Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ayşecim merhaba canım .... Bayram sürecinde pek foruma girme ve özel mesaj yollama fırsatım olmadı... Ama seni gördüğüme sevindim canım ... Ben de varım arkadaşım .. Oluşturacağın listeye eklersen sevinirim...

oo gayemde gelmiş canım vallahi seni görünce çok sevindim.hoşgeldin

kızlar merhaba forum takipte forum adınızı görünce

ben de sizinle dua etmek istedim....4 yıllık evliyim bu dördüncü hamılelıgım (çok şükür herşey yolunda)

ama ilk üçünü bi sebepten kaybettim bebek özleminin nasıl bişey olduğunu da evlat acısınıda çok

iyi biliyorum rabbim kimseyi bekletmesin ve kimseye yaşatmasın eğer yardımım dokunacaksa eksik kaldığınızda

ben de dualarınıza iştirak etmek isterim...allah görür ve duyar bizi duyduğuna ve gördüğüne inanalım emin olalım

dualarımızı edelim inşallah hiçbir duayı geri çevirmez ve hazinesi geniştir rabbim hamile olmayanlara en kısa zamanda

nasib etsin hamılelere de sağlıkla doğurmak nasib etsın ınsallah :KK16:

hoşgeldin canım inş. Bu evşadın sonuna kadar seninle olur ..önce hayırlı doğum sonra hayırlı sağlıklı bi evlat olur

ben de sizinle dua etmek istedim....4 yıllık evliyim bu dördüncü hamılelıgım (çok şükür herşey yolunda)

ama ilk üçünü bi sebepten kaybettim bebek özleminin nasıl bişey olduğunu da evlat acısınıda çok

iyi biliyorum Rabbim kimseyi bekletmesin ve kimseye yaşatmasın eğer yardımım dokunacaksa eksik kaldığınızda

ben de dualarınıza iştirak etmek isterim...Allah görür ve duyar bizi duyduğuna ve gördüğüne inanalım emin olalım

dualarımızı edelim inşallah hiçbir duayı geri çevirmez ve hazinesi geniştir Rabbim hamile olmayanlara en kısa zamanda

canım inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın Allah senden razı olsun

hoşbulduk bitanem :KK70:
Bende bikaç gündür girmediğimden yeni gördüm bu topiği canım...
Saol canım demek benide haberdar edecektin :KK54:
Allah senden de razı olsun...
Ben duaların gücüne çok inanıyorum...
Biz azosperm topiğimizde geçen ramazan her arkadaşa 7 yasin 7 meryem suresi okuduk dua listelerini hep ben takip ettim...
Aylarca sürdü ama en sonunda 59 arkadaşa okumuş olduk...
Sonra herkes için tek tek salatı tefriciye okuduk...
Onu bitirdik toplu teheccüd namazı kıldık 7 gün bi arkadaşımızın öğrettiği şekilde...
Ve bu sene okadar çok hamişimiz oldu ki azosperm topiğinde hepimizin düşündüğü tek şey "duaların gücü"...
Rabbim birbirimiz için ettiğimiz duaları geri çevirmiyor...
Onun için burada bulunup dualara katılmak beni çok mutlu eder...

kalbimden geçen düşüncelerin tercümanı oldun baharım...
Duaların gücü...
Ve özellikle birbirimize okuduğumuz duaların gücü çok çok fazla..
Rabbimden istemek lazım,o dua eden elleri geri çevirmez,o o kadar büyük ki....
Iyi ki bu topiği açtı ayşecim(annemin ismiyle aynı,bu beni çok daha mutlu etti),ne kadar ihtiyaç varmış böyle bir dua topiğine...
Inşallah biran önce başlarız ve okuruz....
Mübarek ramazan bitti.
Dualarımızla hepimiz hamile kalırız inşallah...
Biran önce başlarız inşallah...
Ben 3 günde 41 yasin okudum kendime ve hepimize ...
Meryemi daha bitiremedim...41 taneden 29 tane okunabildi o da ruveyda ve kardelenin yardımıyla...
Ama en çok 7 günde 4444 salatı tefriciye okunmasını isterdim bana...
çünkü yüzlerce kişiden duydum.bu dua inanılmaz mucizeler yaratıyor....
Inşallah yetişirler de canım arkadaşlarım bana okurlar bekleme sürecimde....
Ben de okuyorum devamlı zaten hepimize....
Ayşecim iyi ki var...
Ne kadar güzel düşünmüş,ne kadar hayırlı bir topik açmış...
Bak hiç kimse düşünemedi bunu ondan başka..
Esas dua önemli bizler için,ihtiyacımız olan bu...
Kendi kendimize dua ediyoruz,ama herkesin bizim için dua okuması başka...
Tekrar yazayım benim ismim:kanat öztürk...eşimin ismi:metin erdem öztürk..embriyolarım yarın çözülecek..ve en erken 2 gün sonra c.tesi,en geç 4 gün sonra p.tesi günü transferim olacak...
O mübarek ellerinizden hayırlı dularınızı bekliyorum canım arkadaşlarım..

merhaba canım bende katılmak isterim listenize...
biz 4 senelik evliyiz eşim 2 kere kanser tedavisi gördü 2. sinden sonra azosperm oldu...
tedavisi bittikten sonra 1,5 sene boyunca test sonuçlrımızda 0 dan başka bişey göremedik...
geçen sene ağustosta bu forum sayesinde bitkisellere başladık...
sonra vitamin ilaçları falan derken sperm sayısı gittikçe artmaya başladı...
temmuz sonunda tüp bebek tedavisine başladım şükürler olsun 13 tane embriyom donduruldu...
23 tane yumurta toplandığı için ohss riski nedeniyle embriyolarım donduruldu...
30 ağustosta kontrolüm var 3-4-5 eylülden birinde de transferim olacak...
bende dualarınıza katılmak istiyorum inş rabbim hepimizin gönlünden geçeni nasip eder :KK16::KK16::KK16:

baharım hoşgeldin canımmm :KK16:

oo gayemde gelmiş canım vallahi seni görünce çok sevindim.hoşgeldin

hoşbulduk canım topicte başka konu başlığı altında yasinleri okumaya devam edeceğini yazmışsın sabhatan beri senin online olmanı bekledim :)) yazını görür görmezde soluğu burda aldım canım :)

hepimizin hikayeleri farklı ama ortak tek bir amaç doğrultusunda buluşuyoruz... Allah hepimizin gönüllerimizdeki anne olma arzusunu hayırlısıyla yaşatsın..

bu arada ben de hikayemi paylaşıyım diğer arkadaşlarla. 2,5 yıllık evliyim.. evlendiğim günden bugüne kadar çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorum.. sürekli doktor kontrolünde olmama rağmen sağolsunlar bir güzel oyalamışlar her şeyin yolunda gittiğini söylerek.. yumurta rezervim düşüklüğünden tüp bebek denedim peşpeşe iki kez.. maalesef olumsuzlukla sonuçlandı her ikside...şu an dinlenme sürecindeyim.. kasım ayı gibi tekrardan denemeyi düşünüyorum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

kalbimden geçen düşüncelerin tercümanı oldun baharım...
Duaların gücü...
Ve özellikle birbirimize okuduğumuz duaların gücü çok çok fazla..
Rabbimden istemek lazım,o dua eden elleri geri çevirmez,o o kadar büyük ki....
ıyi ki bu topiği açtı ayşecim(annemin ismiyle aynı,bu beni çok daha mutlu etti),ne kadar ihtiyaç varmış böyle bir dua topiğine...
ınşallah biran önce başlarız ve okuruz....
Mübarek ramazan bitti.
Dualarımızla hepimiz hamile kalırız inşallah...
Biran önce başlarız inşallah...
Ben 3 günde 41 yasin okudum kendime ve hepimize ...
Meryemi daha bitiremedim...41 taneden 29 tane okunabildi o da ruveyda ve kardelenin yardımıyla...
Ama en çok 7 günde 4444 salatı tefriciye okunmasını isterdim bana...
çünkü yüzlerce kişiden duydum.bu dua inanılmaz mucizeler yaratıyor....
ınşallah yetişirler de canım arkadaşlarım bana okurlar bekleme sürecimde....
Ben de okuyorum devamlı zaten hepimize....
Ayşecim iyi ki var...
Ne kadar güzel düşünmüş,ne kadar hayırlı bir topik açmış...
Bak hiç kimse düşünemedi bunu ondan başka..
Esas dua önemli bizler için,ihtiyacımız olan bu...
Kendi kendimize dua ediyoruz,ama herkesin bizim için dua okuması başka...
Tekrar yazayım benim ismim:kanat öztürk...eşimin ismi:metin erdem öztürk..embriyolarım yarın çözülecek..ve en erken 2 gün sonra c.tesi,en geç 4 gün sonra p.tesi günü transferim olacak...
O mübarek ellerinizden hayırlı dularınızı bekliyorum canım arkadaşlarım..

canım iyiki sizlerde varsınız.tabiki duanın gücü başka heleki görmediğin tanımaıdğın birilerinin iyiliği mutluluğu için duacı olmak daha başka allah devamını nasip etsin bize en yakında hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

hoşbulduk canım topicte başka konu başlığı altında yasinleri okumaya devam edeceğini yazmışsın sabhatan beri senin online olmanı bekledim :)) yazını görür görmezde soluğu burda aldım canım :)

hepimizin hikayeleri farklı ama ortak tek bir amaç doğrultusunda buluşuyoruz... Allah hepimizin gönüllerimizdeki anne olma arzusunu hayırlısıyla yaşatsın..

Bu arada ben de hikayemi paylaşıyım diğer arkadaşlarla. 2,5 yıllık evliyim.. Evlendiğim günden bugüne kadar çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorum.. Sürekli doktor kontrolünde olmama rağmen sağolsunlar bir güzel oyalamışlar her şeyin yolunda gittiğini söylerek.. Yumurta rezervim düşüklüğünden tüp bebek denedim peşpeşe iki kez.. Maalesef olumsuzlukla sonuçlandı her ikside...şu an dinlenme sürecindeyim.. Kasım ayı gibi tekrardan denemeyi düşünüyorum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

canım böylesi daha iyi oldu .. Başka arkadaşlarda dualara katıldı.allah kabul eder inş.

AYŞECİM sen bugün listeyi yapacaksın değilmi bayağı çoğaldık okunacakları netleştirelimmi gelen arkadaşlara görede gerekirse okuma sayımızda azaltma yada arttırma yaparız elimizden geldiğince olmazmı

merhaba canım bende katılmak isterim listenize...
biz 4 senelik evliyiz eşim 2 kere kanser tedavisi gördü 2. sinden sonra azosperm oldu...
tedavisi bittikten sonra 1,5 sene boyunca test sonuçlrımızda 0 dan başka bişey göremedik...
geçen sene ağustosta bu forum sayesinde bitkisellere başladık...
sonra vitamin ilaçları falan derken sperm sayısı gittikçe artmaya başladı...
temmuz sonunda tüp bebek tedavisine başladım şükürler olsun 13 tane embriyom donduruldu...
23 tane yumurta toplandığı için ohss riski nedeniyle embriyolarım donduruldu...
30 ağustosta kontrolüm var 3-4-5 eylülden birinde de transferim olacak...
bende dualarınıza katılmak istiyorum inş rabbim hepimizin gönlünden geçeni nasip eder :KK16::KK16::KK16:

Hayırlısıyla transferin yapılır ve bekleme sürecinde meleklerin sıkı sıkıya tutunduğu haberlerini alamak nasip olur arkadaşım... şansın bol olsun canım..

iyi biliyorum Rabbim kimseyi bekletmesin ve kimseye yaşatmasın eğer yardımım dokunacaksa eksik kaldığınızda

ben de dualarınıza iştirak etmek isterim...Allah görür ve duyar bizi duyduğuna ve gördüğüne inanalım emin olalım

dualarımızı edelim inşallah hiçbir duayı geri çevirmez ve hazinesi geniştir Rabbim hamile olmayanlara en kısa zamanda

Allah hayırlısıyla tamamına erdirip sağlıkla kucağına lamayı nasip etsin canım..

Hala liste oluşturmadım çünkü katılım artıyo gittikçe ve asel arkadaşımız haber verecekti onu bekliyorum

cümlemizden kızlar...

amin inşallah sağolun..inşallah en kısa zamanda size de nasib olur

canım inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın Allah senden razı olsun

hoşgeldin canım inş. Bu evşadın sonuna kadar seninle olur ..önce hayırlı doğum sonra hayırlı sağlıklı bi evlat olur

şu an okuyucu sayısı 21 asel beni 3 say demişti yani 23 kişi
önümüzdeki hafta 3 arkadaşımız tedavi sürecinde 3 kişi için 3 tane 41 yasini 23 kşiiye bölüştürsem okuyabilecek misiniz

Hala liste oluşturmadım çünkü katılım artıyo gittikçe ve asel arkadaşımız haber verecekti onu bekliyorum

Ayşecim bence varolanlarla hemen bir liste yapalım ve duaları hemen paylaştıralım canım...
Çünkü bu liste çığ büyüyecektir inan buna,sen büyük bir hayır yaptın ve Rabbim de sana bebişini verir ve hayır dualardan sen de nasibini alırsın inşallah canım...
İlk sırada ben ve masal varız biliyorsun Ayşem..
Ve benim 2-4 gün arası trasferim olacak...
Yarın embriyolarım çözüleceğinden ACİL duaya ihtiyacım var,ne olur bir tanem yanlış anlama....
Ama bir an önce o çok mübarek dualarınıza ihtiyacımız var ben ve benden sonra da Masal arkadaşımın...
Ne olur hemen paylaşalım ve bu mübarek Perşembe akşamı işten eve gidince başlayalım canım arkadaşım....
Bu gece dua etmemiz çok önemli,Allah kabul eder Cuma ve Perşembe akşamları çok önemli...
Desteğine ve arkadaşları yönlendirmene çok ihtiyacım var bitanecik arkadaşım...
Allah şimdiden razı olsun başta senden vesile olduğun için bu hayırlı topiğin açılmasına ve dua eden her arkadaştan.

önümüzdeki hafta 3 arkadaşımız tedavi sürecinde 3 kişi için 3 tane 41 yasini 23 kşiiye bölüştürsem okuyabilecek misiniz

Ayşecim iş çıkışı 3 günde 41 yasin okudum kendime ve Temmuz topiğindeki arkadaşlarıma....
En büyük kısmı bana verebilirsin,okuruz ne olacak bitanem..
Bir yasin en fazla 10 dakika sürüyor canım benim,hemen paylaştıralım,başlayalım,çalışanlar akşam,çalışmayanlar hemen başlasın...

ayşe bugün için doktora gittiğini yazmışsın ... inşalah her şey normaldir...

41 yasin 3 kişi 123 Yasin eder toplam....
123 /23=6 yasin düşüyor kişi başına , 1 saatte okunur Ayşecim 6 yasin...
başlayalım bitanem bu gecenin hayrıyla başlayalım bitanem bugün.

ayşecim kişi başına 5-6 yasin geliyor okunur tabiki bana hemen yaz 5 tane bu akşam kısmetse başlarım tabi birde okunacak arkadaşların gerçek isimleri lazım..

birde bende ruveyda arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım çok güzel ve çok tesirli bir dua kitabı var ismi azam duası var içerisinde ondanda her gün sure sure okurum hangi arkadaşımız için başlamışsak duaya onun ismine okurum.. Rabbim ismi azamla edilen
duaları geri çevirmezmiş bizim dualarımızıda kabul eylesin inşallah..

X