Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

:)hımmmm evet yumurtlaklık özelliğimiz var bizim demi :KK9:
eeeee bakıyon mu modellere

hayır bakmıyorum
yarın gidemeyebilirim
gerçekten
ing e gitmem gerekebilir.ing kısaltılmışı gideceğim yerin
ablamlara yani
yeğenim folklör ekibinde
kosovaya gidecekler
bavull istedi benden onu götürücem hem ufaklıkları özledim
düşünüyodum yarın gitmesem
çarşamba gitsem diye
heralde çarşambaya ertelicem
şimdi kurstakinlerede gelicem dedim
neka uzun yazdım
korkuyom kızım senden
o yüzden detaylı açıklama yapıyorum sana:18::18::18::18:

hayır bakmıyorum
yarın gidemeyebilirim
gerçekten
ing e gitmem gerekebilir.ing kısaltılmışı gideceğim yerin
ablamlara yani
yeğenim folklör ekibinde
kosovaya gidecekler
bavull istedi benden onu götürücem hem ufaklıkları özledim
düşünüyodum yarın gitmesem
çarşamba gitsem diye
heralde çarşambaya ertelicem
şimdi kurstakinlerede gelicem dedim
neka uzun yazdım
korkuyom kızım senden
o yüzden detaylı açıklama yapıyorum sana:18::18::18::18:
:)
kız zaten 29 ekim yani her yer tatil istesende gidemezsin :):KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK53: çık hadi çık moralim bozuldu :)
şak şaka :)
kız hadi çıkalımda ecik ders çalışayım :KK70:

tamam canım
sana iyi dersler bende erken yatayımda bari malum yarın yolculuk.gezicemde biraaaaaaaaaaaaaaaaz..:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
öpüldün:KK54::KK54::KK54:

tamam canım
sana iyi dersler bende erken yatayımda bari malum yarın yolculuk.gezicemde biraaaaaaaaaaaaaaaaz..:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
gez gez o salılar çarşambalar gelecek nasılsa :)

eğer bi yapma kafanı yerim burda :)
50 tane yapcannnnnnnnnnn
aeo mucuk
iyi gezmeler sana cadalosss

gez gez o salılar çarşambalar gelecek nasılsa :)

eğer bi yapma kafanı yerim burda :)
50 tane yapcannnnnnnnnnn
aeo mucuk
iyi gezmeler sana cadalosss
gelecek tabi canım bir hafta sonra
neyse tamam canım
sende a.e o
cadııııııııııııııııııııı davık

Son düzenleme:
tamam canım

canım yeni listeyi yayınlandın mı acaba gözümden mi kaçtı yayınlamadıysan bu hafta kim için okuyoruz ben bugün okusam muckk muckkk

canlarım nasılsınızzzz çok özledim siziiiiii bizim iyi haberlerimiz var size çok şükür yavaş yavaş normal hayatımıza dönüyoruz 1 haftadır işe geliyorum ufak ufak ama işyerinde yerime eleman alındığı için giremiyorum fazla bakalım nasıl olacak bebişlerimiz çok iyi maaşallahh cinsiyetlerini de öğrendik biri kız biri erkekmiş şişmeye de başladık sanırım dombili bir hamiş olcam sizlerdede güzel haberler vardır inşallahhhh:KK16::KK16::KK49::KK49:

canlarım nasılsınızzzz çok özledim siziiiiii bizim iyi haberlerimiz var size çok şükür yavaş yavaş normal hayatımıza dönüyoruz 1 haftadır işe geliyorum ufak ufak ama işyerinde yerime eleman alındığı için giremiyorum fazla bakalım nasıl olacak bebişlerimiz çok iyi maaşallahh cinsiyetlerini de öğrendik biri kız biri erkekmiş şişmeye de başladık sanırım dombili bir hamiş olcam sizlerdede güzel haberler vardır inşallahhhh:KK16::KK16::KK49::KK49:
hoşgeldin tatlım gözün aydın iyi olmana yani olmanıza çok sevindim inşallah hep iyi gider sonuna kadar :nazar::nazar::nazar::nazar:cinsiyetleri biri kız bir erkekmiş tamda benim istediğim gibi Rabbim inşallah banada yaşatır bu mutluluğu en yakın zamanda:KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:canım tombiş olsanda fark etmez bir doğsunlar hayırlısıyla seni tombiş ettikleri gibi yaramazlıklarıylada zayıflatırlar:KK1::KK1::KK1::KK1:

X