Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Candostlarım bugün kontrolüm vardı.
Çok şükür bebişin kalp atışlarını duyduk.Rabbim hepinize hayırlısıyla nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah.

Candostlarım bugün kontrolüm vardı.
Çok şükür bebişin kalp atışlarını duyduk.Rabbim hepinize hayırlısıyla nasip etsin bu güzel duyguyu inşallah.

canım sana özelden mesaj atamaadımm yaa :KK43:((

saglıklaa sıhatle gelsin insallah yavrun bitanem...

benim durum kesin netleşti normalde bugün kese görmemiz lazımdı ama dün fenalastım tekrardan beta hcg yapıldı ve malasef 400 e düşmüşş...:KK43:((yani düşük habaşladı ha başlayacakk cok üzgünümm herseyde güzeldi halbukii ama olmayınca olmuyor nasip değilmişş şimdi dondurulmuşlar için kendimi toparlamam lazım oda en erken ocakda dedi doktor

benim durum kesin netleşti normalde bugün kese görmemiz lazımdı ama dün fenalastım tekrardan beta hcg yapıldı ve malasef 400 e düşmüşş...:KK43:((yani düşük habaşladı ha başlayacakk cok üzgünümm herseyde güzeldi halbukii ama olmayınca olmuyor nasip değilmişş şimdi dondurulmuşlar için kendimi toparlamam lazım oda en erken ocakda dedi doktor

Canımsınnnnn.Geç olsun da güç olmasın bitanem.Ocağa ne kaldı şurada.
Belki de kendiliğinden gelecek mucizen.
Demek ki cennette seni de bekleyen bir melek olacakmış inşallah.
Seni almadan cennete girmeyecek Allah'ın izniyle.Rabbim yeniden nasip etsin sağlıklı hayırlı uzun ömürlü ahlaklı imanlı evlatlar canım.
Bir imtihandasın kolay değil ama Rabbim mükafatını verecektir inşallah canım dostum.Dualarım seninle.

Canımsınnnnn.Geç olsun da güç olmasın bitanem.Ocağa ne kaldı şurada.
Belki de kendiliğinden gelecek mucizen.
Demek ki cennette seni de bekleyen bir melek olacakmış inşallah.
Seni almadan cennete girmeyecek Allah'ın izniyle.Rabbim yeniden nasip etsin sağlıklı hayırlı uzun ömürlü ahlaklı imanlı evlatlar canım.
Bir imtihandasın kolay değil ama Rabbim mükafatını verecektir inşallah canım dostum.Dualarım seninle.

insallah canım beni asıl üzenn bunla iki oldu yaa ve bu durumda üçüncü hamilelikde riske giriomuşş ...gerci cok şükür dış gebelikden korktuk o değilmişş rahim içinde aamaa nebilimm cok umutlanmıştımm yaa deger artınca

insallah canım beni asıl üzenn bunla iki oldu yaa ve bu durumda üçüncü hamilelikde riske giriomuşş ...gerci cok şükür dış gebelikden korktuk o değilmişş rahim içinde aamaa nebilimm cok umutlanmıştımm yaa deger artınca

Rabbimin izniyle sağlıklı sıhhatli doğum yaparsın inşallah canım üzme kendini bu konuda.
Yeter ki Rabbim dilesin risk falan kalmaz ortada.
Kim umutlanmaz canımmm Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah.

Rabbimin izniyle sağlıklı sıhhatli doğum yaparsın inşallah canım üzme kendini bu konuda.
Yeter ki Rabbim dilesin risk falan kalmaz ortada.
Kim umutlanmaz canımmm Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah.

inşşş canımmm benimmm inşş smizin güzel haberleriniz umut oluyor bana inan ..senin adına inanılmaz sevindimm inşşş bende arkandan gelecem 2 ay sonraa

canım hamile oldugunu bilmiyordum.
geçmiş olsun. tez zamanda düzelirsin inşaallah :KK16:

Dileğine kavuşmak için, iki rekât namaz kılıp, sevabını Silsile-i aliyye denilen âlimlerin ruhuna hediye etmeli, bunların hürmeti için diye dua etmeli. Mesela, (Yâ Rabbi, hayırlı bir çocuk nasip eyle) diye dua edip, (Bu duamı Silsile-i aliyye büyükleri hürmetine kabul eyle) demeli.

ALINTI...

Dileğine kavuşmak için, iki rekât namaz kılıp, sevabını Silsile-i aliyye denilen âlimlerin ruhuna hediye etmeli, bunların hürmeti için diye dua etmeli. Mesela, (Yâ Rabbi, hayırlı bir çocuk nasip eyle) diye dua edip, (Bu duamı Silsile-i aliyye büyükleri hürmetine kabul eyle) demeli.

ALINTI...
2 gr olmuş meleğin :)

ALINTI...
canım bana bir tane ayatel kürsi okur musun 40 hamileden toplamam lazım

Okunmayacak birşey değil ki kısacık dua.
Dur ben sana bulurum üzülme.
Kaç yıllık evlisin ne zamandır çocuk istiyorsun
1,5 yıllık canım hiç olmadı cocugumuz cok istiyorum hayırlısıyla bende anne olmayı o kadar cok okuyorum ki her duydugumu yapmaya calısıyorum

1,5 yıllık canım hiç olmadı cocugumuz cok istiyorum hayırlısıyla bende anne olmayı o kadar cok okuyorum ki her duydugumu yapmaya calısıyorum

Oyyy kıyamam aslında yeni evlisin ama annelik duygusu evlendiğin anda başlıyor.
Ama bu kadar üzüp yıpratma kendini olacak Allah'ın izniyle.Sende dualarımıza katıl istersen.Burda çok güzel dostluklarımız oldu birbirimize dualar ediyoruz.
Sende hayırlısıyla evladına kavuşursun en yakın zamanda inşallah canım.Dualarımda olacaksın.

X