Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ayşecim kişi başına 5-6 yasin geliyor okunur tabiki bana hemen yaz 5 tane bu akşam kısmetse başlarım tabi birde okunacak arkadaşların gerçek isimleri lazım..

canım arkadaşım hemen bu akşam 6 yasin de ben okurum...
hemen yaz ismimi,yarın da okumaya devam ederim..
okuyacak arkadaşlar lütfen ismimizle okumanız çok önemli...benim ismim:kanat öztürk,eşimin ki:metin erdem öztürk...
Allah kabul etsin...
hepiniz alın arkadaşlar 5'er 6'şar...
okuruz 1 satte biter 6 yasin canlarım...

Herkese Merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa Güzel anne adayları :))
Kızlar dün arkadaşlara gittim . Şimdi şöyle diyebilirim
Aysecim , beni her hafta kesin olarak 2 kişi say canım arada bir arkadaşım da fırsat buldukça okuyup bana söyleyecek . yeni bebeği olduğu için çok zamanı olmuyor ama elimden geldiği kadar okurum dedi .
Ben 10 tane
dilek arkadaşım 10 tane
diğer arkadaşım 5 tane
yine okuyacak erkekler de var ama tatlım onlar okuduktan sonra sayı söyleyecekler bana .
Ben daha annemlere söylemedim allahım nasip ederse onlara da söylersem her hafta 1 arkadaşı ben ağırlarım inşl :))
eğer okunan yasinlerim fazla olursa canım ona göre dağılım yaparız ama beni okuyacaklar için 2 kişi say tatlım her hafta .

Şimdiden Rabbim dualarımızı kabul etsin inşlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll .

okuyacak arkadaşlar lütfen ismimizle okumanız çok önemli...benim ismim:kanat öztürk,eşimin ki:metin erdem öztürk...
Allah kabul etsin...

kanatçım istersen sana başlayalım ilk önce senin transferin çok yakın anladığım kadarıyla bugün listeyi yapalım hayırlısıyla başlayalım sana :KK16:

Allah kabul etsin...

canım ilk sana mı okuyoruz :)) Hadi hayırlısı bakalım . İnşlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Rabbim dualarımızı kabul edecek .

birde bende ruveyda arkadaşımın tavsiyesiyle aldığım çok güzel ve çok tesirli bir dua kitabı var ismi azam duası var içerisinde ondanda her gün sure sure okurum hangi arkadaşımız için başlamışsak duaya onun ismine okurum.. Rabbim ismi azamla edilen
duaları geri çevirmezmiş bizim dualarımızıda kabul eylesin inşallah..

cANIM İSİMLERDEN BİRİ BENİM,BİRİ DE MASAL,BİR DE BİR ARKADAŞ DAHA VAR,AYŞE HANIM YAZAR SANA...
3 KİŞİ VAR ÖNCELİKLİ ÖYLE BİLİYORUM BEN...
İLK TRANSFER BENİM..BU C.TESİ OLACAK BÜYÜK BİR OLASILIKLA(25.aĞUSTOS),BİR İHTİMAL PAZAR,PAZARTESİYE SARKABİLİR..
İSMİM :KANAT ÖZTÜRK.
EŞİMİN İSMİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK..
ALLAH RAZI OLSUN.
RABBİM DUALARINIZI KABUL ETSİN..
ÇOK HEYECANLANDIM VE ÇOK MUTLU OLDUM...:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

AYSE cim canım yeni topicin hayırlı olsun umarım herkes buradaki dualar ile şifa bulsun , zaten sen çok iyi niyetli bir insansın Allahım tez zamanda hepimize nasip etsin bu haftaki listene benide ilave edermisin.

cANIM İSİMLERDEN BİRİ BENİM,BİRİ DE MASAL,BİR DE BİR ARKADAŞ DAHA VAR,AYŞE HANIM YAZAR SANA...
3 KİŞİ VAR ÖNCELİKLİ ÖYLE BİLİYORUM BEN...
İLK TRANSFER BENİM..BU C.TESİ OLACAK BÜYÜK BİR OLASILIKLA(25.aĞUSTOS),BİR İHTİMAL PAZAR,PAZARTESİYE SARKABİLİR..
İSMİM :KANAT ÖZTÜRK.
EŞİMİN İSMİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK..
ALLAH RAZI OLSUN.
RABBİM DUALARINIZI KABUL ETSİN..
ÇOK HEYECANLANDIM VE ÇOK MUTLU OLDUM...:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

kanatçım ben bu akşam hayırlısıyla başlıyorum 5 yasine ama sadece senin adınamı okuyacağım diğer 2 arkadaşada okunacakmı? diğer dualarımıda okurum yine sizin niyetinize :KK52::KK52: valla bende çok heyecanladım canım yaaa sanki hamile kalmışım gibi :KK1:

Herkese Merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa Güzel anne adayları :))
Kızlar dün arkadaşlara gittim . Şimdi şöyle diyebilirim
Aysecim , beni her hafta kesin olarak 2 kişi say canım arada bir arkadaşım da fırsat buldukça okuyup bana söyleyecek . yeni bebeği olduğu için çok zamanı olmuyor ama elimden geldiği kadar okurum dedi .
Ben 10 tane
dilek arkadaşım 10 tane
diğer arkadaşım 5 tane
yine okuyacak erkekler de var ama tatlım onlar okuduktan sonra sayı söyleyecekler bana .
Ben daha annemlere söylemedim allahım nasip ederse onlara da söylersem her hafta 1 arkadaşı ben ağırlarım inşl :))
eğer okunan yasinlerim fazla olursa canım ona göre dağılım yaparız ama beni okuyacaklar için 2 kişi say tatlım her hafta .

Şimdiden Rabbim dualarımızı kabul etsin inşlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll .

Amin canım benim....

kanatçım istersen sana başlayalım ilk önce senin transferin çok yakın anladığım kadarıyla bugün listeyi yapalım hayırlısıyla başlayalım sana :KK16:

ALLAH RAZI OLSUN,ÇOK HEYECANLANDIM,BEN DE ONU DEDİM PERŞEMBE VE CUMA GÜNÜNÜN HAYRINI KAÇIRMAYALIM,HEMEN BAŞLAYALIM..EVET CANIM İLK BEN VARIM TRANSFERİ OLACAK.
ALLAH RAZI OLSUN,ALLAH DUALARINIZI KABUL ETSİN CANIM BENİM...

canım ilk sana mı okuyoruz :)) Hadi hayırlısı bakalım . İnşlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Rabbim dualarımızı kabul edecek .

EDECEK CANIM BENİM İNŞALLAH....İLK SIRADA BEN VARIM..
İLK BENİM SONUCUMU DUYACAKSINIZ..
İNŞALLAH DUALARINIZLA HAYIRLI SONUÇLAR VERECEĞİM....
BEN BU AKŞAM 6 YASİN OKUYACAĞIM...
HEPİNİZDEN DUALARINIZI BEKLİYORUM,ALLAH RAZI OLSUN...

birzdan hazrlcm listeyi bugn mutlaka başlayacağız
ALLAH RAZI OLSUN...
BENİM YARIN EMBRİYOLARIM ÇÖZÜLECEĞİNDEN,DUALARINIZ ÇOK ÖNEMLİ...
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN,BU HAYIRLI TOPİĞİ AÇTIN..
SENİN HAKKINI NASIL ÖDERİZ BİLMEM...
DUA EDEN ARKADAŞLAR HEPİNİZ İYİ Kİ VARSINIZ...
DUALARINIZLA 43 YAŞ VIZ GELECEK VE HAMİLE KALACAĞIM İNŞALLAH....
AMİN.

kanatçım ben bu akşam hayırlısıyla başlıyorum 5 yasine ama sadece senin adınamı okuyacağım diğer 2 arkadaşada okunacakmı? Diğer dualarımıda okurum yine sizin niyetinize :KK52::KK52: Valla bende çok heyecanladım canım yaaa sanki hamile kalmışım gibi :KK1:

canım ben verdim ismimi benim:kanat öztürk,canım aşkım eşiminki metin erdem öztürk...
Nickle olmaz diğer 2 arkadaş ta hemen kendi ve eşlerinin isimlerini vermeliler...
Inşallah gelir ve verirler canım benim...
Hepinizin o mübarek ellerinizden hayır dualarınızı bekliyorum....

kızlar bu hafta okuyacaklarımız masal kanbar ve biri daha vardı kimdi

canım benim onlar da gelir verirler isimlerini biran önce inşallah....
Ama ismimizle ve eşimizin ismiyle okunması çok önemli,ben hafıza sordum...
Bana başlayalım bugün...
O arkadaşlara da hemen başlayalım isimlerini verince...
Canım ben hergün 6 yasin okuyacağım.(en az fazlasını okursam yazarım).haberin olsun..
Isimleri bileyim yeter bana...

kızlar yeterki siz hamişşşşşşşşşşşşşşşşş kalın ben haftada bir gece uyumadan 41 yasin okurummmmmmmmmmmmmmmmm . :))) Heyecan yaptım :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar yeterki siz hamişşşşşşşşşşşşşşşşş kalın ben haftada bir gece uyumadan 41 yasin okurummmmmmmmmmmmmmmmm . :))) Heyecan yaptım :emir_bebek::emir_bebek:

Ben de yaptım ben de yaptım..
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:Allah razı olsun canım benim..
Değil mi ,yeter ki hepimiz hamile kalalım...
Mübarek Ramazan bitti,bizler dualara başladık hayırlı sonuçlar alacağız inşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar:

ısımlerımızı mı verıozzz kıslarr desıfre olucaz bızde kımse bılmıo tedavıyı
ama başka yoklu yok sanırım herkese ozelden msjda atılmaz:)))))

canım günaydın bitanem hoşgeldin...
Bahçeci Fulya Erbil Beyin hastasıyız ikimiz de kader arkadaşım benim....

ayy evet canım benım bı an once transferım olsun ıstıorum artık
erbıl beyı gorunce ıanncım kat be kat artıo cok pozıtıf atom karınca dıorum ben ona:)))))

X