Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

1.esma =okudu
2.gamzear =
3.EFIRES =
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =
7.keyfimbilir= okudu

arkadaşlar efires için okudum. 4. kişiye geçiyorum kabakciceği ne geçiyorum

canım bende okudum kendi payıma düşen duayı okuyan arkadaşlar hepinizden rabbim razı olsun
inş bende en kısa sürede size mucize haber veririm inş amin amin amin

bende okudum ama Aeroplain kardeşimizden hiç haber alamadık okuduğuna dair.inşallah önemli bişi değildir.

kabak çiçeği için okudum 1000 tane Allah kabul eylesin

Kizlaar ben cok geride kalmisim cook ozur dilerim affedin helal edin hakkinizi nolurr bu ara misafir trafigi yasiyorum fena halde dugunumuz vardi.gulinsger di sanirim onda kalakaldim bennapcZz bu arada bide abdestsiz okunuyomu acaba

Kizlaar ben cok geride kalmisim cook ozur dilerim affedin helal edin hakkinizi nolurr bu ara misafir trafigi yasiyorum fena halde dugunumuz vardi.gulinsger di sanirim onda kalakaldim bennapcZz bu arada bide abdestsiz okunuyomu acaba

nekadarzor icin

27-28 kasım

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85kudu
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplain

blowhole25 icin

29-30 kasim

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85kudu
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplain

Aeroplain icin

1-2 aralik

1.başak2569
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplain

arkadaslar iki gundur giremedim okudum ama yanlislik olduysa uyarin lutfen... ben aeroplain arkadasimiza yazdim okuyacagim dedi fakat haber alamadim simdi tekrar yazip yarini bekliyelim bakalim

Esma için...

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir= okudu

gamzear için............

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

efıres için .....

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

kabakciceği için....

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981
7.keyfimbilir

Esma için...

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir= okudu

gamzear için............

1.esma =okudu
2.gamzear =okudu
3.EFIRES = okudu
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

efıres için .....

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981 =okudu
7.keyfimbilir=okudu

kabakciceği için....

1.esma
2.gamzear =okudu
3.EFIRES
4.kabakciceği
5.sebilem =okudu
6.mirror1981
7.keyfimbilir

1.başak2569kudu
2.tulay_20kudu
3.flzask2003kudu
4.bahar85kudu
5.nekadarzorkudu
6.blowhole25kudu
7.Aeroplainkudu

tulay arkadasimizin duasi tamamladik allah kabul etsin rabbim tez zamanda hayirli saglikli evlatlarina kavustursun...

YARABBI YARABBİ YARABBİ... Çekmiş oldugumuz tesbihatların hasıl olan sevaplarını Evvela Peygamber Efendimiz S.a.v mın ruhuna onun al ve asabı kiramına ehli beytine ilk peygamberimiz hz. Adem as. ve son peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v min Ruhlarına ve bu ikisi arasında her ne kadar peygamber gelip geçmişse onlarında ruhlarına hediye eyledik sen hasıl eyle alimlerimizin,abitlerimizin,şehitlerimizin,şuhedal arımızın,evliyalarımızın,embiyalarımızın ve bir Cümle Allah dostlarının ruhlarına hediye eyledik sen şuan için haberdar eyle...
ve kardşmiz her ne sıkıntı ve dilegi için okuttuysa onun dilegni kabul sıkıntısını affeyle.ve yeryüzünde ne kadar sıkıntısi olan mümin ve mümine kardşmz varsa onlarında dileklerini kabul sıkıntısını affeyle...amin amin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…