Evlat sahibi olmak için Hz.Zekeriyanın Duası

herkes degisik imtihan oluyor.. bizim dunurumuzde 4 dusuk yapmis 2 evladindan oturu.. hepte buyukken olmus karninda da olmus.. vardir bi hikmeti insallah gunahlarina kefaret olur arkadasim uzulme Allahu teala seni sevdigi icin siniyordur dunyada turlu sekilde arindiriyor bizi iste sual olunmuyor .. insallah sende kucagina alicaksin bebegi insallah..

bu ne güzel bir niyettir benimde ismim esma benide duanizda unutmayn insallah duamdasinz.kandilinzde mübark olsn selam ve dua ile..

tamam esma kardesim insallah yaziorum ben siz yazdikca isimlerinizi.. ve aleykum selam.. asil ismim hatice benm ama banada esma derler bazi arkadaslarm cok severm bu ismi :)

Beni de unutma hatice o zaman adım öznur 8 yıldır evliyim 2 aşılama 7 tüp bebek negatif denemem var mayıs sonunda inşallah tekrar deniycez rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Canım ben zeynep in duasını almadım henüz 200 yazmışsınız bana karıştı herhalde başkasıyla zeynep için 300 alıyorum Allah kabul eder inşallah

tamam esma kardesim insallah yaziorum ben siz yazdikca isimlerinizi.. ve aleykum selam.. asil ismim hatice benm ama banada esma derler bazi arkadaslarm cok severm bu ismi :)
Allah razi olsn

Beni de unutma hatice o zaman adım öznur 8 yıldır evliyim 2 aşılama 7 tüp bebek negatif denemem var mayıs sonunda inşallah tekrar deniycez rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin
Allah yar ve yardmcn olsn canm

Allah razı olsun bu güzel niyetin için. Allah tüm dualarını kabul etsin. Benim adımda hayriye

Ben öznurun duasına kendi adıma 300 okudum. Ağustos72 adınada 50 adet okumuştum. Yeni arkadaşa ekle istersen

8 sene 7 tüp bebek denemesi. Allahım sana çokca sabır versin arkadaşım. Tez vakitte hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. Bu mübarek günün hürmetine.ben iki tane negatife çok üzülüyorum. Kim bilir senin için nasıl yanmıştır.

Öyle vallahi.. Allahim daha cok bekleyenlere icindeki ates dahada buyuk olanlara nasip etsin once.. oznur iyi dayaniyorsun 7 tane.. pes ederdim sanirim bukadarda masallah sana.. umidini kesme insallah

Öyle vallahi.. Allahim daha cok bekleyenlere icindeki ates dahada buyuk olanlara nasip etsin once.. oznur iyi dayaniyorsun 7 tane.. pes ederdim sanirim bukadarda masallah sana.. umidini kesme insallah
Ne pes etmesi rabbim inşallah birgün bana da nasip edecek vakti saati gelince ben elimden geleni yapıyorum gerisi takdiri ilahi çok şükür ki rabbime bize bunları yaptiracak maddi güç veriyor bu yolda olup ekonomik sıkıntı çeken onca insan var Allah herkesin gönlüne göre versin

Pes etme derken surekli tedavide olmak surec zor olur demek istedm insallah olur dedigin gibi maddi manevi zor surecler herkes kaldiramaz Ama Rabbim ol derse her turlu olucak tabiki..

RABBIM HEPINIZI SEVINDIRSIN DUA KARDESLERIM.
HEPIMIZIN SORUNU FARKLI AMA OZLEMIMIZ ORTAK.
INSALLAH SIRAYLA MUTLU HABERI PAYLASIRIZ BURDA.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…