Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Bir güzel haberde benden gelsin o zaman benim de yavrum geldi çok şükür kavuştuk sonunda darısı tüm sıra bekleyen arkadaşlara olsun ins
Bunlar ne güzel haberler çok çok çok sevindim inaninki .... huzurlu sağlıklı en önemlisi hepbirlikte musmutlu hayatınız olsun inşallah

Çok can sıkıcı bir durum demekki benimde sıram aynı duruyor ... Umarım bir dahaki aramamizda güzel haberler aliriz
evet duyduğum kadarıyla biraz beklemeye almışlar bu çocuk olaylarından sonra aslında çok haklılar ama biz bekleyenlerin suçu neki hakkımızda hayırlısı inşallah sonra kavuşanları duyunca da öyle bir şey yok gibi geldi sonuçta durdurma olursa tüm şehirler olmaz mı hayırlısı

Bir güzel haberde benden gelsin o zaman benim de yavrum geldi çok şükür kavuştuk sonunda darısı tüm sıra bekleyen arkadaşlara olsun ins
ayyyyy çok çok sevindim, harika haber Allah yolunuzu açık etsin sağlıkla büyüsün bebişiniz maşallah size.. müsait olunca süreci anlatırmısınız aramalarından sonraki süreç bizi ne bekliyor en azından şimdiden kolaylıkla rdilerim

Beklemeye aldıklarını düşünmüyorum vardır bunda da bir hayır birden hızlıca düşer inşallah

Buyrun hanımlar halaya ,mirror1981- yavrusuna kavuşmuşşş... Sağlıkla büyüsün inşallah..

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
feyzaumranEki.21ANKARAKız
melekomerelifKas.21İSTANBULKız
VerdaOca.22ANTALYAKız
baramanyaMar.22ANKARAKız
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek
omrum06Nis.22ANKARAKız
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek
zeynepmhmtEki.22İSTANBULKız
Gunes gibiOca.23TRABZONKız
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek
Neslihan1610Şub.23YALOVAKız/Erkek
TbursaNis.23BURSAKız
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız
Cnm0618May.23ANKARAKız
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBULKız
kevo4562BURSA
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHİMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKızKoruyucu Aile
ballıcicekAra.21ANTALYAErkekNis.23
Rahime63Oca.22ADIYAMANKızMar.24
selinkaMar.21UŞAKErkekEyl.24
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/ErkekEyl.24

Teşekkür ederim çok sağol müsait olduğun zaman ilk firsatta sizlere yazarım süreci

Merhaba kızlar,
size birkaç kitap önerisi ile geldim. Belki almak isteyen ve kitaplığında bulundurmak isteyen olur. Evlat edinme ile ilgili çok fazla kitap seçeneği yok. İleride çocuğunuza bu durumu açıklamak istediğinizde size ve çocuğunuza faydalı olabilir. Bekleme sürecinde de okuyarak oyalanmış olursunuz diye düşündüm. Bilginize

Kırmızı Balon Ailesi: Bir Evlat Edinilme Hikayesi
Gamze Bilir Seyhan
BAM KİTAP
Bazı aileler kan bağıyla, bazı ailelerse kalp bağıyla kurulur.
Evlat edinmenin, çocuğun hayatının doğal bir parçası olarak kabul edilmesi, onun sağlıklı gelişimi için büyük önem taşımaktadır. Bunu başarmak için de evlat edinme/edinilme konusunun biz yetişkinler için olağanlaşması gerekir. Bu nedenle, kitabı önce yalnız okumanızı ve sonra çocuğunuzla birlikte okumanızı rica ediyoruz. Evlat edinmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu hep birlikte gösterelim onlara.
Dr. Gamze BİLİR SEYHAN

Başka Bir Doğum Hikayesi

Duygu Çağlar Gizli

YAN PASAJ

Donuk bir ifadeyle, ‘Sie können keine Kinder bekommen’ dedi.
Anlamadım.
Anlayanlar tercüme etti: ‘Bir daha çocuğun olmayacakmış!’
Doktor soğuk, dümdüz, pat diye, öylesine, sıradan; tercüme eden ise içi burkula burkula, sesi titreyerek söyledi.
O an her şey bitti sandım, oysa yeni başlıyormuş. Bilmiyordum.”
Benim annelik yolculuğum da böyle başladı. Bu kitabı, bedenimde filizlenmeyen ama dallarımda çiçek açan kızıma doğru olan yolculuğum sırasında, umudun bittiği yerde; “Korkma” demek için kendime, “Bin kere dünyaya gelsem, yine senin annen olmak isterdim” demek için kızıma ve “Yalnız değilsin, her şey çok güzel olacak” demek için sana yazdım.
Hadi şimdi hep birlikte bir yaşama dokunalım!

Başka bir doğum hikayesi var okudum ilerisi icin saklıyorum kırmızı balon hikayesinide almak istiyorum nede olsa bunlar bizler için ileriye yatırım
Bu arada önerileriniz için teşekkürler bizi en iyi bizler anlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…