşallah.
Aminnn kuşummm

Ne demek canımmmm en ufak bir hakkım varsa helal olsun.

canlarrr günaydın hepinize...
hayırlı sabahlar...
güzel bir gün güzel bir hafta bizim olsun inşallah
Aminnnnnn cancazım

7 sene sonra gelen emanetini sevsinler senin.
Bizim için kocaman öp annesi

burdan bütün cocuk isteyenlera allahım en kısa zamanda nasip etsın ve anne olanlarında hayırlısıyla kucaklarına alır inşallah ....

ben 3 yasin
okudum NFY için ALLAH kabul etsin inş tez zamanda göndersin mucizesini.......

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…