Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
sağlıklı güzel günlerde büyütün inşallah.....:nazar:

Kızlar halaya gelinnn :KK75::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
feyzaumranEki.21ANKARAKız:KK49:
melekomerelifKas.21İSTANBULKız:KK49:
VerdaOca.22ANTALYAKız:KK49:
baramanyaMar.22ANKARAKız:KK49:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek:KK4:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek:KK4:
omrum06Nis.22ANKARAKız:KK49:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek:KK4:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek:lülülü:
zeynepmhmtEki.22İSTANBULKız:KK49:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız:KK49:
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek:KK4:
Neslihan1610Şub.23YALOVAKız/Erkek:KK4:
TbursaNis.23BURSAKız:KK49:
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız:KK49:
Cnm0618May.23ANKARAKız:KK49:
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
fatosshrAra.23İSTANBULKız:KK49:
kevo4562BURSA
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKız:emir_bebek::nazar:Koruyucu Aile
ballıcicekAra.21ANTALYAErkek:emir_bebek::nazar:Nis.23
Rahime63Oca.22ADIYAMANKız:emir_bebek::nazar:Mar.24
selinkaMar.21UŞAKErkek:emir_bebek::nazar:Eyl.24

Son düzenleme:
Merhaba Canlar
Biz bir kaç hafta önce oğlumuza kavuştuk darısı bekleyen siz kardeslerimin başına olsun inşallah Rabbim tez zamanda kavuştursun beklenen günlerinizi hiç hatirlamayacaksiniz bile 41 ay sanki hic beklenmedi...
gözünüz aydın çok sevindim, sağlıkla büyüsün

Merhaba Canlar
Biz bir kaç hafta önce oğlumuza kavuştuk darısı bekleyen siz kardeslerimin başına olsun inşallah Rabbim tez zamanda kavuştursun beklenen günlerinizi hiç hatirlamayacaksiniz bile 41 ay sanki hic beklenmedi...
Ayyy bu ne güzel bir haber bir ömür boyu mutlu huzurlu olun inşallah ❤️ müsait bir zamanınızda kavuşma hikayenizide anlatırsanız çok mutlu olurum 😍

29 yaşındayım 4 yıllık evliyim. Henüz kuruma başvuruda bulunamayacağımı 5 yıllık evlilik ya da 30 yaşını doldurmam gerektiğini söylediler. Çanakkale’de yaşıyorum görüşmeler ne zaman başlar ev ziyareti ne zaman olur sıram ne zaman gelir Allahım 30 yaşını bu kadar hevesle bekleyeceğim aklıma gelmezdi i. Ben 29da kalmak isterdim eskiden en güzel yaş gibi gelirdi…
Çanakkaleden sıra bekleyen ya da aynı duyguları paylaşanlar var mı aramızda ?

merhaba, bu ay istanbuldan kurumu arayan oldu mu aceba, kız erkek sırası için dah aramadım ama merak içindeyim bir arkadaşım kız sırasının aynı olduğunu söyleri 1 ayda hiç ilerleme olmamış erkek için haftaya aramayı düşünüyorum dayanabildiğim yere kadar:)

merhaba, bu ay istanbuldan kurumu arayan oldu mu aceba, kız erkek sırası için dah aramadım ama merak içindeyim bir arkadaşım kız sırasının aynı olduğunu söyleri 1 ayda hiç ilerleme olmamış erkek için haftaya aramayı düşünüyorum dayanabildiğim yere kadar:)
Bir insan telefon etmeye korkar mı korkar tamda o durumdayız ... Ama eminim çok yakında bitecek bu korkularımız bizde kavuştuk müjdesi vereceğiz buradan ❤️

aradım sıra aynı aceba dondurdular mı bu ay hiç düşme olmadı kız ve erkek sıramız aynı hayırlısı napalım

X