Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

hoşbuldumm canımmm sağolasınnn inşallah tez zamanda senden dafniden seyyandan muhattan tek tek yazamayacağım hepinizden alırız bu güzel haberleri
onlar sağlıkla hayırla gelsinler de varsın tombiş olalım nurusimam yaaa

Kızlar nasılsınız?Benim canım çok sıkkın...Keşke bi mucize olsa,keşke içimde bir emanet olsa.Keşke artık dualarımız kabul olsa hayırlısıyla.Çok yorgunum ben yine.Sanki herşey çok uzak.Dualarınızı eksik etmeyin..Hem yurdumuza hem hanemize Rabbim hayırlı ahlaklı sağlıklı çocuklar talebeler nasip etsin...İmtihan ehli değiliz Rabbim,ağır imtihanlara tabi tutma bizi,hayırlısıyla nasip et muratlarımızı...

asbem çok şükür iyiymişsin..Ayyy...bebişlerin biri kız biri erkek miiii??????...Allahımmm çok güzellll..tombili olcan evet kolaymı duble bebiş taşımak...Allah korusun üçünüzü de..

canım yaa bazen böyle hissediyoruz zor bir imtihan bir kadın için anne olamamak Allah beterinden korusun..amin canım Allahım dualarımızı kabul etsin inş.İmtihan bu elbet bir gün bitecek...Sıkma güzel canını..ilerde doğacak olan bebişlerinin depresif annesi mi olsun istiyon

Canımmmm ne desem boş biliyorum ama sen çok güçlü bir hatunsun ki Rabbim böyle bir sınavdan geçiriyor inşallah sende bizim kavuştuğumuz gibi Rabbimin mucizesine kavuşursun inşallahhhhh seni seviyoruz
asbem çok şükür iyiymişsin..Ayyy...bebişlerin biri kız biri erkek miiii??????...Allahımmm çok güzellll..tombili olcan evet kolaymı duble bebiş taşımak...Allah korusun üçünüzü de..
çok şükür canımcım yavaş yavaş işe de başladım hayırlısıyla oğluşuma gelin istiyorum artık dafnim
Rabbimin izniyle hepinizden alacağız bu güzel haberleri
her hafta göbişin fotosunu alıyoruz 9gün önceki halimizle şimdiki halimiz bambaşka çok komik oluyor yahu
aminnnnnnn canikom aminnnnn

ALLAH’ım; Önce komşuma ver sonra da bana. Razıyım bana kaIan paydan çoğa da aza da. ŞükürIer oIsun verdiğine de aIdığına da.

Kardeşinin gıyabında dua eden hiçbir mü’min yoktur ki melek de: ‘Bir misli de sana olsun’ demesin. Hadis-i Şerif

canımmmm çok sevındım ya ayy rabbım kucagına almayı nasıp etsın ıns

hamdolsun bız ıyyz canım yorulmak yok herzamankınden daha fazla ıste ıstekı rabbım daha yakın zamanda nasıp etsın ..uzme o guzel yuregını. esınle oyle guzel ortamınız varkı ımrenıyorum sızler hızmettesınız canım allahım sızı elbette mukafatlandıracak buna yurekten ınanıyorum

arkadaşlar yeni dua listesi açıklandımı bakıyorum bakıyorum bulamıyorumm

ben buldum canim iste burda
hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

yeni liste bu canim nfy9185 icin okunacakmis bu hafta

Saol canım ne zamana biticek liste?

günaydın arkadaşlar hepimiz için hayırlı gün olsun inşallah hayırlı cumalar..
bu hafta bana okunuyomus bilmiyodum kızla ben bu aralar baya yogunum bide 20 likten ameliyat olunca pek keyfim yok..
Rabbim dualarımızı kabul eylesin

Hayalot bu haftakı dualarını bıtırmıs seyyan,evı ınsaatta oldugu ıcın nete gıremıyormus.Size bildirmemi istedi.Hayırlı cumalar dualariniz kabul olsun inşallah

Tevekküldeyim Rabbim... Sabirla bekliyorum. Indirecegin hayra öylesine muhtacim ki... Elimden geleni yaptim, elimden gelmeyenler icin de sana el actim. Hayirli cumalar...

cadılar sizi bensiz sohbet ha alacağınız olsun sizin bir daha konuşmuyom sizlerle
kız sen nerdesin.o akşamdan sonra bidaha görüşemedik.azıcık gördüm seni tekrarlıyalım bunu..konuşuyon dimi bizleeeeee...lütfeeeeen
canım herşeyin yolunda olmasına sevindim.bir taşla iki kuş buna denir.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..
canım yeni listeyi yayınlandın mı acaba gözümden mi kaçtı yayınlamadıysan bu hafta kim için okuyoruz ben bugün okusam muckk muckkk
yayınladım canım.3 er yasin okunacak.nfy için dularımız.
canım sen yine dağılmışsın.mübarek cuma saati inşaallah en kısa zamanda Rabbim göndersin sana mucizeni...ve burada isteyen herkese...
dafni nasılsın canım.özledim kız.nasıl gidiyo ...HAYAT
arkadaşlar yeni dua listesi açıklandımı bakıyorum bakıyorum bulamıyorumm
açıklandı canım.3 er yasin.nfy9185 için okunacak

Hayalot bu haftakı dualarını bıtırmıs seyyan,evı ınsaatta oldugu ıcın nete gıremıyormus.Size bildirmemi istedi.Hayırlı cumalar dualariniz kabul olsun inşallah

sağol canım yazdığın için.Allah kabul etsin.hayalota selamlar.kendini yormasın..

s. a.canlar
listemiz daha okunmadı.hayalot hariç okuyan yok
hal böyle olunca listemizin tarihi uzadı.pazartesiye bitirirsek iyi olur
yok bitmezse haftaya cumaya uzatırız.
Rabbim hepinizin gönlne göre versin
hayırlı cumalar diliyorum hepinize

Canımmmm ne desem boş biliyorum ama sen çok güçlü bir hatunsun ki Rabbim böyle bir sınavdan geçiriyor inşallah sende bizim kavuştuğumuz gibi Rabbimin mucizesine kavuşursun inşallahhhhh seni seviyoruz

canım sen yine dağılmışsın.mübarek cuma saati inşaallah en kısa zamanda Rabbim göndersin sana mucizeni...ve burada isteyen herkese...

Canlarım hepinizden Allah razi olsun,aminn çok teşekkür ederim Cuma'nız mübarek olsun,dualarınız en kısa zamanda hayırlar içinde kabul olsun,sizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…