Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
ben onay mektubunda sıra bilgisini öğrendiğim için 11 ay oldu demiştim. Yukarıda da bahsedildiği gibi ilk başvuru tarihi ile sıraya giriyoruz aslında. Bizim evrak teslimlerini yaptığımız tarih temmuz 2022. Hastane koridorlarında heyet raporu alacağız diye koşturmamız daha dün gibi ama iki yıl geçmiş çoktan.

Uzmanın söylediği süre ile aynı zamana tekabül ediyo erkek bebek 2yil kız bebek 3yil bekleme süresi siraniz 10 lu rakamlara düştü diye aradıklarında erkek bebek siranizi kız bebek siranizi soyledilermi? Hazırlıklar nasıl gidiyo ne tatlı telaşlar mutluluğunuz evladinizla taçlansin neler yapıyorsunuz lütfen bizimle paylaşın bizde sizlerle umutlaniyoruz mutlu oluyoruz izmirde olduğunuz için irtibatta kalmayı çok isterim izmirden baska arkadaşlar varsa onlarlada görüşmek isterim bu güzel yolda bizi biz anlarız kalpten anneler olarak

bizimde temmuz 2022 aynı zamanlarda başvuru yapmışız bizimde 2 yılı çoktan geçti inşallah bir dahaki sene başına kadara kavuşalım yavrularımıza

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
feyzaumranEki.21ANKARAKız
melekomerelifKas.21İSTANBULKız
VerdaOca.22ANTALYAKız
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek
baramanyaMar.22ANKARAKız
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek
omrum06Nis.22ANKARAKız
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek
zeynepmhmtEki.22İSTANBULKız
Gunes gibiOca.23TRABZONKız
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek
Neslihan1610Şub.23YALOVAKız/Erkek
TbursaNis.23BURSAKız
KalbenAnnelikYolundaNis.23BURSAKız
Cnm0618May.23ANKARAKız
yagmur adaaHaz.23SAMSUN
teslaTem.23İZMİRKız/Erkek
fatosshrAra.23İSTANBULKız
kevo4562BURSA
demyagOca.24İSTANBULErkek
B kuzum AŞub.24İZMİRKız
MELEĞİNE KAVUŞAN ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
Gunes gibiTRABZONKızKoruyucu Aile
ballıcicekAra.21ANTALYAErkekNis.23
Rahime63Oca.22ADIYAMANKızMar.24
selinkaMar.21UŞAKErkekEyl.24
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/ErkekEyl.24

harika bir liste ellerinize sağlık valla:) 2021 başvurular hızlıca bitse de bize sıra gelse listenin en üstünde olmak heyecan dolu olsa gerek..
mirror1981 _ selinka sizden haber bekliyoruz nasılsınız nasıl gidiyor bebişleriniz nasıl alıştınız mı birbirinize

Merhaba arkadaşlar nasılsınız?Ben çok iyiyim rabbim e şükürler olsun beklemesi çok zor ve sancılı bir süreçti ama yavrumu kucağıma aldığım zaman hepsini unuttum alışma sureci diye birşey olmuyor kızlar yada bizde olmadı direk sanki yıllardır hep birlikteymisiz gibi oldu o benim bedenimin dışında atan küçük kalbim oldu rabbime ne kadar şükür etsem azdır keşke yıllar önce basvursaydik diyorum sadece onun pişmanlığı var içimde darısı sizlerin başına inş

Ahhh ahhhh her anın tadını çıkarın cooooook mutlu olun

merhaba, ne kadar güzel oldu sizden haber almak. çok daha mutlu günleriniz olsun yavrunuzla inşallah, müsait olduğunuzda bize anlatabilir misiniz nasıl gelişti kavuşma anınız hangi şehirden arandınız bebeğiniz kaç aylık kız mı erkek mi aradıklarından sonra ne zaman bebeğinize kavuştunuz o süreci çok merak ediyorum bizi neler bekliyor genelde bebeklerin sağlık sorunları oluyor diyorlar buda benim korkularım arasında hakkımızda hayırlısı inşallah

Ne mutlu size Rabbim sağlıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin inşallah müsait olduğunuz zaman bize de bilgi verir misiniz çok merak ediyoruz ben Yalova ilinde sıraya girdim kız 3 erkek 2. Siradayim 6 ay oldu siramizi öğreneli ama bir gelişme olmadı henüz sabırla bekleyeceğiz Rabbim hepimizi hayırlı zamanda evlatlarına kavuştursun inşallah

Ne güzel sayiniz azdan başlamış inşallah biran önce kavuşursunuz evladınıza

Herkese merhaba kızlar, dayanamadım bugün aradım 42. Sıradan 35 . Sıraya düşmüş sıramız çok sevinçliyim rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Çok sevindim cooook ... Listede İstanbul'dan ilk siz sonra dabalak sonra ben benden sonrada iki arkadaş daha var umarım herbirimiz tüm liste biran önce evlatlarina kavuşur

Herkese merhaba kızlar, dayanamadım bugün aradım 42. Sıradan 35 . Sıraya düşmüş sıramız çok sevinçliyim rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
ne güzel haber, en son ne zaman öğrendiniz sıranızı dilerim sene sonuna kadar yavrunuza kavuşun, sıralar 50 nin altına düşünce ayrı heyecan oluyormuş çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…